Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako da saznam broj racuna u banci?

Ići dole 
+2
Ludooki Prewett Cudljivko
Dragana:33
6 posters
AutorPoruka
Dragana:33
Normalac
Normalac
Dragana:33


Datum upisa : 12.08.2013

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptyUto Avg 13 2013, 21:15

Posto nista ne mogu da kupim bez br racuna u banci interesuje me kako da saznam koji je. Inace ,nova sam ,od juce odje Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ludooki Prewett Cudljivko
Normalac
Normalac
Ludooki Prewett Cudljivko


Datum upisa : 17.01.2012

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptySre Avg 14 2013, 02:10

Prvo moras da podneseš zahtev za otvaranje sefa, ovde:
http://www.hogwartstk.com/t1608p270-otvaranje-racuna#75170
posle toga čekaš da ti se otvori.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogwartstk.com/forum
Dragana:33
Normalac
Normalac
Dragana:33


Datum upisa : 12.08.2013

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptySre Avg 14 2013, 21:04

Okej. Poslala sam sad ove podatke Smile I sad kad mi otvore sef gdje cu ja to mocii da posjecujem i kako cu saznati broj racuna u banci ,i dalje ne shvatam. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptyČet Avg 15 2013, 08:49

broj računa u banci će ti pisati u informacijama, a ako ti je sef nov, odeš u red 17 ili 16, ne znam koji je već naj noviji, nađeš broj svog sefa i videćeš novčano stanje
Nazad na vrh Ići dole
Lily Prewett
Normalac
Normalac
Lily Prewett


Datum upisa : 12.07.2013

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptyČet Avg 15 2013, 13:20

Kada podnosiš zahtev, napišeš broj računa koji je sledeći na redu, pogledaš koji je prethodni i samo staviš sledeći broj.
Nazad na vrh Ići dole
Dragana:33
Normalac
Normalac
Dragana:33


Datum upisa : 12.08.2013

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptyPet Avg 16 2013, 18:04

Okej. Meni su otvorili sef ,ali ja i dalje ne znam broj racuna u banci ,ne pise mi u informacijama :O
Nazad na vrh Ići dole
Dragana:33
Normalac
Normalac
Dragana:33


Datum upisa : 12.08.2013

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptyPet Avg 16 2013, 18:20

Snasla sam se za sve ovo.. Jos me interesuje ,ako mi neko moze reci ,kako da vidim koje sam stvari kupila ,tacnije gdje mogu da ih vidim? Kako da saznam broj racuna u banci? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Violent Harmon
Učenik Haflpafa
Učenik Haflpafa
Violent Harmon


Datum upisa : 29.06.2013

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptySub Avg 31 2013, 18:41

Možeš ih vidjeti na tvom profilu tamo gdje ti piše "vaše stvari"
Evo tvojih stvari ako ne možeš da nađeš Smile 

Kotao: Srebrni kotao (Veličina 2)
Štapić: Javor, Veoma lak, 26cm, Dlaka jednoroga
Odeća i obuća: Klasična školska odora
Školska oprema: Obično sivo pero, Set pergamenata, Set knjiga za 1. godinu
Ostalo: /
To su tvoje stvari Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://superdirectioner3.tumblr.com/
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? EmptySub Avg 31 2013, 19:05

Da li je ovo rešeno? Smile Da zaključavam temu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Sponsored content





Kako da saznam broj racuna u banci? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako da saznam broj racuna u banci?   Kako da saznam broj racuna u banci? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako da saznam broj racuna u banci?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Broj postova
» Broj clanova
» Broj sefa
» Koji ste broj u dnevniku?
» Kako ste? :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: CRNA RUPA :: Početak :: Hogwarts Express :: Pitanja i Odgovori :: Arhiva pitanja-
Skoči na: