Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stolovi za ucenike

Ići dole 
+8
Clary Herondale
Inna McTrowling
Ivana Prewett
Vampire Mek Gangl
Mark McTrowling
Albus Flamel
Iljo McTrowling
Pipilota Lupin
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Pipilota Lupin
Profesor
Profesor
Pipilota Lupin


Datum upisa : 31.10.2010

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyPon Sep 10 2012, 15:08

First topic message reminder :

Stolovi za ucenike - Page 5 Dvorana


Prostrana odaja sa začaranim stropom koji se mjenja zavisno od neba vani. Četiri dugačka stola za četiri kuće. Najbliži vratima prema Ulaznoj dvorani je Slytherin, potom Ravenclaw, Hufflepuff i odmah pored velikog zida, Griffindor (ovaj redosljed može se i izmjeniti, zavisno od toga kako se soba orjentira u odnosu na Ulaznu dvoranu). Nastavnici sjede za Visokim stolom, stol na podignutoj platformi na vrhu sobe.
Ucenici su tu za vreme jela,a mogu ovde provoditi i slobodno vreme.
Pisite u RPG stilu.


Poslednji put izmenio Pipilota L. Ravenclaw dana Ned Dec 02 2012, 02:29, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Inna McTrowling
Normalac
Normalac



Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyPon Dec 31 2012, 23:27

"Ne mogu, trenutno...Toliko sam umorna, da nista necu pohvatati."-slabasno se nasmesih.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyPon Dec 31 2012, 23:29

,,ok.,,Tabla nestade.,,Lako se igra isti je kao normalski samo sto ti naredjujes figurama gde da idu.,,rekoh sa slabim osmehom
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyPon Dec 31 2012, 23:29

"Okej.."-zevnuh"...moram da idem..."
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyPon Dec 31 2012, 23:33

,,I ja na operaciju,,.Poljubih je u obraz.,,Vidimo se ujutru,,rekoh
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyPon Dec 31 2012, 23:39

"V-vidimo se."-stavih saku na obraz.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 00:17

Krenuo sam prema bolnici
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 17:29

Sisao sam u veliku salu.Inna je bila ledjima okrenuta prema stolu..,,Hej ovamo.,,povikah.Stajao sam na stakama
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 17:39

"Heej"-otrcah do Ilije "Sta je bilo?"
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 17:41

Bacio sam stake na pod i stao ispred nje.,,Evo sta je bilo,,rekoh.Stajao sam na obe noge.
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 23:49

"Izlecilu su ti nogu?"-rekoh odusevljeno.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 23:51

,,Da,sve je gotovo.Vise necu morati da idem na stake vec kao zdrav covek,,rekoh i udahnuo sam malo vazduha
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 23:51

"To je sjajno"-nasmejah se
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 23:55

,,Sad mogu da te naucim sahu ako zelis,,rekoh joj
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptyUto Jan 01 2013, 23:59

"Aha,moze.."
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:01

Odmah sam stvorio tablu ispred sebe.,,Ti si prva na potezu,,rekoh
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:05

".....uhm...sta tacno treba da radim?"-rekoh zbunjenog pogleda
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:06

,,Pesake pomeras pravo.Oni jedu koso protivnika.Ovaj sah ti je isti kao i normalski ako ga znas.,,rekoh
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:08

"Ne znam ga....." -spustih pogled.-"Oh ma nije bitno...I onako ne bih skapirala."
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:11

Pridjoh do nje.,,Vidi,naucices prosto je.Gledaj.,,Stao sam kod belih.,,Pesak broj 3 napred dva polja.,,Ovaj se pomeri.Doso sam do crnog.,,Broj cetri napred dva polja.,,Isto sam to uradio sa ostala dva bela i crna.,,Sad crni broj 5 na brj 4.,,naredih i ovaj ga ojede.Vratih se do Inne.,,Vidis nije tesko.,,rekoh joj
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:14

"Ne..ne mogu.."-uzeh kolacic"a i nije bitno, misim izlecilu su ti nogu!...napokon ne moras da vuces one stake"
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:17

Zagrlio sam je.,,Vidi.I ja sam mislio da cu ostati bez noge pa su mi ipak izlecili.Hajde mozes ti to.,,rekoh joj s ubedjenjem
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:19

"Ne mogu...stvarno..Inace,kada pocinju lekcije?"
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:20

Seo sam da se odmorim.,,Pa po recima direktora kad se otreznimo od Nove,,rekoh i nasmesih se.,,Lovac na pesaka broj 3,,rekoh.Uzeo sam sok od bundeve
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:30

"Haha...okej"-skinuh prsten u obliku zmije i pruzih mu"vidi sta sam nasla juce na hodniku"
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:33

Pogledah u njega.,,Bas cudno sigurna si da nema neke veze sa Smrtožderima ili tako nesto?,,upitah zbunjeno
Nazad na vrh Ići dole
Inna McTrowling
Normalac
Normalac
Inna McTrowling


Datum upisa : 14.01.2012

Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 EmptySre Jan 02 2013, 00:34

"Ma daj...Nasla sam ga ovde u Hogvortsu, sigurno je bezopasno.."-vratih ga nazad na prst.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stolovi za ucenike - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stolovi za ucenike
Nazad na vrh 
Strana 5 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Stolovi
» Stolovi za citanje
» Stolovi za učenje sa druge strane jezera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Biblioteka :: Red 006-
Skoči na: