Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Imate li pitanja?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Amy S. Winchester
Normalac
Normalac
Amy S. Winchester


Datum upisa : 31.10.2010

Imate li pitanja? Empty
PočaljiNaslov: Imate li pitanja?   Imate li pitanja? EmptyPon Nov 01 2010, 16:23

Pitajte sta vam nije jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Imate li pitanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li pitanja?   Imate li pitanja? EmptyUto Dec 21 2010, 19:38

Jedno pitanje...Ja sam kupio jos prosle skolske godine knjige za treci razred,da li moram kupovati opet za cetvriti?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Amy S. Winchester
Normalac
Normalac
Amy S. Winchester


Datum upisa : 31.10.2010

Imate li pitanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li pitanja?   Imate li pitanja? EmptyUto Dec 21 2010, 22:46

Da, svake godine kupujes knjige.
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Imate li pitanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li pitanja?   Imate li pitanja? EmptyUto Dec 21 2010, 22:51

Pa ne nego zato sto su knjige za cetvrti i treci razred u kompletu...pa da li moram kupovati jer sam kupio vec komplet prosle skolske godie za 3 i 4 razred...xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
*Rajan
Normalac
Normalac
*Rajan


Datum upisa : 01.09.2011

Imate li pitanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li pitanja?   Imate li pitanja? EmptyČet Sep 01 2011, 11:55

Eo 1 je septembar i dje ja sad da udjem da se borim i to ostalo nzm Smile i da prawim napitke i ta cuda?
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Imate li pitanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li pitanja?   Imate li pitanja? EmptyNed Sep 04 2011, 21:05

Izvnini, imamo neke tehnicke probleme. Skolska godina ce poceti uskoro, strpite se Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Imate li pitanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Imate li pitanja?   Imate li pitanja? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Imate li pitanja?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko imate pratioca na Tvitru, ako ga i imate!
» Imate li Tviter?!
» Koliko imate kredita?
» Koliko imate galeona?
» Imate li kućnog ljubimca?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brašnjavko i Mrljavko-
Skoči na: