Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako izgleda vaša soba...?

Ići dole 
+44
Violent Harmon
Bellatrix Winchester
Bryan Brennan
Lily Prewett
Katarina Milenkovic
Clary Herondale
Miss Malfoy
Iljo McTrowling
Maya Prewett
Billie Joe McTrowling
Kate Lestrange
Staša McTrowling
Sanja H. McTrowling
Alex♥
Inna McTrowling
Ekriven S. Gryffindor
Monika Ravenclaw
Nella Ravenclaw
Rajko Ridl
Andrej Mudočanstveni
Monika Half Blood
Lily Evans
Viviann F. McTrowling
Hermione McTrowling
Jess McTrowling Prewett
Penssi P. Ravenclaw
Kaća Prewett
Nelly Lupin-McTrowling
Lujka McTrowling
Amy S. Winchester
Hermiona Poter
Crisabelle L. Lannister
Teja McLaggen
Dr. Petar McLaggen™
Marija Potter
Ivana Prewett
Ena Chang
Luna May Lestrange
Matea McLaggen
Tix McTrowling
Dr. Marija McLaggen™
Tijana-Isa Winchester
Milan McTrowling
Lilly Lovegood
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Lilly Lovegood
Normalac
Normalac
Lilly Lovegood


Datum upisa : 31.10.2010

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyNed Okt 31 2010, 20:16

First topic message reminder :

Pa...kakva je?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk

AutorPoruka
Monika Ravenclaw
Normalac
Normalac



Datum upisa : 13.02.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptySre Feb 29 2012, 00:23

Kao da je bomba pala xD
Ili što bi moji roditelji rekli ko na vašar Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 252391
Nazad na vrh Ići dole
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPet Apr 06 2012, 11:50

Srednje katastrašno, pogotovu što ima gej tapete jer sam kod babe. -.-
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPet Apr 06 2012, 15:42

Zidovi su mi blago ljubicasti .Jedan zid je tamno roz. Imam puno slika po sobi i poster slikara Salvadora Dalija (moja sestra znate ,ide u dizajnersku Rolling Eyes ). Moj ormaj je izlepljen HP slicicama i posterima. Mozda budem st5avila sliku mog ormana u dnevnik. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alex♥
Normalac
Normalac
Alex♥


Datum upisa : 16.06.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptySub Jun 16 2012, 15:04

Ja nemam sobu, imam dzumbus Smile
Opisacu je pomocu pesme pa je vi zamisljajte Smile
Izmedju vrata i prozora, moj krevet za tobom diseee
Belih je zidova -.-''''''
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyNed Jun 24 2012, 03:23

E moja bi vam se mogla sviđat. Dakle imam dvoje tapete, s tim da su gornje ljubičaste i imaju Dvorac Hogworts sa sovama i mjesecima koji svjetle u mraku,a donje su lila boje..i poprilično izgleda kao da je bio rat unutra.
Nazad na vrh Ići dole
Sanja H. McTrowling
Normalac
Normalac
Sanja H. McTrowling


Datum upisa : 01.06.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyUto Jul 03 2012, 12:50

Roze zidovi, roze ormar, krevet na sprat, radni sto na njemu lap top i nekoliko komodica... Ima jos al nmg da pisem!
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyUto Jul 10 2012, 21:01

Malecka (jedva par kvadratnih metara), zelena. Veci deo sobe zauzima krevet na sprat, koji delim sa sestrom (ja spavam gore). Pola jednog zida su police koje popunjavaju moje knjige i mini-ormarici i sestrine igracke. Imam jedno ormance u kojima stoje knjige, igracke i odeca. Imam terasu, a pored nje prozor i radni sto. Zid iznad gornjeg kreveta je oblepljen HP posterima xD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyČet Jul 12 2012, 11:41

Uredno pospreljna.
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyČet Jul 19 2012, 22:28

Nemam sobu siromasna sam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPon Jul 23 2012, 09:36

Tix Irvas McLaggen ::
Nemam sobu siromasna sam
Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 252391
(salis se, je l' da?)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Kate Lestrange
Normalac
Normalac
Kate Lestrange


Datum upisa : 19.07.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPon Jul 23 2012, 12:24

Ogromna, plava je jel me ta boja opusta. Ogromni ormari sa velikim zrcalima...sva u neredu i djelim ju sa sestrom koja ju nebi pospremila ni da ju mucis
Nazad na vrh Ići dole
Billie Joe McTrowling
Normalac
Normalac
Billie Joe McTrowling


Datum upisa : 21.07.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPon Jul 23 2012, 12:25

U haosu je xD
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyČet Jan 31 2013, 12:55

Pa ovako kad pogledas i nije tol'ko losa, ali je to sve varka - ormane da otvorim sve bi poispadalo...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Maya Prewett
Normalac
Normalac
Maya Prewett


Datum upisa : 08.01.2013

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyČet Jan 31 2013, 13:57

Lijepa je inace, ali trenutno je neuredna hahah ;D
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyČet Jan 31 2013, 15:22

Džumbus 1.klase.Zidovi su tamno plavi oblepljeni HP posterima i fudbalerima xD,sa kompjuterom i ormanom pored njega],i krevetom na sprat.Televizor je u centru svog tog krša i loma. Tu je takođe i kompjuter od mog brata (procesor je riknuo,a monitor je neispravan Rolling Eyes ) i dva laptopa od moje starije i mlađe sestre.


Poslednji put izmenio Iljo McTrowling dana Pet Maj 03 2013, 22:23, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyČet Jan 31 2013, 18:29

U haosu jer Luka nista ne vrca na mesto...
Nazad na vrh Ići dole
Miss Malfoy
Normalac
Normalac
Miss Malfoy


Datum upisa : 10.11.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyČet Jan 31 2013, 18:44

Moja je soba koma kao da je pala atomska bomba u nju.Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 1139249059
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptySre Mar 06 2013, 18:26

Nije tol'ko losa trenutno, za divno cudo.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPet Maj 03 2013, 16:38

Džumbus 1.klase.Zidovi su tamno plavi oblepljeni HP posterima i fudbalerima,sa kompjuterom i ormanom,i krevetom na sprat.Televizor je u centru svog tog krša i loma. Tu je takodje i kompjuter od mog brata (procesor je riknuo,a monitor je neispravan Rolling Eyes ) i dva laptopa od moje starije i mlađe sestre.
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptySub Maj 04 2013, 14:12

Ne želite da znate. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Katarina Milenkovic
Normalac
Normalac
Katarina Milenkovic


Datum upisa : 23.04.2013

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPon Maj 06 2013, 20:55

Zavisi...nekad je uredna a nekad neuredna Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jess McTrowling Prewett
Normalac
Normalac
Jess McTrowling Prewett


Datum upisa : 31.10.2010

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptySre Jul 10 2013, 14:31

Trenutno.. Umjetnicki sredjena
Nazad na vrh Ići dole
Lily Prewett
Normalac
Normalac
Lily Prewett


Datum upisa : 12.07.2013

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptySub Avg 10 2013, 15:38

Plava, i svuda su razbacane knjige, ne znam više gde da ih stavim xD
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPet Avg 16 2013, 11:48

nisam kuci. :'D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPet Avg 16 2013, 12:24

Mala, crveno bela, imam dobar komp, mali krevet i jedan ormar za knjige i jedan za odecu, po zidu vise medalje i vaterpolo kapice koje sam dobijao kao i izvidjacke marame
Nazad na vrh Ići dole
Bellatrix Winchester
Normalac
Normalac
Bellatrix Winchester


Datum upisa : 26.07.2013

Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 EmptyPet Avg 23 2013, 14:58

Dva zida zelena, dva pink. Orman (pink-beli), beli radni sto i police, pune knjigaaa. Naravno, i krevet, a laptop ne smem zaboraviti. Jako lepo izgleda kad me nateraju da je sredim Smile Jednom je moja drugarica grurnula police i nekoliko njiga ju je udarilo u glavu, tako da su te knjige jako dobro oružije xD Da, radni sto je uvek pretrpan udžbenicima i sveskama, što ostavlje utisak da non-stop učim, a za one koji me bolje poznaju, to znači da udžbenike uzimam u ruke samo kada baš moram.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako izgleda vaša soba...?   Kako izgleda vaša soba...? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako izgleda vaša soba...?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako ste? :D
» Kako zamisljate Pottermore?
» Kako vam se svidja sajt?
» Kako se osećate danas?
» Kako ste saznali za forum?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica :: Sve i svašta-
Skoči na: