Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Epizoda 002 - 69s & Weird Dreams

Ići dole 
AutorPoruka
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Epizoda 002 - 69s & Weird Dreams Empty
PočaljiNaslov: Epizoda 002 - 69s & Weird Dreams   Epizoda 002 - 69s & Weird Dreams EmptyNed Feb 26 2012, 18:50

Teja McLaggen nije volela svoju poziciju wibronacelnice.
Bilo je tu prljavih politicara (kao ona)
Perverznih staraca (kao ona)
i pokvarenih lazljivaca (kao ona)
Poslovnih kurvi (kao ona)
Medjutim, osecala je izuzetno peckanje u medjunozju dok je bila u drustvu Dr Pere. Kao peckanje kopriva kada Jane udara Jessicu po njenoj zakrvavljenoj guzici.
Zato je ostavila svoj posao glavnog medju glavnim vibratorima i pronasla novu karijeru...

-Ivana, da li je moj alat sterilisan? - dreknu Dr Pera.
-Jeste, doktore, upravo sam ga polizala.
Druga sestra utrca u ordinaciju, i usplahireno viknu kada vide alatku Dr Pere.
- Opusteno, ne pravi se kao da ga nikad nisi videla - rece Pera smeseci se.
-Doktore, nova seVica zeli da licno sterilise vas stetoskop.
-Neka udje (Dr Pera nije mislio na seVicu)
Vrata se otvorise i na njima je stajala nepismena zena pepeljastocrne kose koja jos je padala preko bujnih sisa.
-Zdravo, doktore . . .
-Zdravo, Dr Teja! - rece Dr Pera skinuvsi gace.

~OCAJNE FORUMASICE~


Zdravo. Moje ime je Gatorix McLaggen. Ako ste citali jucerasnje novine, culi ste za vest o mojoj smrti. Moje prijateljice, koje su zapravo bile moje "sevice" kao sto je Penssi Gloomy-ju, dosle su na moju sahranu. Bile su skrhane sto je moja alatka 3m ispod zemlje. Iako skoro da je mogla da viri na povrsini.
Nego, da predjem na stvar,
Da, u ovom svetu postoje mnoge zle zene. Mozete ih sresti na paintballu, ili dok spavate, na ulici... Ali najgore su one koje vam se usunjaju u dom, a vi, ih primite . .

A sada, da predjemo ZAISTA na stvar.

Mara i Steff stajali su ispred zakljucanih vrata spavace sobe svojih roditelja i slusali uzasavajuce zvuke.
-Mislim da su tamo orgulje - rece napaljena Marija.
-To se kaze orgije, video sam to u tatinom PedoWeekly!-ju,
Sa druge strane vrata, Angelina se pumpala sa Nicholasom. Svidelo joj se to sto joj je Nicholas bio veoma zahvalan jer ga je spasila od samoubistva. Naime, ona je onako sva znojava utrcala i skinula ga sa omce, medjutim kada nije imao puls, ona se natakla na njega i skakala gore dole dok se nije digao (znate na sta mislimo). Njegova mesnata kobaja koja je ovog trenutka mogla da visi obesena o tavan, sada je bila na svom starom mestu, u Anginoj 'garazi' gde je uvek i pripadala.
On ju je nabacio na jedan rrrradijatorrrrr i tresao sipke.
-Nnnnnicholaseeeeeeeeee - zapomagala je Angie.
Nicholas je sada u potpunosti odbacio svoju gay stranu i nabacio Angie na svoju punjenu vesalicu, dok je rukama mesio Anginu pozadinu.
Nicholas je jako tresao sipke, tako da se jedna odvalila a dim usao u sobu.
-Nemoj pisati ružne reči! cevi, gle puce - rece Angie.
-Cuti zeno, bar nije ova druga cev- rece on pokazujuci na svoju alatku - Nista, popravicemo dimnjak
-Ajde Nich, treba da zavrsis sa dzaranjem mog dimnjaka, odzacaru.
Dimnjak (kucni, ne Angelinin) je propao kroz tavan, a sve to srucilo se u spavacu sobu gde je nas bivsi buduci bracni par uzivao pored radijatora.
Bio je to samo jedan trenutak tisine, kada su mislili da je sve gotovo.
Nazalost, tek je pocelo: Vibracije koje su Nich i Angie napravili bile su jace i od zemljotresa, pa je u trenutku, kuca krenula da se rusi. Marija i Stefan su bili sami u sobi, dok je Marija drkala prezrelu breskvu, a Stefan natapao kolonjskom vodom svoje medjunozje.
- Moja deca! – pomisli Angie I skoci sa radijatora, gurnuvsi Nicha na dimnjak i krenu da pretura po rusevinama.

Jane se probudi i vide Isabelu koja je posmatra oblizujuci se.
-Da li si bila sve ovo vreme tu?
-Ne, nije kao da te uhodim i posmatram dok spavas smisljajuci nesto podlo . . .
-U redu.Nego Isabela, odakle se mi znamo?
-Pa lutko, sa salona sexy opreme u Dusendorfu… Nego, gde su tvoja deca?
-Moja deca? – Jane se zamisli. Zar ona, sexy pickica sa 23 godine ima decu?
: -Da tvoja deca. Imala si decu. A onda ti ih je neka zena ukrala - rece Isabela sa zlobnih osmehom na licu.
Zvono prekinu razgovor. Jane otvori vrata i ugleda osiromasenu i pocepanu porodicu Angie McLaggen.
-Razbojnici su nam urusili kucu! Mozemo li ostati kod tebe?
-Ovaj, je l' i tebe znam iz salona sexy opreme? - upita zbunjeno Jane pogleda uprtog u dvoje gologuze dzarave dece. Decak je u ruci drzao najmanji kondom koji je Jane ikada videla, a devojcici je jedna mala sisica visila iz bluzice.
Isabela pogleda Jane i tiho joj dosapnu:
- To je zena koja je ukrala tvoju decu.

Mr. (se)X je jeo picu. Amy useta u sobu u crvenom korsetu na tufnice, kao pecurka iz Super Maria.
-Mislila sam da ti samo raznosis, a ne i konzumiras pice - rece gledajuci pohotno prema njegovom kulenu.
-Pa mogu da probam tvoju picu, ako bi zelela.
-Da li se to dodatno naplacuje?
-Ne ako si dobra.
Rece bacivsi ono poluizgrizano parce i tako, sa punim ustima naskoci na Amy. Medjutim, iako je Amy nosila sarobojni kostim, nije imala inspirejsn mada je je (se)X bacio na kuhinjski sto medju mrvice razanog hleba koji je u Wibropolisu bio veoma popularan.Amy je ponovo osetila peckavi osecaj nabadanja mrvica razanog integralnog hleba pravljenog od brasna tipa 69 u njene mesnate butkice dok je i ona sama radila pozu 69. 69 je danas bio njen broj.

Marija i Steffan sedeli su za kompjuterom u Janeinoj kuci.
Jane je nervozno cupkala u mestu; zelela je da proveri nove proizvode na Stidljivku, sajtu koji prodaje razne stvari za uzivanje.
-Vidi, to je ona, J.K, sto peva Insomniju!
-Da, ali ja ne razumem ni rec ovoga sto blebece, jel to latinski? - rece Marija dok joj je breskva curila niz bradu.
-Deco, sta to radite - rece napaljena Jane
-Pokusavamo da se registrujemo na Pottermore!
-Da, samo cete morati da cekate i Welcome letter, sto ce se desiti kad se Nikolasu digne, tj. nikad.
Jane izadje, a Marija i Steffan ostadose sami.
-Mislim da znam kako mozemo naci novi nalog - mudro rece Marija zarivsi svoje strbe zube u breskvu.


Iz srusenog i ugljenisamnog manastira uzdize se jedan jos vise ugljenisani oblik.
Nekako izglavivsi svoju levu dojku iz dimnjaka, I dok je otresala mantiju od zara, prilika zabaci svoju kosu, i moglo se videti da je to zapravo sisata "ravnateljica" Pipilota.
Prisla je dvojci izgorelih policajaca, i opipa im ‘puls’. Bili su mrtvi.
Pogleda se u ogledalo (koje je nekim cudom ostalo citavo) i kaze: O Boze, zensko sam! Vreme je za osvetu. Ali, prvo moram kod Dr Pere na tretman Hromosomoze.

Lujka je stajala i posmatrala Marka vezanog za stub za mucenje. Prisla je i dodirnula ga je po mekinji. Bila je jako socna, medjutim, tvrda. Bila je kao bajata, iskoriscena, ali njoj nije smetalo. Crne vrane kljucale su mu organe... a posebno taj jedan organ koji zamalo da mu otkinu.
Ona ga odveza, i rece.
-Dodji seceru, ja bi tebe za veceru.
Marko je taman posao ka njoj, dok je njegova kobaja crvcala i najednom – otpala, a zatim ponovo izrasla neverovatnom brzinom – I u neverovatnu duzinu.
Najednom, pojavi se Pipilota, u zelenom kupacem kostimu sa bundom od nerca ogrnutom preko svog celulitnog tela, I obrati se Lujki pesmicom dok je svirala gusle:
“ Put je kobajama ispunjen,
a Marko je na stubu napunjen.
Lujka draga, ucenice moja drogirana,
spasi Marka od ujeda vrana!
Spasi Markaaaaa
Ovo nije varkaaaa
Kobaja mu spadaaaa
I na zemlju padaaa!
Samo se seti, seti se Lujka,
njegovog majusnog coveculjka!
Na zegi ovoj, na suncu i vrucini,
porastao je i vise nego sto ti se cini!
U manastiru dok te je kar'o,
nije ni pola santima im'o,
sad, pogledaj Lujka, kako bi te lepo prodzar'o!
Moras ga spasiti, ludo dete,
Kad se na nebu poravnaju planete
Jos dva sata imas, zato pozuri,
kao da te jednorog kroz sumu juri!”
Pipine oci postadose crvene kao Amyne gace, i ona odjednom puce.
Prasak probudi Lujku, i ona shvati da je sva vlazna (od znoja) u krevetu.
Slike gole Pipi kako leti i svira gusle ostala joj urezana u pamcenje. Shvatila je da je to bio san, a da je prasak zapravo bio njen prdez, jer je toga dana jela pasulj sa kolencetom koji ju je Pipi naucila spremati.
Ipak, ovaj san je sigurno znacio nesto – pomisli Lujka.
Ustala je i pogledala nebo.
-‘Kada se planete poravnaju… Jos 2 sata’, odzvanjao je Pipilotin nafiksani glas u Lujkinim jos od proslog ponedeljka neopranim usima.
Nema vremena za gubljenje. Napisa kratku poruku majci, i iskoci kroz prozor, onako, u pidzami. DZBUM kaktusa’ ublazio’ joj je pad na guzicu. Ona ustade, iscupa trnje iz butkica, otrese prasinu sa sisa, i krenu niz ulicu.

Sarobojna kosa videla se na TV-u. Lunny je, u svom jebozovno sarenom maniru, vodila specijalno izdanje svoje emisije "Lunny-na sarenica" sirom Wibrolanda. U njoj je posecivala razna mesta ove sarene drzave, od jekavskog primorja do jebavskih planina. Trenutno je bila nasukana na morsku obalu, odakle je izvestavala: "Manastir, u kome su mnoge devojcice izgubile nevinost, ali i dobile manire, izgoreo je do temelja kasno sinoc."
Steffan i Marija su blenuli u kutiju koja im zivot znaci.
Zvono je zazvonilo. Steff otrca i otvori vrata. Na njima je stajala Lujka, rascupana, dupeta punog bodlji kaktusa, i u pidzami.
-Da li vam je tu mama.
-Ne.
-Ona se kara sa tatom, zele da sruse jos jednu kucu - rece Mara.
-Teta Jane?
-Ne.
-Ona je otisla sa teta Isom na paintball, cula sam kako je teta Isa rekla da ce koristiti bojenvu municiju... ili bojevu... tako nesto - rece Mara sva srecna.
Steffan brzo navuce svoj ultraminikondomcic za prepelice i uvede Jane unutra.
-U redu deco. Onda cete vi poci sa mnom. Idemo da spasimo Marka.
-A mi znamo ko ce nam u tome pomoci! - rekose S&M u glas.
Brat i sestra brzo navukose svoje zimske pidzame sa vunenom postavom i jurnuse kroz prozor za Lujkom, koja se nabode na komsijski kaktus - PONOVO.
Lunny je taman zavrsila sa snimanjem i krenula da zapali Marlboro, kada joj pridjose Steffan i Marija, praceni Lujkom. Ona namesti svoju natapiranu i tapaciranu kosu i doda malo helijuma, kako bi njen glas dobio jos vecu pistavost nego njen glavni suparnik Lari Kis.
-Teta Lunny, morate nam pomoci! Idemo da spasimo Lujkinog ljubavnika iz pustinje!
Lunny, koja je zapravo imali zivotnu pretplatu na PedoDayly! - pedofilsku novinu u kojima se Riki dzarao sa decom mladjom od 13 godina, odmah pristade.
-Idemo! A ja znam ko ce nam pomoci!

Lari je taman puderisao nos, I spremao se za baletsku predstavu gde je on bio glavni voditelj, kada je zacuo lupanje na vratima.
On otvori, i Lunny mu nabi pistolj u dupe.
- Saslusaces sta imamo reci, ili neces vise nikada primati od Rikija! – zapreti mu Lunny nabijajuci pistolj jos dublje u Larijevu botoks-guzicu.
Posla 6,9 minuta pregovaranja, mala grupa, sa Lujkom na celu, marijom i Steffanom u sredini i Lunny i Larijem u pozadini, krenula je kroz pustinju i prasumu da spasi Marka, zavezanog za stub.

Bella je oplakivala Igorovu smrt. Igor je poginuo usled nedeljnog seksa sa Bellom, bas u noci zemljotresa, nakon sto je Bellin luster koji joj je mama poslala iz Severne Amerike pao Igoru na levu bradavicu. Bella je bila ocajna, i hitno joj je trebalo nesto da povrati svoju repuputaciju u svetu sou biznisa.
Onda ustade i pogleda se u ogledalu.
-U, bas mi se svidjaju ovi silikoni, Dr Pero . Kako da vam se oduzim? – rece Bella, posmatrajuci svoj novi par plasticnih bombi. Sa ovim ce definitivno privuci svoju zrtvu…
-Meni se upravo oduzio - rece napaljeni Dr Pera, I tako uvrsti Bellu u svoj KresnulaSamSeSaDrPeromISvideoMiSeNjegovSediMasniKrastavac fan club napaljenih drolja.

Angie sidje sa radijatora u Janinoj kuci i sidje i sa Nicha. Zatim sidje dole da otvori vrata. Mrzela je kada ih zvono prekine. Na vratima je stajao njen advokat (sa kojim bi se cesto pojebala):
-Steffan i Marija su dali sav vas novac da bi kupili accounte na Pottermore. Sto je najgore, ti accounti su lazni!
-To znaci . .
-Vi ste svorc!
Angie, besna, krenu da trazi svoju decu.
-Steffane! Marija! Dolazite ovamo, sebe vam jebem!
Nije ih bilo. Pocela je uplaseno da doziva:
-Maro? Steffko? Fuxice? Pederu?
Amy banu na vrata bas u vreme kada su Jane i Isabela sve u farbi usle u kucu.
-Pobegli su! Lujka ih je odvela da spasi Marka!

Neko pokuca na Cissina vrata.
Cissa otvori vrata.
-Ti mora da si nova cistacica.
-Tako je gospo'ja. Mozete me zvali Pipilotna - rece trandza Pipilotan . . .
Nazad na vrh Ići dole
 
Epizoda 002 - 69s & Weird Dreams
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Epizoda 008 - It's Five o'clock Somewhere
» Epizoda 004 - Hurts Like the Dickens
» Epizoda 003 - From Pizza to Hot Dog
» Epizoda 005 - All about Bella
» Epizoda 007 - Rumors

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica :: Sezona 2-
Skoči na: