Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Bla bla

Ići dole 
+4
Tina Potter
Aleksandar Ravenclaw
Jelena Radocaj
Dambldor
8 posters
AutorPoruka
Dambldor
Normalac
Normalac
Dambldor


Datum upisa : 29.06.2013

Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla   Bla bla EmptyNed Jun 30 2013, 21:03

1)Moja omiljenja grana predkazivanja je Astrologija
2)Zato sto predskazivanje uz pomoc nebeskih tela
3)Volim da pijem kafu
4)Zato sto mogu da se gleda buducnost
5)Nisam imao to iskustvo
Nazad na vrh Ići dole
Jelena Radocaj
Normalac
Normalac
Jelena Radocaj


Datum upisa : 28.06.2013

Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla   Bla bla EmptyPon Jul 01 2013, 11:41

[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(211, 210, 134); font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(100, 126, 16);"]1. Koja je vasa omiljena grana Predskazivanja?Hmm..Tesko pitanje :') Ali mislim da je Interpretacija snova.[/b]
[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(211, 210, 134); font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(100, 126, 16);"]2. Zasto?Zato sto sanjam razne snove Smile
3. Da li vise volite da pijete kafu ili caj?Kafu.
4. Zasto?Zato sto mogu proricati buducnost pomocu nje xd 
[b style="margin: 0px; padding: 0px;"]I bonus pitanjce: [/b]
5. Da li ste ikada imali iskustvo koje je probudilo vase Unutrasnje oko? Opisite.
Mislim da jos nisam imala to iskustvo Smile
[/b]
Nazad na vrh Ići dole
Aleksandar Ravenclaw
Normalac
Normalac
Aleksandar Ravenclaw


Datum upisa : 28.06.2013

Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla   Bla bla EmptySre Jul 03 2013, 19:30

[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(211, 210, 134); font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(100, 126, 16);"]1. Koja je vasa omiljena grana Predskazivanja?Moja omiljena grana predskazivanja je astrologija.
2. Zasto?Zato što mi se čini kao najpreciznije predviđanje budućnosti i veoma je nepaznato,a ja vilom nepoznato.
3. Da li vise volite da pijete kafu ili caj?Više volim da pijem čaj.
4. Zasto?Zato što je zdraviji i ukusniji.
[/b]
 5.To mi se još nije dogodilo.
Nazad na vrh Ići dole
Tina Potter
Normalac
Normalac
Tina Potter


Datum upisa : 29.06.2013

Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla   Bla bla EmptyPet Jul 05 2013, 12:13

1. Koja je vasa omiljena grana Predskazivanja?
-Ne mogu da se odlucim izmedju interpretacije snova i kartomansije.
2. Zasto?
-I jedno i drugo su u pravu. Snove znam da tumacim, imam i knjigu za to a imam i knjige za tumacenje karata. U koliko vam zatreba neko tumacenje iz tih knjiga slobodno se javite.
3. Da li vise volite da pijete kafu ili caj?
-Caj.
4. Zasto?
-Ne volim da pijem kafu, ali znam da gledam u soljicu kafe.

I bonus pitanjce:
5. Da li ste ikada imali iskustvo koje je probudilo vase Unutrasnje oko? Opisite.
-Da. Moji snovi uvek nesto znace i nepogresivi su. Opisacu ih u dnevniku snova tj. samo cu ih prepisati iz moje sveske jer zaista vodim dnevnik snova. Takodje kada gledam film imam neki osecaj sta ce dalje da se desi i skoro uvek sam u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
Vlad Lovegood
Normalac
Normalac
Vlad Lovegood


Datum upisa : 14.09.2012

Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Predskazivanje - Prvi domaci zadatak   Bla bla EmptyPet Jul 05 2013, 12:47

Odgovori:


1. Moja omiljena grana predskazivanja je definitivno Astrologija, tj. tehnika s kojom pomocu nebeskih tijela predskazujemo neciju sudbinu. 
2. Razlog je taj jer vjerujem da jedino astrologija od svih navedenih metoda proricanja sudbine moze dati najpribliznije, skoro najtacnije ili potpuno tacno predvidjanje sljeda nekih dogadjaja ili necije sudbine.  
3. Vise volim da pijem kafu.
4. Razlog: Mnogi misle da je ispijanje kafe i razgovor uz nju samo zabava, nisu u pravu. Pored toga sto sluzi za osvjezenje, soljica kafe nakon ispijanja ostavlja duboke tragove i krije duboke tajne proslosti, momente sadasnjosti pa cak i buducnosti! Volim da pijem kafu jer ponekad nakon ispijanja mogu da pogledam u solju i pogledam slijed dogadjaja koji je tako pravilno napravljen kao da je crtan na atlasu. Kafa nakon ispijanja ostavlja tragove, ponekad veoma jasno vidljive, a ponekad i ne bas tako vidljive, ali jako unutrasnje oko moze da prodre i kroz te dubine i otkrije put. Citanje iz soljice kafe definitivno nije za svakoga i potreban je bar odredjeni dio prirodnog talenta.

Bla bla G2hy


5. Bonus pitanje: Posto sam od dosta ljudi cuo da imam talenta za citanje iz solje, dlana, karata i tumacenja natalnih karata  tako sam i sam shvatio da posjedujem neku kolicinu odredjenog prirodnog talenta i da na neki nacin posjedujem izrazeno unutrasnje oko. Dosta puta mi se desavalo da osjetim izrazeno budjenje unutrasnjeg oka i predvidjanje odredjenog slijeda dogadjaja. Desavalo mi se da mogu da predvidim odredjene situacije, kako bi trebalo da odreagujem, sta bi trebalo da ucinim, sve uz pomoc mog unutrasnjeg oka. U kojoj god situaciji da se nalazim uvijek sam spreman i skoro je nemoguce da se iznenadim.  Jedan izricit slucaj je bio u konverzaciji sa prijateljem koji mi je ispricao slijed dogadjaja iz proslosti koje sam kao slagalicu povezao u glavi i vec predodredio skoro potpunu tacnost buduceg odvijanja tog problema, da moze da prodje i na dobar i na los nacin, sve zavisno od njegovog dijelovanja, naravno posavjetovao sam ga sta bi bilo najbolje za njega da ucini. 

*Nadam se da nisam bio preopsiran, htio sam da potpuno objasnim djelovanje mog unutrasnjeg oka, nadam se da ste zadovoljni iako cu biti opsirniji u sekciji za snove.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan Ravenclaw
Normalac
Normalac
Ivan Ravenclaw


Datum upisa : 29.06.2013

Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla   Bla bla EmptyPet Jul 05 2013, 20:46

[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(211, 210, 134); font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(100, 126, 16);"]1. Moja omiljena grana Predskazivanja je [b style="margin: 0px; padding: 0px;"]Kartomansija [/b][/b]
[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(211, 210, 134); font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(100, 126, 16);"]2. Zato sto obozavam karte ,baratanje sa njima,i tarot.
3. Caj
4. Znam da gledam u solje,ali ne volim kafu.
[/b]
[b style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(211, 210, 134); font-size: 11px; line-height: 14px; background-color: rgb(100, 126, 16);"]5.Nisam imao to iskustvo [/b]


Poslednji izmenio Ivan Ravenclaw dana Pet Jul 05 2013, 23:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Marija_Cuzic
Normalac
Normalac
Marija_Cuzic


Datum upisa : 26.06.2013

Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla   Bla bla EmptyPet Jul 05 2013, 21:44

1. Koja je vasa omiljena grana Predskazivanja? astrologija
2. Zasto?Zato što volim sve u vezi zvijezda,svemira,planeta itd.
3. Da li vise volite da pijete kafu ili caj?Čaj
4. Zasto?Zato što je ukusan ,zdrav i okrepljujući.

I bonus pitanjce:
5. Da li ste ikada imali iskustvo koje je probudilo vase Unutrasnje oko? Opisite.
Nekada mi se događalo da unaprijed znam što će osoba uraditi ili reći.Također sam nekad svjesna da sanjam.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Bla bla   Bla bla EmptyPet Jul 05 2013, 22:08

Molim vas da ostale domace zadatke posaljete meni Sovom (na PM/PP)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bla bla Empty
PočaljiNaslov: Re: Bla bla   Bla bla Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bla bla
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Biblioteka-
Skoči na: