Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zabranjena šuma

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptyPon Jan 23 2012, 18:17

Zabranjena šuma je ogromna, mračna šuma u okviru školksog zemljišta. Uglavnom se pominje kao 'Šuma', ili 'Mračna šuma'. Strogo je zabranjena svim učenicima, osim za vreme časova brige o magijskim stvorenjima, kao i ukoliko je učenik kažnjen.

Biljke koje se nalaze u šumi su: bukva, hrast, bor, javor, tis, kao i trovito žbunje. Iako je šuma veoma mračna i divlja, ima nekoliko stazica i čistina. Hagrid, koji često ide u Šumu iz različitih razloga, pravi ove putiće. Šuma je takođe dom mnogim bićima. Ovo je nedovršena lista bića koja je nastanjuju:

* Krdo najmanje pedeset kentaura, uključujući Bejna, Magorijana, Ronana i Firenzija.

* Kolonija akromantula kou čine Aragog i njegova porodica, a moguće je da su ih Smrtožderi ubili.

* Jednorozi

* Testrali

* Trolovi

* Drvobrižnici

* Flafi, troglavi pas, koji je pušten u Šumu nakon prvog dela.

* Grop, mali džin, živeo je u šumi za vreme "Reda feniksa". Dambldor mu je kasnije sredio da se preseli u planine u okolini Hogvortsa, gde je mnogo srećniji nego u šumi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Gost
Gost
avatar



Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:41

Udje u sumu i sjedne pod drvo.
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Mek Gangl
Učenik Sliterina
Učenik Sliterina
Vampire Mek Gangl


Datum upisa : 21.02.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:43

Sa druge strane drveta se već nalazio Vampir. Pitao je *Ko te je naterao na to?*
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:45

Okrene se. - Nitko. - Ustane.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:47

Mark izadje iz mraka ljutito"Slusaj me dobro Vampirko,necu te vise ostaviti ni sekunda samog s njom,jeli ti to jasno?",upita on ljuto.
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Mek Gangl
Učenik Sliterina
Učenik Sliterina
Vampire Mek Gangl


Datum upisa : 21.02.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:47

*A oglas* rekao je iznervirano.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:49

Emma se sakrila iza drveta i gleda (i slusa xD), ali je niko ne vidi.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:50

Kakav oglas-upita zbunjeno.
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Mek Gangl
Učenik Sliterina
Učenik Sliterina
Vampire Mek Gangl


Datum upisa : 21.02.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:52

*Emma zar nisi znala da Vampiri imaju veoma oštro čulo mirisa a i brzinu* rekao je okrenuvši se ka njoj. *Mark pitaj Vanessu* rekao joj je.


Poslednji izmenio Vampire Mek Gangl dana Sre Jul 11 2012, 18:53, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:53

- Mark, odlazi! Odmah. Molim te. -

(vratim se kasnije)
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:53

Ostavi Emmu.Kakav oglas pitao sam te,ostronjuhi?-viknu Mark
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Mek Gangl
Učenik Sliterina
Učenik Sliterina
Vampire Mek Gangl


Datum upisa : 21.02.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:54

*Pogledaj u školi* rekao je.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:56

-Nisam se tebe skrivala - rece Emma, - ne skrivam se ja nikoga, nisam ja Zlatna skrivalica! Ja sam samo zelala da budem neupadljiva, znas. Mozda bi me lakse i drugi primetili da sam izasla i pocela da se svadjam... - rece Emma, a onda joj se iznenada javi ideja koja ju je zabrinula: - Ucenici ne bi smeli da idu u Sumu! Oooh, sta ako nas uhvate! Koliko ce samo poena skinuti Ravenclawu zbog mene... - ali onda se setila: - Pa, ipak, bolje da ovo sada rascistimo.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 18:56

Gdje tacno u skoli?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 19:31

- Da. Emma i Mark, pokupite se odavde. - Rece odlucno. - Ovo je izmedju Vampirea i mene. Ne mesajte se. Otidjite. Odmah. -
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Mek Gangl
Učenik Sliterina
Učenik Sliterina
Vampire Mek Gangl


Datum upisa : 21.02.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 19:43

*Okey, onda vidimo se* nestao je.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 19:46

- Dosta je bilo. - Rece i ode.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 20:07

- U redu, onda... - rece Emma, a zatim se obrati Marku: - Idemo, stvarno. Ne brini, bice u redu! Reci cu ti nesto... ali ne ovde! -
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma EmptySre Jul 11 2012, 20:48

Ok,gdje idemo da mi to kazes?-upita Mark.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zabranjena šuma Empty
PočaljiNaslov: Re: Zabranjena šuma   Zabranjena šuma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zabranjena šuma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: RPG-
Skoči na: