Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stolovi za ucenike

Ići dole 
+8
Clary Herondale
Inna McTrowling
Ivana Prewett
Vampire Mek Gangl
Mark McTrowling
Albus Flamel
Iljo McTrowling
Pipilota Lupin
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorPoruka
Pipilota Lupin
Profesor
Profesor
Pipilota Lupin


Datum upisa : 31.10.2010

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyPon Sep 10 2012, 15:08

First topic message reminder :

Stolovi za ucenike - Page 11 Dvorana


Prostrana odaja sa začaranim stropom koji se mjenja zavisno od neba vani. Četiri dugačka stola za četiri kuće. Najbliži vratima prema Ulaznoj dvorani je Slytherin, potom Ravenclaw, Hufflepuff i odmah pored velikog zida, Griffindor (ovaj redosljed može se i izmjeniti, zavisno od toga kako se soba orjentira u odnosu na Ulaznu dvoranu). Nastavnici sjede za Visokim stolom, stol na podignutoj platformi na vrhu sobe.
Ucenici su tu za vreme jela,a mogu ovde provoditi i slobodno vreme.
Pisite u RPG stilu.


Poslednji put izmenio Pipilota L. Ravenclaw dana Ned Dec 02 2012, 02:29, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac



Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyPon Jun 17 2013, 13:14

Gledao sam u Lunu.Bio sam spreman za borbu i za primirje istovremeno.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyPon Jun 17 2013, 14:45

Gledam u Lunu
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyUto Jun 18 2013, 21:29

-Izgleda da će se ovde borba odvijati po staroj Normalskoj izreci-dva loša ubiše Miloša-rekoh ja.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyČet Jun 20 2013, 12:15

Mislim da nece-rekoh ja
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyČet Jun 20 2013, 14:30

Kako god....Ne bih voleo da se borim protiv svog najboljeg druga,ali ću morati,ako Luna tako odluči-rekoh ja.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyČet Jun 20 2013, 18:51

Ako Luna tako odluci,boricemo se-rekoh ja
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyČet Jun 20 2013, 20:06

I tako, dok oni gledahu u Lunu, a Luna se utapala u corbi od slepih miseva i bubasvaba, posto se ranije predozirala mesavinom morfina, kokaina i heroina, ja usetah u salu i sedoh za jedan od stolova za ucenike. Voleh sedeti za ovim stolovima, jer oni uvek bejahu cudno topli i radosTni. Pogledah i ja Lunu, koja sada vec hrkase u svojoj corbi, dok se mehurici vazduha izdvajahu iz njene gustine (corbine, ne Lunine)
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptyČet Jun 20 2013, 21:31

-Borićemo se ako odluči tako-rekoh ja.
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 15:53

Uzdahnula sam. "Zar ćete sve rešavati borbom?"
Nazad na vrh Ići dole
Luna Malfoy
Normalac
Normalac
Luna Malfoy


Datum upisa : 24.05.2013

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 15:56

-Ti se ovde ništa ne pitaš.- rekoh joj. -A vi, radite onako kako mislite da treba. Ako već ne možete da se složite, jedino vam borba može pomoći.-
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 15:58

"Pa stvarno!" prasnem.
Nazad na vrh Ići dole
Luna Malfoy
Normalac
Normalac
Luna Malfoy


Datum upisa : 24.05.2013

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 15:58

-A ti i dalje pričaš- ,kažem joj.
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 16:01

"Da, zato što mi niko ne može zabraniti da iznesem svoje mišljenje", kažem joj. Počela sam da pakujem stvari. "Odoh ja. I nadam se da vas dvojica niste toliko glupi da je poslušate!", kažem besno i odem.
Nazad na vrh Ići dole
Luna Malfoy
Normalac
Normalac
Luna Malfoy


Datum upisa : 24.05.2013

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 16:04

-Glupi ste ako nju poslušate!- rekoh i napravih grimasu.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 16:17

-Teško onom ko posluša sotonu-rekoh Luni.
Nazad na vrh Ići dole
Luna Malfoy
Normalac
Normalac
Luna Malfoy


Datum upisa : 24.05.2013

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 16:23

Pogledam ga i podignem obrvu.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 EmptySub Jun 22 2013, 16:29

Gledao sam u nju i klimao glavom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stolovi za ucenike - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stolovi za ucenike
Nazad na vrh 
Strana 11 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Stolovi
» Stolovi za citanje
» Stolovi za učenje sa druge strane jezera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Biblioteka :: Red 006-
Skoči na: