Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vasilisa's Room

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Vasilisa Dragomir
Normalac
Normalac
Vasilisa Dragomir


Datum upisa : 27.12.2013

Vasilisa's Room Empty
PočaljiNaslov: Vasilisa's Room   Vasilisa's Room EmptySub Dec 28 2013, 01:33

Slika Sobe:Vasilisa's Room Bedroom-decor-cattelan-italia
Soba otvorena:28.12.2013
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Vasilisa's Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasilisa's Room   Vasilisa's Room EmptySub Dec 28 2013, 04:38

Pokucao sam na vrata.
"Izvini, ako smeta, samo sam svratio da proverim da li je sve u redu?", nasmešio sam se. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Vasilisa Dragomir
Normalac
Normalac
Vasilisa Dragomir


Datum upisa : 27.12.2013

Vasilisa's Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasilisa's Room   Vasilisa's Room EmptySub Dec 28 2013, 14:16

Neko je kucnuo na vrati. O, pa to je profesor McTrowling. "Sve je u redu profesore, i ne brinite se, ne smetate" nasmesila sam se i ja.
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Vasilisa's Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasilisa's Room   Vasilisa's Room EmptySub Dec 28 2013, 14:37

"Pa ako budeš imala nekakavih pitanja, slobodno me pitaj. Šećkaću se ja po dnevnom boravku i Hogvortsu, ako ti nešto bude trebalo javi. Inače još nešto izbačeni su ti domaći zadaci iz Istorije magije i Herbologije, pa trk uradi domaće da Haflpaf dobije nekakve poene. Ionako nas ove godine nema mnogo..." Napravio sam tužan izgled lica, ali sam se ponovo nasmešio. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Vasilisa Dragomir
Normalac
Normalac
Vasilisa Dragomir


Datum upisa : 27.12.2013

Vasilisa's Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasilisa's Room   Vasilisa's Room EmptySub Dec 28 2013, 16:05

"Naravno profesore, to vam je posao"nasmesila sam se"a za domace ne brinite, odmah cu"
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Vasilisa's Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasilisa's Room   Vasilisa's Room EmptySub Dec 28 2013, 17:05

"Svaka čast, upravo sam saznao da je Haflpaf nagrađen sa 50 poena zbog tvog domaćeg zadatka! Svaka čast!" toliko sam bio srećan da sam se sav ucrveneo. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Vasilisa Dragomir
Normalac
Normalac
Vasilisa Dragomir


Datum upisa : 27.12.2013

Vasilisa's Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasilisa's Room   Vasilisa's Room EmptySub Dec 28 2013, 18:13

Bilo je smesno vidjeti profesora sav crven, ali bas ovaj se ucrvenio. Ipak bila sam srecna doprineti za svoj dom. "Hvala vam profesore, mnogo mi znaci to sto sam uspjela doprinetji za svog doma." Ne moze se opisat moja sreca
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vasilisa's Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Vasilisa's Room   Vasilisa's Room Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vasilisa's Room
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Nella's room
» Aryelle's room
» Sanja's room
» Vanessa's room
» Play room

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženska spavaonica-
Skoči na: