Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Austin and Ally

Ići dole 
+2
AndrejPoterhead
Katarina Milenkovic
6 posters
AutorPoruka
Katarina Milenkovic
Normalac
Normalac
Katarina Milenkovic


Datum upisa : 23.04.2013

Austin and Ally Empty
PočaljiNaslov: Austin and Ally   Austin and Ally EmptySre Maj 15 2013, 20:50

Jer gleda neko?
Jedna moja drugarica je zaludjena za tom serijom,pa rekoh da otvorim jedan topic o tome,pa da vidim sta vi mislite.
Serija se prikazuje na Disney Channely
Nazad na vrh Ići dole
AndrejPoterhead
Normalac
Normalac
AndrejPoterhead


Datum upisa : 28.06.2013

Austin and Ally Empty
PočaljiNaslov: Re: Austin and Ally   Austin and Ally EmptyPet Jun 28 2013, 09:36

Ja se tek preselio i na TV-u nemam Dizni Austin and Ally 49831. Trenutno skidam sa neta mnoge serije sa oba Diznija poput Par kraljeva, Dog wiht a blog, Jessie, Austin and Ally, Hanah Montana... Austin and Ally mi je omiljena serija, cudo sto ne dobijem bruh od smeha dok gledam nove epizode Smile
Nazad na vrh Ići dole
Violent Harmon
Učenik Haflpafa
Učenik Haflpafa
Violent Harmon


Datum upisa : 29.06.2013

Austin and Ally Empty
PočaljiNaslov: Re: Austin and Ally   Austin and Ally EmptyPet Okt 11 2013, 20:15

Smor serija ,jedino lijepo u njoj je Austin XD
Nazad na vrh Ići dole
http://superdirectioner3.tumblr.com/
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Austin and Ally Empty
PočaljiNaslov: Re: Austin and Ally   Austin and Ally EmptyPet Okt 11 2013, 20:44

Gle moj stari profil <3 Ova zadnja sezona kada je kao ostin u vezi sa ali je smor, sa ali ne bi niko normalan bio :0
Nazad na vrh Ići dole
Clara Oswald
Normalac
Normalac
Clara Oswald


Datum upisa : 18.03.2014

Austin and Ally Empty
PočaljiNaslov: Re: Austin and Ally   Austin and Ally EmptyPet Mar 21 2014, 18:42

Ross,ljubav moja  loveeee  loveeee
Nazad na vrh Ići dole
Light Yagami
Normalac
Normalac
Light Yagami


Datum upisa : 03.04.2014

Austin and Ally Empty
PočaljiNaslov: Re: Austin and Ally   Austin and Ally EmptyNed Apr 06 2014, 16:51

Haha nisam znao da ovde ima fanova A&A ja odgledao mislim sve do sad što je izašlo na internetu jer nemam Disney al gledam svašta i A&A i Jessie i A.N.T. Farm ne mogu ni da popamtim šta sam sve gledao Victorious isto Zack and Cody i suite life i on deck xD a evo sad ću 18 godina al šta da se radi xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Austin and Ally Empty
PočaljiNaslov: Re: Austin and Ally   Austin and Ally Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Austin and Ally
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Austin Mahone

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Knjige, serije & filmovi :: Serije-
Skoči na: