Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mala pecina blizu jezera

Ići dole 
+5
Bella McTrowling
Tom McGonagall
Ever Black
Mark McTrowling
Staša McTrowling
9 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:01

...
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:01

- Hej, Mark, dodji ovde! Skrovito je, ne verujem da ce nas iko cuti...
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:02

Ok,sad mi mozes sve reci-rece zainteresovano Mark.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:03

- Ovako. Zelim da ovde raspravimo sve. Ima puno tema... prvo, zelim da znam za tu vezu sa Vanessom. Ucinilo mi se da si spomenuo da ste vas dvoje bili u vezi... kako to da nisam cula?? -
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:05

Da,bili smo.Ne znam kako nisi cula.Bili smo oko nedelju - dvije.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:08

- Lepo... - ona napravi malu pauzu, - da li je onaj Vampire stvarno... vampir? Nisam znala da i njih pustaju... mada, ako pustaju vukodlake, zasto ne bi i vampire? Ali zanima me da li se on pretvara ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:10

Mislim da je Vampir.Ali nije bitno,svakako ima moci.-rece Mark zabrinuto.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:12

- Slazem se. - dodade Emma, ali sada zastane malo, - Znas... zelela sam da znam... na cemu smo mi. Mislim, do sada smo bili najbolji prijatelji. Nemam utisak da se nesto promenilo, ali da li je i Ever sa nama, ili samo nas troje?
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:13

Koje troje?-upita Mark zacudjeno.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:16

Mislim na Vanessu, mene i tebe. - rece Emma, - Zar nismo najbolji prijatelji?? -
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:21

Da,jesmo najbolji prijatelji.A,da i Ever je dobra,moze biti sa nama.Vas dvije ste mi sada nekako najbolji prijatelji u ovoj situaciji sa Nessom.-rece Mark srecno.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:25

- Slazem se, vama mogu sve da kazem - rece ona. - I da - obecaj mi da se neces muvati okolo sa onim Vampireom, sem ukoliko ne napadne Nessu pa moramo da intervenisemo. Lepo kazu Normalci, ne cackaj mecku...
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:28

U redu.Imas li jos koje pitanje-upita Mark druzeljubivo.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:32

- Ne, to je to - rece Emma, srecna sto je saznala odgovore na svoja pitanja, - idemo sada nazad do kantine. -
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:36

Udje i ceka Marka i Ever.

P.S. Sorry na spamu!
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:37

U stvari hajde da podjemo do kucice pored stabla da vidimo sta se desava ,ha?-rece Mark znatizeljno.
Nazad na vrh Ići dole
Ever Black
Normalac
Normalac
Ever Black


Datum upisa : 03.07.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:38

Uđe grozeči se prljavštine-Pričaj brzo jer nama namjeru dugo ostati ovdje.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:39

U redu.


Poslednji izmenio Mark Shadows dana Sre Jul 11 2012, 21:40, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:39

- Ne znam bas... - rece Emma, - Sacejakmo Ever, reci cemo joj sve, a onda cemo gledati iz pecine. Znas, vidi se kucica odavde, a ako nas primeti, reci cemo da smo razgovarali, sto i jesmo. -
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:41

Ever je stigla.
Nazad na vrh Ići dole
Ever Black
Normalac
Normalac
Ever Black


Datum upisa : 03.07.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:41

Ja nemislim nikog špijunirati.-
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:42

- Ovako, Ever... Onaj Vampire, on i jeste vampir. A kada se Mark mesao tamo gde ne treba (posalje Marku malkice upozorljiv pogled), pa, on ga je izbacio mnogo naprednijom carolijom nego sto mi ucimo. -
Nazad na vrh Ići dole
Ever Black
Normalac
Normalac
Ever Black


Datum upisa : 03.07.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:43

Pravi pravcati vampir? I ta čarolija to je nešto povezano sa crnom magijom ili?-
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:43

Da,uspio je da me izbaci i u isto vrijeme zakljuca vrata.Emma,molim te ti nastavi.
Nazad na vrh Ići dole
Ever Black
Normalac
Normalac
Ever Black


Datum upisa : 03.07.2012

Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera EmptySre Jul 11 2012, 21:44

Okej, taj ti je precool-reče zadivljeno zbog uporabe crne magije
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mala pecina blizu jezera Empty
PočaljiNaslov: Re: Mala pecina blizu jezera   Mala pecina blizu jezera Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mala pecina blizu jezera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Pećina
» Putanja oko jezera
» Sa druge strane jezera
» Livadica ispred jezera
» Stolovi za učenje sa druge strane jezera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Arhiva RPG-a-
Skoči na: