Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Epizoda 001 - The Night SHE Came Home

Ići dole 
AutorPoruka
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Epizoda 001 - The Night SHE Came Home Empty
PočaljiNaslov: Epizoda 001 - The Night SHE Came Home   Epizoda 001 - The Night SHE Came Home EmptyNed Feb 26 2012, 18:49

Tap, tap, tup, tap, tap, tup . . . Odjekivalo je praznim bolnickim holom. Sestra Ivana podize pogled i ugleda osobu koja je prilazila ispustivsi torbicu iz koje ispade rainbowibrator, Mjurijel – style fashion magazine i jedna polupolizana lizalica.
-Dr Petre! – viknuvsi kao napaljeni kanarinac i pojuri brzinom koju razvija Marko kada trci za Lujkom po skolskom dvoristu.
-Udalji se, fuxo! Imam stap! – rece dr Pera mlatnuvsi Ivanu po glavi tako da se ona zateturala i udari glavom o poster protiv AIDS-a na kojem se smejao blestavo celavi Nicolas Lestrange sa izbocinom u gacama (svi znamo sta je to).
-Sta se desilo, doktore?
-Pao mi je kazan sa WC solje na nogu! Izgubio sam desni guzni misic, musculus gluteus minimus!
-Ali doktore, na vama nista nije mini! – rece Ivana oblizujuci se poput Pipilote pred vrecicom kokaina.
-Sada moram da koristim ovu motku dok hodam!
-Ali vi imate svoju motku, doktore!
-Znam, ali je suvise velika! Ova je dobra.
-Pa, idemo u „ordinaciju“?
-Ne mogu! Nisam vise napaljen! Postao sam ogorceni mali pedofil koji muci svoje pacijente i zaposlene, sa vremena na vreme kresne direktorku i navucen je na Skitties bombone!
-Sta mogu da ucinim za vas? – rece Ivana placuci. Nije se raznezila zbog price, vec zato sto nece imati ko da joj stavlja “stetoskop pod misku”. Sada ce morati da se “druzi” sa cistacem i deda serom.
-Raspisi konkurs. – rece dr Pera ozbiljno – Moram da sastavim svoj tim strucnjaka sto pre!


~OCAJNE FORUMASICE~



Sahrane su jako popularne u Wibropolisu.
Uzmite na primer moju sahranu.
Dosli su mnogi prijatelji. Doneli su sarme. Doneli su rakiju. Plakali su. Bili su obuceni u crno. Tu je bio i Lari Kis sa svojim orkestrom za svadbe i sahrane. Pogotovo sahrane. Njegovo urlikanje mesalo se sa urlikanjem mojih prijatelja. Nije se znalo sta je tuznije. Pomislili bi ste da ce mi se mnogi pridruziti kada su culi njegov milozvucni glas.
Uzmite Jane na primer.
Jane je dugo lezala u lokvi sperme pored kandila i vibratora. Papagaj je pokusao da je probudi trteci je.
-Dizi se! Dizi se! Meni se digao! Dizi se!
Kada od toga nije bilo vajde, Milojko (papagaj) uze telefon i okrenu hitnu.
Njena pudlica Djoni bila je prignjecena izmedju nocne police, Janinih sisa I kite kopriva, jaukajuci jer ga je peklo po ‘kristalnim kuglama’.
Radnici hitne su uskoro stigli na licino mesto i odveli jadnu orgazmosvescenu Jane u privremenu bolnicu u gradskoj kuci. Pogadjate, smestena je pravo dr Perino odeljenje za ultrazvucno orgazmosvescenje I orgazmicne povrede.
Teja McLaggen se setala izmedju redova bolesnika u velikom holu gradske kuce. Ona je bila delimicno sadista, pa je uzivala u prizoru ranjenih ljudi koje je videla. Stala je kraj jednog kreveta.
Pored glavom i b...radavicom cenjene gradonacelnice, setao je dr Pera, neizmerno zadovoljan prizorom, i vec spremljenim alatom da prione na posao.
-Narrrr, ko je ovo? - rece Teja koja nije bila bas pismena.
-Narcissa, narcisu - rece Pera.
Nekadasnja sexy miss Wibropolisa, i glavna gogo plesacica u lokalnom baru, Narcissa Lestrange lezala je obesvescena, obezcascena, umalo obezglavljena, obezgacena, I sve ostalo cega se setite na ‘o’. Mirno je disala na jednom krevetu komotno rasirivsi noge preko glave.
-Koj joj je Nemoj pisati ružne reči!? - rece napaljena wibronacelnica.
- Pa, dvojica su je raskrecili dok je bila u bolnici, ne racunajuci mene, ja sam svoj alat sterilizovao... zamisljeno rece dr. Pera, vise za sebe, I doda: Uostalom, niko to ne zna, jos je rano za test ocinstva.
-Dete, spasices ga?
-Zar sumnjas u mene, droljo? - rece nadrkani Dr. Pera i proguta 6 Skitties bombona odjednom.
- Sta ako je neko... cetvrti? - nasmesi se wibronacelnica, koja je oduvek volela komplikacije.
-Jedino ako si je ti napunila, hermafroditu.
-Nisam, ti znas da si ti jedini covek u mom zivotu!
-Mora da to kazes svim bogatim heteroseksualcima!
- Pa, nisu bas svi heteroseksualci, znas. Uostalom, nisam ni ja. – doda osujecena gradonacelnica.


Na drugom kraju grada, Amy se svlacila sa stolice. U stvari, pokusavala je.
-Luuuuujkaaaaaa, jesi dobro, Nemoj pisati ružne reči! deeeeeteeeee!
Onda, u trenutku tisine, zamislila se. Pogledala je TV ekran - dole, u uglu, stajao je datum: 01.01.2011.
- O, pa srecna mi Nova godina, pomisli Amy, svativsi ugodnost drvene stolice koju je kupila na vasaru jos davne 1989.
Upravo se vrtela reklama gradonacelnice Teje u pretesnom seksi kupacem kostimu sa flasom Dabar piva dok je reklamirala Dabar kamp - samo za zene ispod 18.
“Dodjite brzo do lake love,
Ostvarite sve svoje snove!
Postoji svrha ovoj reklami,
Sredstvo za samozadovoljavanje napravite sami!
Prvo ga testirajte – iskoristite mastu,
Pojbite njime svog brata I tastu.
Ako radi, I ako se pale,
To dace siguronosne seksi signale.
Vasa masta sigurno nije prazna,
znamo da ste masina za postizanje orgazma!
Ako imate zamenu za Nemoj pisati ružne reči! svoj,
okrenite na ekranu broj!
Sigurno u glavi imate neku ideju,
kako da zadovoljite gradonacelnicu Teju!
Pozurite, ovo je zadnji cas,
brdo love ceka na vas!”

Lujka izadje iza srusenog plafona sva bela, Amy se nadala od kreca.
-Dobro sam kevo, s'a je?
-Daj pomozi da skinem sa ove stolice!
Lujka je povuce kao sto je ranije vukla Rainbowibrator iz Markovog dupeta. Amy iskoci sa stolice uz glasno POP.
-Srecna Nova godina, matora!
-Srecna Nova, cerkice moja koja jedva ceka da se pojebe!
-Hajde, idemo da pozovemo cure!

-Halo, Marija na telefonu, ko vam treba?
-Maro, duso, treba mi tvoja mama.
-Halo, Steffan na Mariji, mama nije kod kuce, otisla je da spasi tatu od samoubistva.
Amy spusti slusalicu. Nicholas? Samoubistvo? Pomislila je na njegovu ubilacku kitu. Bila bi steta da takav komad mesnate kurcine zavrsi obesen u nekom podrumu kao dzinovska vesalica, odnosno dimljeno meso koje visi sa tavana, ili gde je vec Nich nameravao da se ubije… One veceri na Angin rodjendan... Sva sreca pa njena prijateljica to nikad nije saznala.
Sede, medjutim, umesto da sedne na normalnu stolicu, ona se zavali na onu naopako okrenutu. Uzivanje nije bilo isto – bilo je bolje! Amy sinu ideja.
-Lujka, prodrmaj stolicu.
Cim je Lujka krenula da trese, Amy je zbaoravila na svoje probleme, I resila kako da poboljsa svoju buducnost.

Angie je trcala. Volela je to kako su se njene starke osecale na njenim nogama, tako da joj noge uopste nisu smrdele. Volela je da dok trci ima vetar u kosi, osecala je brzinu, i to ne onu kojom bi Nich svrsio, ovo je bilo brze, bolje, jebozovnije. Trcala je kao mladi jelen koji trazi kosutu u prolece. Tako zanesena, stigla je do Nicholasove kuce. On je visio sa omce u bojama duge. Brzo je pritrcala i skinula ga. Nije mogla da napipa puls . . .

Jane se probudi. Mesto na kom se nalazila. Da li je to bila gradska kuca ili javna kuca? Sta je uopste javna kuca, uopste?
Ugleda zenu duge pepeljastocrne kose koja joj je padala preko nabujalih sisa, pored cudnog, malog, zaraslog, celavog sredovecnog coveka u belom mantilu, sa stapom u jednoj ruci, kutijom Skittles bombona u drugoj, naocarima na vrh nosa, sa otkopcanim rasferslusom I zelenom olovkom zabijenom u levom uvetu – fascinantan prizor.
-Ko ste vi? - uplaseno upita, a zbunjeno pridoda: Ko je Jane?

Narcissa se probudi i vrisnu:
-Ne Mark, ne jebi me vise!
Bolnicarka koja je bila do nje cudno je pogleda.
-Gospodjo, da li vam je dobro?
-Jeste, ali sam gladna.
-Sta biste? Bic Mac?
-Ne, ja bih jedan krastavac. Veliki krastavac. Kiseli, po mogucstvu.
-U redu, pozvacu Dr. Peru.
Tada kroz njen mali izubijani mozak prostruji jedna misao.
-Moja beba! Kako je?
- O, beba? Nismo vam rekli… imacete trojke! Cestitam, posrecilo vam se. – pomisli napaljena Ivana.
- Narcissa zbunjeno pogleda nize sebi, a ogroman klobuh od njenog stomaka zakrivao je deo gde je nekada mogla da vidi svoju isfeminiziranu vaginu. Sada, to je bilo samo veliko brdo, koje kao da je poraslo usred noci.
-Trojke! Ne, u emisliji Vreme je za bebe uvek je bilo samo jedan po komadu!


Nedelju dana kasnije, cetiri zene sedele su zive i zdrave i pile kafu.
(Pod “zive I zdrave”, podrazumevalo se:
Amy je bila sa osmehom od uha do uha.
Narcissa je svoj stomak koristila kao podmetak ca soljicu kafe.
Angie je bila rascupana.
Jane je imala osmeh mada nije kapirala sta se oko nje desava jer je imala tesku amneziju. Jendostavno, doktor ju je kolima dovezao do ovog mesta, koje joj je naznacio da je bila njena kuca.)
I igrale poker, kao i uvek, cetvrtkom.
Tada je ona dosla . . .
Tada je ONA dosla . . .
Crna limuzina stala je pred Janinom kucom.
Cetiri domacica/forumasica izaslo je napolje da doceka najextravagantniju zenu koju su ikada videli. Zena je bila mesavina Gloomy-jevog smisla za modu, Nicolasovog smisla za dramu I Penssinog smisla za sex.
-Jane duso, stigla sam! - rece glasom visokim poput Larijevog. (u 69. oktavi)
Jane je bledo pogleda.
-Ko si bre ti do djavola? I jebala vas Jane!
-Zar me se ne secas? Ja sam! Isabela!

Nedelju dana kasnije, zene su stajale na kisi oplakujuci moju smrt.
Bilo je tu sarmi, rakije, vibratora, svega sto mi je bilo vazno.
Svaka od njih je prisla i pomilovala moju nadgrobnu plocu, i na njoj natpis:
Ovde pociva,
GATORIX ALICE YOUNG
Nazad na vrh Ići dole
 
Epizoda 001 - The Night SHE Came Home
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Epizoda 005 - All about Bella
» Epizoda 007 - Rumors
» Epizoda 008 - It's Five o'clock Somewhere
» Epizoda 003 - From Pizza to Hot Dog
» Epizoda 004 - Hurts Like the Dickens

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica :: Sezona 2-
Skoči na: