Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Laurence Lannister
Profesor
Profesor
Laurence Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptyČet Jan 19 2012, 23:50

Dobio sam informacije. Rečeno mi je da ste dobili ocene T, jer ste prepisivali, rekao je da svi imate jako slične domaće. Skinuli su nam bodove. Uložio sam žalbu, i sada čekam. Ubuduće, kod njega ćete imati samo usmeno odgovaranje, javite mu se na privatnoj poruci o terminu.

Hvala vam, Laurence
Nazad na vrh Ići dole
Ludooki Prewett Cudljivko
Normalac
Normalac
Ludooki Prewett Cudljivko


Datum upisa : 17.01.2012

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptyČet Jan 19 2012, 23:55

Treba kazniti one koji su prepisivali! I kod njega je za domaci bilo da se izvuku teze iz lekcije i msm da je vecina isla copy-paste, pa mora da zbog toga misli da smo prepisivali.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogwartstk.com/forum
Laurence Lannister
Profesor
Profesor
Laurence Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptyPet Jan 20 2012, 00:01

Antoana i nova učenica su dobile ocene T. Ostali nisu, ali T nosi negativne poene. Zato su smanjeni. Čekamo...
Nazad na vrh Ići dole
Milica Radovanovic
Normalac
Normalac
Milica Radovanovic


Datum upisa : 11.01.2012

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptyPet Jan 20 2012, 00:28

Mi vise necemo moci da radimo domace? O.o
Nazad na vrh Ići dole
EmillyTheStrange
Normalac
Normalac
EmillyTheStrange


Datum upisa : 14.01.2012

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptyPet Jan 20 2012, 01:00

meni jos nije dodeljen stapic Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. 1371890812 sta cu da radim ne mogu da stignem da uradim domace !! Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
EmillyTheStrange
Normalac
Normalac
EmillyTheStrange


Datum upisa : 14.01.2012

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptyPet Jan 20 2012, 01:01

izvinite ako dobijem negativne bodove stv cu se potruditi da stignem
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptyPet Jan 20 2012, 01:22

Ovako, znam da ne smem da boravim ovde, ali kao starešina i profesor urgentno sam morao da uđem i da pojasnim neke stvari. Naime, imaćete domaće kod mene. Samo što će to biti usmeno odgovaranje umesto domaćih zadataka. Ovaj predlog se još uvek razmatra, jer mislimo da je bolje da kaznimo tim postupkom samo njih dve. Mada za sada je ovako. Da odgovorim Ludookom. Imale su u reč isti domaći. čak se nije potrudila da izbriši smajlije(pošto kada se kopira nešto na forumu i ima smajli, slika smajlija se neće kopirati nego samo reči koje opisuju smajli) tako da nemojte misliti da sam tek tako rekao da varaju. Pre svega fer-plej. Sva pitanja mi pošaljite na PM.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Laurence Lannister
Profesor
Profesor
Laurence Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptyPet Jan 20 2012, 10:04

Doneli smo odluku. Profesor Milan i ja smo odlučili da vam ponudimo dve opcije.
1. Učenice koje su prepisivale, imaju odgovaranje do kraja godine (2 puta)
2. Svi učenici imaju odgovaranje.

Glasajte za opciju.
Nazad na vrh Ići dole
EmillyTheStrange
Normalac
Normalac
EmillyTheStrange


Datum upisa : 14.01.2012

Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. EmptySub Jan 21 2012, 19:24

pa ne znam.....ko je prepisivao...?
msm da je bolje da one odluce...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty
PočaljiNaslov: Re: Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.   Obaveštenje o časovima kod profesora Milana. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obaveštenje
» Obavestenje
» Novi novi spisak profesora

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Biblioteka :: Red 001-
Skoči na: