Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Epizoda 010 - Rainbow Olimparada (part I)

Ići dole 
AutorPoruka
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Epizoda 010 - Rainbow Olimparada (part I) Empty
PočaljiNaslov: Epizoda 010 - Rainbow Olimparada (part I)   Epizoda 010 - Rainbow Olimparada (part I) EmptyPet Okt 12 2012, 23:53

Zivot je tako dragocen. Jednog dana si tu, a iduceg te vise nema... Ja to najbolje znam. Nazalost, moje prijateljice to nisu znale ovog jutra, kada je sunce izvirilo na istoku, a one se zapitale o tome gde njihovi zivoti vode... Ali, kada veceras sunce zadje na zapadu, sve ce shvatiti koji je njihov put, a jedna od njih... bice mrtva...

Bilo je sedam ujutru , i alarm u Marijinoj i Steffanovoj sobi je zazvonio. Bila je to pesma njihove omiljene pevaljke Belle, iz dana pre botoxa, koja je snimila svoj poslednji duet sa Cissinim muzem Markom, u vreme kada se kresala sa njim u kombiju iza bine. Bilo je to lepo i veselo doba za nasu pevacicu Bellu, koja je, kao sto znate, misteriozno izgubila svog kresaca-mentora Igora (mada kruze glasine da je on imao hirurski zahvat i da je sada dvojnik dr Pere, no vise o tome sledeci put). Bella je pevala:

“Povatao si pevacicu da ti glumi jahacicu, aha, aha,
napaljenu fukaru da usrecis svoju karu, aha, aha,
pevaljku nepismenu da ti ga pusi na smenu, aha, aha,
dok ti jedes Plazmu, da ti ga duva za kaznu, aha, aha.”


Zatim se Mark ubacio:
“Zasto onda sa mnom krevet cimas, Cisso lazljiva?
Nju za guzu cimas, a u meni primas, Cisso lazljiva!”


Bella: “Je li to sah partija?”

Mark je zavrsio recima:
“Svake te noci drugi naskace, Cisso lazljiva!
Nekom drugom tamo peres hlace, a moja si zenica!
Cisso lazljiva!”


Daljinski za TV, ili, kako je Steffan voleo da ga zove “Proradi ’ebeNti” pade na pod od vibracija koje su poticale od Markovog zaglusujuceg alta. Da vas pocetim, taj daljinski S&M dobili su u casopisu “Shlic Zena”, i to davne 1991. godine, kao poklon u prvom broju ovog casopisa. Taj casopis sada slavi jubilarni 2361. broj, ali se zato daljinski iz prvog broja i dalje drzi, iako ga je Marija nabijala u supak i razna druga mesta, a Steffan ga mocio u provrelu vodu kada je Angelina spremala grasak.
TV se upali usred treska koji je daljinski proizveo udarom u pod, i na njemu se pojavi memorisani program ‘JBJN’ (Jebem danju jebem nocu). Medjutim, posto bi Steffan i Marija automatski taj kanal menjali kada bi Angie usisavala sobu, ukljuci se kanal ‘Rozo’, na kome se trenutno pustala emisija ‘Jebeno Prepodne sa Larijem Kishom’.
- "A he he he" - zacuo se njegov prodorno-zaglusujuci, cvrkutavo-pistajuci, ali nimalo jebozovan glas. "Rainbow Olimparada samo sto nije pocela! Zato, a he he he-, rece Lari, dok je u pozadini Penssi Rainbow balavila nad njegovom prelepoticastom frizurom, - pozurite! Obucite svoje najjebozovnijosarobojnije odelo! I neka Olimparada pocne! -
Tada se na vratima zacu kucanje. Zapravo, ovo je bilo vise od kucanja, ovo je bilo odvaljivanje vrata (ponovo). To nije mogao biti niko drugi do Jane, koja je 'kucnula' svojom Dolce&Bananna torbicom u kojoj je nosila 5 velika usijana kamena sa Mont Everesta, jedan UltraThin Rainbowibrator, i novu kozmetiku tek preminule umetnice Bozen, sa loogom "Da vas izgled uvek bude jeben, s ljubavlju, Bozen" i vrata se srusise. Ona udje unutra, tegleci sa sobom neki dzak.
- "Jups, ja malo preterala! Pa, sta drugo mogu kad vas je majka zakljucala kao da ce neko da dodje da vas siluje… " – rece ona i zagleda se po sobi. Ona je bila prazna...

~OCAJNE FORUMASICE~
-Rainbow edition 2-


Dok je Jane-in zaglusujuci krik parao usi stanovnika Hystery-a Lane-a nesto slicno kao Larijev glas preko malih ekrana, Kurana je sa druge strane trubila u svom auticu.
-Hocete li da pozurite vise, pacovi!

Spojler:

Steffko i Mara izletese iz apatije Sv. Dr. Pere noseci providne vrece Pipinog pasulja koji taman sto je provreo, i uskocise u auto. Steffan je napunio svoj pacovski kondom pasuljom i landarao njime kao Amy svojim rainbowibratorom ispred direktora bivse Lujkine skole. Pozurise u centar grada, kroz paradu ljudi koji su se vrteli u krug noseni sjajom zvezda pohranjenim u njihovim ocima, a njihove rainbow-toge dizale su se i spustale poput nemirnog mora duginih boja. Ova idilna slika podsetila je Kuranu na njenu daleku mladost, to svetlo doba kada je po pasnjacima sa svojim ovcama trcala, i bojila ih u sareno, tako kreirajuci sama svoju paradu..
-Objasnite mi ponovo, sta radimo ovde? – upita casna Kurana,prenuvsi se iz svojih misli, koju su Steffan i Mara izvukli iz kazana Pipinog pasulja taman dok se krckao, i poveli na paradu.
-Jer nam treba odrasla osoba da nas dovede ovde. U potrazi smo za Lujkom. Znate, onom malom sisatom devojcicom, sa velikim bradavicama koje u noci sjaje kao zvezda Danica, cerka multimilionerke prestolonaslednice Vibrochair firme - Amy. Ona je misteriozno nestala, i mislimo da se krije ovde negde – filozofski mudro rece Steffan, a kondom mu uto puce, i pasulj se pomesa sa mirisom tamjana i ljute papricice kojim je odisao Kuranin automobil. Marija je samo klimala glavom i jela svoju omiljenu breskvu, sada sa dodatkom zrna pasulja.

Ono sto Marija i Steffan, a ni Kurana nisu videli je, da su u toj skupini ljudi sa togama bile i Velecasna Pipilota i njena novopronadjena cerka.

Spojler:

-Pa, sta mislis o nasem gradu, draga? – upita Pipi svoju kcer, koja je usplahirano isla pored nje u poskocima, kao da preskace neki nevidljivi lastiz.
-Majko, usplahireno drhtim dok me pozuda obuzima za stapovima ovih ljudi. Predivno bice kao ja ne bi se smelo predavati takvim pozudama!
-Ali to je normalno, cero, ti ipak imas cak 10 godina! Brzo si odrasla... - rece Pipi, kajuci se sto njena cerka nije mogla da je upozna kao trandzu.
-Cekaj da namestim brus unutar odore svoje, satkane od oblaka sveta i jezera majke moje zemljane rovacice... – rece Lena namestivsi svoj brusic sa slikom Miki Mausa na levoj, i Pajom Patka na desnoj sisi, i razmisli pre nego sto ponovo progovori, - Brzina je ostra bol kada svet za razmiljanje bola vremena nema srca, ako me razumes, majko, cvete poljski, kukurece mladi!
-Razumem te kceri... Ali vreme i bol su cudne pojave. A tvoja majka mnoge tajne krije... mnoge tajne...

Mara i Steffko iskocise iz auta i uletese u prodavnicu elektricnih uredjaja. Ocekivali su da ce Lujka biti tamo u potrazi za najnovijom verzijom Rainbowibratora, Rainbowibrator 2.0, koji bi pevao: “ZoWi me Tijanna, dok me karas tiho i polako“ dok bi ga neko koristio, a sve u cast Vaginalne Tix, nove seVice Rainbow korporacije. Medjutim, u radnji ne ugledase Lujku, vec osobu kojoj se nisu nadali...

Za to vreme, na drugom kraju Wibrolenda, Amy je prosla kroz pustinju i prasumu da bi pronasla Lujku. Ona se zaputila u malo africko pleme u kome je znala da je Lujka ceka. Tamo je, medjutim, nije docekala Lujka, vec trojica momaka koji nisu nosili nista do lisce lotosa preko leve bradavice.
Jedan, sa cesljem u leprsavoj, bujnoj, kovrdzavoj kosi, maskarom u nosu i masnom napravljenom od cveta mahagonija iza desnog uveta pridje i pokloni se Amy.
-Dobrodosla, o carna gospo, u nase pleme, Prewettland! Moje ime je Michael Prewett!
Osoba pored njega, sa uniformom laznog svestenika sa krstacom u levoj, i Hitlerovim krstom u desnoj ruci predstavi se sledeci:
-Moje ime je Severus Prewett. I ako ti treba neki ilegalni posao, tu sam!
Osoba pored njega, koja je imala seksi misice na usima koji sijaju od mindjusa pokradenih od Denisa-Penisa, sa kofom i gelom za kosu u levoj ruci i lepezom sa Rikijevom slikom u desnoj se pokloni i pokaza na darove u ruci svojoj.
-Pogledaj darove ove. Ovo nam darova egzoticni stranac sa stapom i Skittles bonbonama, kada bese u poseti sa svalerkom svojom. Moje ime je Eric Prewett. Dobrodosla!
Amy ih samo odgurnu i ulete u prvi sator, vicuci: Lujka! Lujka! Mater ti jebem, a veruj, rado bih se sada pojebala sa ovim crncima, izadji napolje, ODMAH!
Ali odgovora ne bese...
Michael, Severus i Eric se pogledase, a zatim pogledase Amy.
-Mi ti mozemo reci gde tvoja cerka obitava. Ali, postoji cena koju moras da platis...

Spojler:

Nazad u Wibropolisu, Marija i Steffan nadjose se pred najcudnijom osobom od svih: nosio je vuneni sesir u doktorski mantil u duginim bojama sa Americkom zastavicom na levom dzepu i kutijom Skittles bonbona u desnom. U desnoj ruci nosio je stap, u levoj Rainbowibrator za muskarce, njegova snezno bela (lazna) brada prekrivala je njegov zavodljiv osmeh i kukast nos, a iz usta mu curi epruveta iz labaratorije za proucavanje genetalijskih cupanja.
-Dr. Pero! Otkud vi ovde? – upita iznenadjena Marija kroz mljackanje breskve.
-Vidis, posto je sada moderno da posedujes probudjeni materinski instinkt, moj se samo tako probudio, poput Pipilotinog, i posao sam u potragu za svojim izgubljenim detetom!
-Vasim detetom?
-Duga je to prica... A posto znam da vi stalno tragate za necim, vi cete mi pomoci da ga nadjem! – Dr. Pera dramaticno mahnu rukama i povuce ih napolje kroz guzvu.

Angie je dotrcala gore cuvsi Janein gromoglasni vrisak. Zvucalo je kao kad struzes kredom o tablu u skoli, ili (sto je Angie bilo mngo bolje poznato), kao kad Nichova 'kreda' struze o Angienu 'tablu'.
-Sta je bilo? Sta se desilo?
Jane je stajala nasred sobe, sama, dok joj je 100 misli letelo kroz glavu.
-Angie, htela sam da izvedem decu na paradu... Ali njih, nema...
-Ma oni se stalno smudjaju negde! Stalno su u potrazi za necim! Ali ti! Ti hoces da vodis moju decu na paradu! Moju decu! Na paradu! Bez mene!
-Angie, izvini... U poslednje vreme... ne osecam se najbolje i... zivci su mi mnogo osetljiviji zbog novog sampona za kosu i volumena koji sija od zejtina isprzenog u zelju i kuvanom kupusu...
-Briga me! Izlazi iz moje kuce! Imam i ja svojih problema, pa ne kradem tvoju decu!
-Ja nemam...
-NAPOLJE! – dreknu Angie. Jane pokupi svoju tasnu i na trenutak razmisli da razbije Angie glavu jednim od kamena sa Mont Everesta, ali odustade od toga i samo izlete iz sobe.
Angie sede na pod i poce da place. Nije Jane bila jedina sa problemima. Nicholas pije vec danima. On misli da ona ne zna. Ali Angie je znala... i te kako je znala...

Steffan i Marija sada su zurili kroz Olimparadu dok je Dr. Pera hramao iza njih, tragajuci za Perinim sinom ili cerkom. Nisu imali pojma ko je to niti odakle. Nije ni Pera znao. Tada naidjose na Larija. Tacnije, nisu naisli na njega, vec su osetili prepoznatljivi miris njegovog razredjenog bosiljka i culi njegovo “a hi hi hi“ u daljini, i ugledali Penssi nedaleko iza njega, sa dvogledom i nightvision naocarima u cupu sa zlatom koji je drzala u jednoj ruci, i kisobranom u drugoj. Nisu se pitali sta ce joj kisobran, niti su se pitali zasto ona proganja ovog nimalo uspesnog voditelja. Bili su u zurbi...

Spojler:

Cissa je, cim je ugledala Markovu pesmu, otisla na trg. Nije mogla da veruje da bi njen Mark imao aferu sa Bellom. Sada je zurila u zelji da sredi stvari sa njim. I i te kako ce ih srediti... Medjutim, tada je naletela na Velecasnu, koja se preobukla jer je trebala da predvodi Olimparadu, kao “Povratnik godine“. Ovoga puta, Pipi je nosila crnu odoru, a njena kosa bila je obojena duginim bojama, sa dugackim crvenim svrsecima (ne tim svrsecima, ti svrseci su beli...).

Spojler:

-Oh, dete, gde zuris to?
-Velecasna. Idem kod Marka. Suocicu se sa njim! Istina ce najzad sijati nebom! - rece Cissa, gucnuvsi usput malo namirsane pecene rakije dudovace od komsije Milorada.
-Cuvaj se dete. Istina je greh... – mudro prozbori Velecasna.
-Nema veze, - rece odlucna Cissa, - vreme je da Mark sazna sve o mojim grehovima...

-Usporite malo! – skvicao je Dr. Pera iza Marije i Steffana.
-Znas, - rece Marija izmedju zalogaja breskve, - za nekoga ko ima 2 noge, stap i magicni stapic, Dr. Pera ide iznenadjujuce sporo.
-To je zato sto je star, i vise nema Apolonsku mladost i lepotu kao mi, - prozbori Steffan vrteci svoj pacovski kondomcic koji je drpio iz Kuraninog dzepa dok ih je vozila.
Tada ugledase jednog od izvodjaca. Imao je vise godina od Petrulije, praistorijske baba tetke Dr. Pere, i nosio je plavi kaubojski sesir, tigraste pantalone i crnu majcu. Mara ga ne bi nikada prepoznala, da Riki tada iz dzepa nije izvadio hulahop i poceo da ga vrti.

Spojler:

-Vidi, to je Riki!
-Mozda mi on moze pomoci, - promrmlja Dr. Pera.
-Riki, - rece posto je prisao, - ti si pronasao svoje dete, kako ja da pronadjem svoje?
-Penis? – upita Riki u svom “majstor-za-poljupce-is-single-bitches“ glasu.
-Da.
-On je... otisao. I Kosica me je ostavio... Sada su negde na paradi...
Dr. Pera nije imao vremena da se pita zasto je Riki Nicolasa zvao Kosica kada je bio celav (Nicolas, mada je i Riki bio celav). Okrenuo se na peti i stapu, i, progutavsi 7 Skittles bonbona i pozirajuci za jedan Pop Art poster, on povuce Steffana i Maru sa sobom u guzvu. Ponovo.

Amy navuce gace i zakopca slic. Kada je Prewett pleme pitalo za uslugu, ona je mislila na sex, ali odmah cim se skinula oni su naskocili jedan na drugoga. Posto nije bila samozadovoljena, ona se pitala o kakvoj su usluzi pricali.
-Elem, posto ste svrsili i zavrsili... vise puta... mozete li mi sada reci gde je Lujka?
-Eh, o Lujci nemamo pojma... Marko je na onom stubu za mucenje, - dramaticno rece Eric pokazujuci ka centru grada, dok je Michael pokusavao da dotera svoju kosu u stilu napaljenog vampira, sto mu nije poslo za rukom.
-U redu. Idem da razgovaram sa Markom.

Dr. Pera je sada vec divljao.
-Gde? Gde je Nicolas? Ovde ima toliko napaljenih celavih gologuzana...
-Mozda da pitamo policiju? – posavetova ga Steffko.
-Policiju? Gde ih ti vidis ovde?
-Eno tamo, ona dvojica, - rece Mara, - sa njima se teta Amy jednom davno pojebala.
Pred njima se ukaza mladi gej par, koji, posto nisu imali para za odecu u boji duge, nosili su 2 duge obesene oko vrata.

Spojler:

-Izvinite, cika policajce. Pitamo se... – okrenu se i pogleda ka Dr. Peri, ali njega nije bilo. Steffan i Marija bili su sami na Rainbow Olimparadi...

Angie sidje u sobu. Nicholas je tamo cekao.
-Sta se desilo? Video sam Jane...
-Nista...
-Angie, zatvaras se... mozes mi reci... ja sam tu za tebe!
-Da, kada ne pijes!
-Sta? Ja ne pijem!
-Mislis da ne znam?
-Ali...
-Videla sam te kako ides... kod nje!
-Angie, nista se nije desilo. Moras da mi verujes!
-HA! Da ti verujem? Kako, reci mi kako? Nicholase, ja ne mogu stalno trcati za tobom... Secas se sta se desilo prosle godine?
-Ne mogu da verujem da mi to prebacujes... Bio sam depresivan...
-I ja sam te spasila! Kao sto stalno spasavam ovu porodicu! A ti...
-Angie!
-Ne... ja te vise spasavati necu... – ona se okrenu i krenu ka WC-u.
-Angie...
Tisina. Angie ubrza korak.
-Angie...
Udje u WC.
-Angie!
Kljuc u bravi. Tisina. Nicholas uze jaknu u duginim bojama i izadje na ulicu. Angie stade pred ogledalom i zaplaka.

Steffan i Marija, sa druge strane, ludo su se zabavljali. Sada su napokon bili slobodni, i dva gej policajca pomogla su im da se prikljuce fudbalskom timu Wibropolisa.

Spojler:

Medjutim, postojalo je nesto sto ni oni a ni Dr. Pera nisu predvideli. Zaculi su duboki glas, i ugledali ruku kako se zavlaci u gace i izvlaci cesalj da proceslja celu. Medjutim, tamo gde je Nicolas Kosica Vaska-praznih-gaca imao celu, sada je bila perika.

Spojler:

-O, ne, - prosaputa Steff, dok Mara oseti peckanje u breskvi, i, okrenuvsi se, pogleda se oci u oci sa Denisom Penisom, i lice joj dobi grimasu zaljubljene budale.

Spojler:

-Oh, ovo mora da je vas sudbonosni trenutak, - rece Denis gledajuci ka Mariji i Steffanu kao da su pacovi. To je, doduse, mozda bilo jer je Steffan sada nosio onaj kondomcic kao privezak na lancicu...
U tom trenutku, Nicolas krenu da vristi.
-Denise! Pomagaj! Ispala mi je perika!

Spojler:

-Ne sada tata! – rece Denis oblizujuci se i gledajuci u Steffana.
Nicolas smrcnu. –Ja sam odbacen... – promrmlja i izlete sa stadiona. U tome mu pomoze njegova nova stara aerodinamicnost.

Na drugoj strani grada, Jane pokuca na vrata sexy shopa Cuti Dok Te Karam, i Jessica otvori vrata.
-Sta hoces? -
-Jess, zasto takav ton?
-O, Jane, to si ti... Izvini... udji, udji... - rece Jess, i gostoljubivo lizne Jane oko.
Jessica pogleda po praznoj ulici, zatvori vrata iza Jane i okljenu kljuc u bravi.

Spojler:

Steffan i Marija su gledali u svoje nove zlatne rainbow medalje.
-Ne mogu da verujem da smo osvojili turnir!
-Nema na cemu, - rece Denis koji se sada premaskirao zbor Rainbow Olimparade, koja samo sto nije pocela.

Spojler:

I Mara i Steff su promenili odecu.

Spojler:

Mara ponudi Denisu breskvu, ali on je odbi i ostavi ih same.
-I, sta cemo sada? – upita Steffan, a Mara samo zagrize breskvu...

Spojler:

Dr. Pera useta u Rainbowmarket i baci pogled po njemu. Ovo je bila vec sesta prodavnica koju je pokusao da pretrazi, i vec je pojeo 9 kutija Skittles bombona da ublazi bol, ali potraga nije davala rezultate. Tada mu pogled privuce osoba sa jaknom njegovog omiljenog modnog kreatora, i on shvati ko je ta osoba.

Spojler:

-Kurana? Jesi li to ti?
-Pero! – kriknu Kurana bacivsi mu se u zagrljaj.
-Da li je moguce? - upita on, - Sta radis ovde?
-Ovde sam iz istog razloga kao i ti. Trazim naseg sina!

Spojler:

To be continued...
Nazad na vrh Ići dole
 
Epizoda 010 - Rainbow Olimparada (part I)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Epizoda 011 - Rainbow Olimparada (part II)
» Epizoda 007 - Rumors
» Epizoda 008 - It's Five o'clock Somewhere
» Epizoda 003 - From Pizza to Hot Dog
» Epizoda 005 - All about Bella

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica :: Sezona 2-
Skoči na: