Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sleep calm and dream on..

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Milica McTrowling2
Normalac
Normalac
Milica McTrowling2


Datum upisa : 01.08.2013

Sleep calm and dream on.. Empty
PočaljiNaslov: Sleep calm and dream on..   Sleep calm and dream on.. EmptyPon Avg 12 2013, 15:47

San NO:1




Nalazim se u sobi i dosađujem se. Svi mogući uređaji su uključeni, knjige su razbacane na sve strane, ali ništa ne može da mi zadrži pažnju dovoljno dugo. Naglo ustajem da bih sišla na donji sprat do koga se dolazi kvadratnim stepenicama. Silazim niz stepenice i odjednom počnem da padam. Tako se nedugo kotrljam da bih pala na nos. Sve me boli, osećam nešto toplo oko sebe i jedva dišem. Gde sam? Pakao ili Raj? Tad se budim. 




Tumačenje sna:



Često sanjam ovaj san. Ponekad se dogodi da ga sanjam dva puta za jednu noć, ili nekoliko dana uzastopno. Odjednom se taj niz prekine, ili se ja ne sećam šta sam sanjala. Isto tako nikad u snu ne vidim razlog mog pada niz stepenice. Samo sanjam da idem njima, a u sledećem trenutku osećam toplinu oko mene (krv možda?), sve me boli i ne mogu da otvorim oči i onda se pitam gde sam. Interesantno je to što se svaki put probudim u istoj pozi: ležim na stomaku identična poza onoj u snu kad padnem, nos mi je zabijen u jastuk i kad se probudim isto jedva dišem. 


Ako sanjate da padate niz stepenice san označava vaš nedostatak samopouzdanja ili nesigurnost u vezi sa nekim poduhvatom.Okliznuti se dok idete stepenicama, znači da ste previše ubrzali ka postizanju vaših ciljeva i da negde možete da napravite pogrešan korak.Okliznuti se i pasti niz stepenice,pokazuje da se krećete suviše brzo u delvima vaše podsvesti. Ne možete biti sasvim spremni da se suočite sa svojim nesvesnim ili potisnutim mislima. 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vampires.rs/
Tina Potter
Normalac
Normalac
Tina Potter


Datum upisa : 29.06.2013

Sleep calm and dream on.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Sleep calm and dream on..   Sleep calm and dream on.. EmptyUto Avg 13 2013, 17:19

To je tacno, mozda bi trebalo da malo uporis sebe i uzivas u svakom trenutku :DSto se tice krvi, ako je tvoja to je dobra vest Sleep calm and dream on.. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
 
Sleep calm and dream on..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dream as if you'll live forever.
» Sweet dream, or a beautiful nightmare.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: CRNA RUPA :: Zamak i okolina :: Severna kula :: Dnevnici snova-
Skoči na: