Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Andrejevi snovi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Andrejevi snovi Empty
PočaljiNaslov: Andrejevi snovi   Andrejevi snovi EmptyNed Jul 07 2013, 09:13

Andrejevi snovi Dream-Board

5.7.2013

Dans sam sanjao veoma čudan san, pisaću dok ga ne zaboravim. Bio sam u nekom ogromnom zatvoru u Njujorku, ne znam razlog. Ljude su samo ubijali, i ubijali i ja još nisam bio na redu. Moji prijatelji su samo nestajali... Uspeo sam da se popnem na 135 sprat tog zatvora, ujedino i poslednji. Tamo je bila direktorova kancelarija. Ja sam prisluškivao dugo vreme, i čuo sam svašta. Zli direktor, njegov grozni pomoćnik, direktorova debela žena koju smo zvali Marija Antoaneta i direktorov sin, koji je samo zbog oca završio osnovnu školu su pričali o tome da će svi radnici ići na godišnji odmor, a da će ih zameniti novi. Otrčao sam nazad u veliku ćeliju u kojoj sam bio, i razmišljao sam. Uspeo sam da ispletem jedno veoma lepo odelo u kojem ću izgledati kao neki buržuj. Sakrio sam ga ispod jastuka, i legao da spavam. Sutradan će biti veliki dan. Kada sam se probudio, pre svih, obukao sam odelo, okupao se pre toga i očešljao se. Kapije su već bile otvorene. Prošao sam kroz kapiju, i udahnuo miris slobode. Preko puta zatvora je bio Ist river. Krenuo sam da trčim ka njemu. Kada sam sišao baš kod pbale, počeo sam da bežim. Video sam kako iznad mene prolaze policijski motori. Sve to zbog mene. Samo sam hodao, i hodao, kada sam stigao do glavnog puta koji je vodio u Njujork. Nisam znao šta je bilo posle toga, jer sam se probudio.

Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Andrejevi snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Andrejevi snovi   Andrejevi snovi EmptyNed Jul 07 2013, 09:18

6.7.2013
                                  
Sinoć sam sanjao veoma čudan san.Bio sam kod kuće, kada mi je majka rekla da odem na igralište po sestru jer je već kasno. Sišao sam niz stepenice, i otišao po sestru. Ona je bila na igralištu sa svojom drugaricom i dobacivale su se nečijom tuđom loptom. Na klupi iza njih su sedela dva muškarca koji su im govorili 'Bravo! Bravo!'. Ja sam otišao do sestre i rekao joj da treba da idemo. Ona se protivila i ona dva muškarca su je molila da ostane. Ona je htela da krene samnom do kuće. Prvo nam je kod jedne male ulice neki treći mučkarac rekao da sačekamo, da će nam tu napraviti plažu, ali mi nismo hteli pa smo krenuli da trčimo do kuće. Pojavila su se ona dva muškarca i bacali su na nas neke medicinke. Mi smo krenuli da bežimo ka stane, prošli smo kroz kapiju i krenuli u naš stan koji je bio na 2. spratu. Umesto stepenica ka gornjim spratovima, bile su stepenice koje vode u donji hodnik u kojem su bila skladišta stanara. Mi smo uleteli u neki otvoren, zatvorili velika drvena vrata i zaključali se. Čuli smo one muškarce kako silaze, pa smo svi ućutali, kao i ti muškarci. Onda sam se pprobudio, zahvalan tome što sam kod babe i dede, u svojoj sobi, u Valjevu.


Tumačenje sna

1. Sestra se igra sa tuđom loptom i ne obraća pažnju na ljude iza nje koji su verovatno neki pedofili ili kipnaperi.- To bi verovatno moglo značiti da će moja sestra morati obraćati pažnju na one koji su iza ili ispod nje, pod 'ispod' mislim na one koji su lošiji od nje u nečemu, verovatno karateu, jer to i trenira.

2. Krećemo da bežimo.- To bi značilo da ću hteti ja ili moja sestra da odustanemo od nečega i da se sklonimo od toga.- Muškarci od kojih bežimo nas žele zaustaviti medicinkama.- Nešto nas odvraća da se vratimo onome šta smo ostavili.- Treći muškarac nas zaokuplja u maloj ulici.- Verovatno će nas nešto hteti skrenuti sa pravog puta.

3. Promenio se tok stepenica.- Htećemo da promenimo svoje interesovanje sa nečega čime smo se bavili ka nečemu drugom.


Ocenjeno!
Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Andrejevi snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Andrejevi snovi   Andrejevi snovi EmptyUto Avg 13 2013, 07:30

Datum: 12.8.2013
Vreme: 20:20
Ime sna: Povratak kući
Andrejevi snovi 2Q==

                                    Povratak kući



                                           Povratak kući

U kolima sam, sa ujakom, ujnom, majkom i očuhom. Ulazimo u Novi Sad, tačnije, izlazimo iz tunela koji vodi pravo u Novi Sad.
Andrejevi snovi Images?q=tbn:ANd9GcTzdUH7jG9DQk-QJ0EjmObt0vWgCUFqm3S1NATFcy8u40HIBuBLdw
Radujem se, obuzima me sreća, kao i sve prisutne. Prelazimo Most Slobode i ulazimo u Bulevar Oslobođenja, veliki bulevar koji je i naj veća ulica u Novom Sadu. Sledeći prizor, ulazim u stan. Pozdravljam komšinicu koja je pazila o našoj kući, i trčim u susret svom patuljastom zecu, koji je po meni baš velik i grlim ga, mazim ga. Sedam na kauč, i ujna mi daje da malo budem sa njenim sinom, koji je beba, ima 1 godinu, kao i ćerka, Hana, koja ima 2 godine. Uzimam malog Viktora i igram se sa njiime. Sledeća scena je kada sa drugarima sa treninga idem na bazen, koji mi je u komšiluku, i san se tu prekida.

Šta reći, tumačenje je po meni jasno: Nešto mi jako nedostaje, i ispunjava mi se želja da tu i odem, i, eto, nedostaje mi Novi Sad Andrejevi snovi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Tina Potter
Normalac
Normalac
Tina Potter


Datum upisa : 29.06.2013

Andrejevi snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Andrejevi snovi   Andrejevi snovi EmptyUto Avg 13 2013, 17:17

Jos da dodam, jako je lepa vest sto si presao most i sve to do kuce. To znaci prelazenje preko nekih prepreka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Andrejevi snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Andrejevi snovi   Andrejevi snovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Andrejevi snovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moji snovi lalalala
» Moji snovi :) :)
» Cornyjevi snovi
» Moji snovi
» Moji snovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: CRNA RUPA :: Zamak i okolina :: Severna kula :: Dnevnici snova-
Skoči na: