Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 James Potter Series- Norman Lipert

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Monika Half Blood
Normalac
Normalac
Monika Half Blood


Datum upisa : 18.06.2011

James Potter Series- Norman Lipert Empty
PočaljiNaslov: James Potter Series- Norman Lipert   James Potter Series- Norman Lipert EmptyPet Avg 19 2011, 20:51

Jel' neko cuo za ovo? Ima li da se kupi?
Sto me smaraju vise ove knjige u vezi sa HP-om, a nije napisala J.K.R. -.-' A ipak bih zelela da ih imam XD
Radi se o avanturama Harijevog sina, Dzejmsa.


http://www.jamespotterseries.com/
Nazad na vrh Ići dole
Teja McLaggen
Normalac
Normalac
Teja McLaggen


Datum upisa : 14.11.2010

James Potter Series- Norman Lipert Empty
PočaljiNaslov: Re: James Potter Series- Norman Lipert   James Potter Series- Norman Lipert EmptyPon Avg 22 2011, 14:33

CItala ja, i veruj mi da je prava glupost. Slicno je kao sa Harijem, dogadjaji na pocetku i kao i Dzejms se plasi gde ce sesir za razvrstavanje da ga smesti... a ima i letecih automobila, onda kao neka komisija is USA i tako jos neke nebuloze.... -.-
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half Blood
Normalac
Normalac
Monika Half Blood


Datum upisa : 18.06.2011

James Potter Series- Norman Lipert Empty
PočaljiNaslov: Re: James Potter Series- Norman Lipert   James Potter Series- Norman Lipert EmptyUto Avg 23 2011, 11:49

Znala sam. Mada su oni iz grupe na FB-u poceli da pricaju "Mnogo je dobro, procitaj jedno poglavlje videces..." Dzaba sto je dobro kad je ko kopija Harija..... A i J.K.R. dozvolila je gomili ljudi da napisu prirucnike i jos neka cuda u vezi sa HP. Samo njen mozak moze da pokaze pravi HP svet, a ne drugi, kojima je to super prilika da zarade na nama ludim fanovima. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Teja McLaggen
Normalac
Normalac
Teja McLaggen


Datum upisa : 14.11.2010

James Potter Series- Norman Lipert Empty
PočaljiNaslov: Re: James Potter Series- Norman Lipert   James Potter Series- Norman Lipert EmptySub Avg 27 2011, 12:19

Tako je :DDDDDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

James Potter Series- Norman Lipert Empty
PočaljiNaslov: Re: James Potter Series- Norman Lipert   James Potter Series- Norman Lipert EmptySub Avg 27 2011, 21:29

Ja nikad nisam bila ljubitelj tih jebackih kopija i prirucnika ii svega toga. XD Nisam procitala nista van HP sage ono kvidic kroz vekove itd. nista od toga. xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Monika Half Blood
Normalac
Normalac
Monika Half Blood


Datum upisa : 18.06.2011

James Potter Series- Norman Lipert Empty
PočaljiNaslov: Re: James Potter Series- Norman Lipert   James Potter Series- Norman Lipert EmptyPon Avg 29 2011, 13:36

Kvidic kroz vekove je bar napisala J.K.R. koliko znam. Smile Al' ova sranja..... -.-"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





James Potter Series- Norman Lipert Empty
PočaljiNaslov: Re: James Potter Series- Norman Lipert   James Potter Series- Norman Lipert Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
James Potter Series- Norman Lipert
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» James Bond
» James and Oliver Phelps (Fred and George Weasley)
» ITV's Greatest Harry Potter Moments
» Daniel Radcliffe (Harry Potter)
» Unofficial Harry Potter cookbook

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: HP saga :: HP knjige-
Skoči na: