Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moji potpisi, avatari...

Ići dole 
+6
Luka McTrowling
Dr. Petar McLaggen™
Sanja H. McTrowling
Godric S. Gryffindor
Dr. Marija McLaggen™
Staša McTrowling
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Moji potpisi, avatari... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Moji potpisi, avatari...   Moji potpisi, avatari... - Page 2 EmptyPet Jul 06 2012, 17:57

First topic message reminder :

Ovde cu da stavljam potpise i avatare koje pravim u photoshopu. Mozete ih koristiti, samo napisite da sam ih ja pravila. Radim i narudzbine...
Ako hocete da narucite avatar, popunite kod:
Kod:
Boja:
Lik ili stvar:
Neki detalji:
Opis:

Ako hocete potpis:
Kod:
Boja:
Lik/ovi ili stvar/i:
Opis:


Poslednji izmenio Emma H. Johnnson dana Pet Jul 06 2012, 20:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Rita Skiter
Normalac
Normalac



Datum upisa : 26.01.2011

Moji potpisi, avatari... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji potpisi, avatari...   Moji potpisi, avatari... - Page 2 EmptyPon Jul 09 2012, 16:35

Hocu jedan zelenkasti za mene, sa mojom slikom i ovim citatom kojeg sada imam u potpisu.
Ljubim ljubim
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Moji potpisi, avatari... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji potpisi, avatari...   Moji potpisi, avatari... - Page 2 EmptyPon Jul 09 2012, 17:16

Potpis za Ritu Skiter: Moji potpisi, avatari... - Page 2 Scaled.php?server=641&filename=ritaskiter
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Moji potpisi, avatari... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji potpisi, avatari...   Moji potpisi, avatari... - Page 2 EmptyČet Jul 19 2012, 22:22

bas je cool! Moji potpisi, avatari... - Page 2 253468018
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Sponsored content





Moji potpisi, avatari... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji potpisi, avatari...   Moji potpisi, avatari... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moji potpisi, avatari...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Moji snovi
» Moji snovi
» Moji snovi :) :)
» Moji snovi lalalala

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica :: Sve i svašta-
Skoči na: