Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako zamisljate Pottermore?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Kako zamisljate Pottermore? Empty
PočaljiNaslov: Kako zamisljate Pottermore?   Kako zamisljate Pottermore? EmptyPon Avg 08 2011, 21:53

Recite nam kako ce po vama izgledati Pottermore? Da li mislite da cete se rezocarati, ili mislite da JK Rowling ipak zna sta radi?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Kako zamisljate Pottermore? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate Pottermore?   Kako zamisljate Pottermore? EmptyPon Avg 08 2011, 21:55

J.K. je radila na ovom sajtu 2 godine, sa mnogim vidjenim ljudima iz online HP sveta. Ja mislim da ce biti i vise nego sto ocekujem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tessa Raven. McTrowling
Normalac
Normalac
Tessa Raven. McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Kako zamisljate Pottermore? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate Pottermore?   Kako zamisljate Pottermore? EmptyUto Avg 09 2011, 22:43

Isto, ipak je to J.K.Rowling! Jedva cekam Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://little-phoenix98.tumblr.com/
Viviann F. McTrowling
Normalac
Normalac
Viviann F. McTrowling


Datum upisa : 04.07.2011

Kako zamisljate Pottermore? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate Pottermore?   Kako zamisljate Pottermore? EmptyUto Avg 09 2011, 22:51

Mislim da je to jedna sjajna ideja.. *____* I jedva cekam da pocne sa radom. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Teja McLaggen
Normalac
Normalac
Teja McLaggen


Datum upisa : 14.11.2010

Kako zamisljate Pottermore? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate Pottermore?   Kako zamisljate Pottermore? EmptySre Avg 10 2011, 14:04

Znam da cu biti odusevljena kako god da izgleda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako zamisljate Pottermore? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zamisljate Pottermore?   Kako zamisljate Pottermore? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako zamisljate Pottermore?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pottermore igrica na PS3
» Pottermore - nastavak HP sage?
» Kako ste? :D
» Kako vam se svidja sajt?
» Kako se osećate danas?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Pottermore :: Diskusije-
Skoči na: