Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koji film vas je razocarao?

Ići dole 
+23
Iljo McTrowling
Katarina Milenkovic
Draco McTrowling
VampireKaca
Dr. Marija McLaggen™
Monika Half Blood
Hermione McTrowling
Ellenore J. Lestrange
Amy S. Winchester
Crisabelle L. Lannister
Nelly Lupin-McTrowling
Sanja McLaggen
Dr. Petar McLaggen™
Hermiona Poter
Tijana-Isa Winchester
Lilly Lovegood
Tix McTrowling
Sybill Trelawney
Salazar Lestrange
Milan McTrowling
Matea McLaggen
Tetka Mjuriel
Steffan Ravenclaw
27 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Steffan Ravenclaw
Normalac
Normalac
Steffan Ravenclaw


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyNed Okt 31 2010, 16:40

Oni koji su citali knjige, uvek kazu kako filmovi nisu dovoljno dobro uradjeni, kako je dosta toga izostavljeno, a ima i izmenjenih stvari.

Koji deo (ili ih mozda ima vise) vas je posebno razocarao, za koji mislite da se najmanje slaze sa knjigom etc.?
Nazad na vrh Ići dole
Tetka Mjuriel
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyNed Okt 31 2010, 18:59

Pa,najviše HP6 dio,mnogo toga je izmjenjeno..............
Nazad na vrh Ići dole
Matea McLaggen
Normalac
Normalac
Matea McLaggen


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyNed Okt 31 2010, 21:53

Meni se filmovi uopste ne svidjaju... Sve pogresno snime...
6. deo nisam gledala (niti cu), jer su me razocarali sa Redom Feniksa... ono ubistvo Sirijusa uopste nisu dobro snimili... nemaju oni blage veze...
A sedmi deo me bas zanima kako su snimili, ali me strah da gledam, zgadice mi knjigu!
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyNed Okt 31 2010, 23:22

Pa ja neznam ja sam i sam rekao da svi filmovi su super...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Salazar Lestrange
Normalac
Normalac
Salazar Lestrange


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyNed Okt 31 2010, 23:47

- Iskreno 6 deo me je razocarao jer mnogo toga nije ubaceno u film a u knjizi ima
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyPon Nov 01 2010, 00:13

pa nezzz meni je i 6 kull
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Sybill Trelawney
Normalac
Normalac
Sybill Trelawney


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyPon Nov 01 2010, 02:03

Ma svi su dobri..ali nije to to ...sto ima u knjigama ...
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyPon Nov 01 2010, 14:48

4 definitivno...A 6 nisam citala knjigu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Lilly Lovegood
Normalac
Normalac
Lilly Lovegood


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyUto Nov 02 2010, 12:20

Pa ne znam...5 me je jednim delom razočarao, zato što TOLIKO TOGA FALI!!!!! I ŠESTI ISTO...nadam se da će 7 popraviti utisak...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hogvorts.tk
Tijana-Isa Winchester
Normalac
Normalac
Tijana-Isa Winchester


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyNed Nov 07 2010, 21:43

nijedan ne mogu izdvojitii da me je razočarao jer po meni ni jedan ne valja
ok kontam to je film ali opet..
filmovi su dobri koliko filmovi mogu biti ... nisss posebno
Nazad na vrh Ići dole
Hermiona Poter
Normalac
Normalac
Hermiona Poter


Datum upisa : 29.11.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptySub Dec 04 2010, 12:48

Sybill Trelawney ::
Ma svi su dobri..ali nije to to ...sto ima u knjigama ...
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyUto Jan 25 2011, 18:07

definitivno sesti deo! Propast univerzuma! Smak sveta! 2012 all over again! Koji film vas je razocarao? 252391

Ne, zaista, 6. me je najvise razocarao, pogotovo Harry - Ginny storyline . . . They said it's gonna be sexy ! ! !
Nazad na vrh Ići dole
Sanja McLaggen
Normalac
Normalac
Sanja McLaggen


Datum upisa : 01.01.2011

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptySre Feb 02 2011, 20:08

aa 5..najvise
Nazad na vrh Ići dole
Nelly Lupin-McTrowling
Normalac
Normalac
Nelly Lupin-McTrowling


Datum upisa : 05.11.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptySre Feb 02 2011, 22:28

pa da budem iskrena sad kad sam u potpunosti po vise puta odgledala sve delove,
mogu da kazem da me peti nije toliko razocarao-skoro uopste. sesti mi se nezvidja bas kao sto je rekao peca, stvarno ima glupih scena izmedju harryja i ginny.Sto se tice sedmog,da budem iskrena da me je najvise razocarao jer je mnogo mracan imam utisak kao da je Danielu dosadilo da bude u ovoj ulozi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptySub Feb 26 2011, 15:48

Mene je razocarao ovaj prvi deo sedmog dela...Samo zato sto je PRVI DEO,i kad sam ga odgledao bio sam u fazonu "bolje vam je da snimite nastavak za sutra -.-"
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyNed Feb 27 2011, 21:45

Andrey Grayman ::
Mene je razocarao ovaj prvi deo sedmog dela...Samo zato sto je PRVI DEO,i kad sam ga odgledao bio sam u fazonu "bolje vam je da snimite nastavak za sutra -.-"

Isto.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyPon Feb 28 2011, 11:38

Razočarao me je HP 7 zbog mnogo uske i loše slike tokom celog filma, što me jako nervira, tako da ga nisam ni odgledao, možda sam gledao prvih sedam minuta. Jako sam razočaran za sve HP filmove od 4 dela isključivo zbog slike, a ova prva tri su imala extra sliku.
Nazad na vrh Ići dole
Amy S. Winchester
Normalac
Normalac
Amy S. Winchester


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyPon Feb 28 2011, 12:07

6. deo....bruka -.-
Nazad na vrh Ići dole
Ellenore J. Lestrange
Normalac
Normalac
Ellenore J. Lestrange


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyUto Mar 01 2011, 13:53

Razočarali su me Vampire's Sucks i HP6.
Nazad na vrh Ići dole
Hermione McTrowling
Normalac
Normalac
Hermione McTrowling


Datum upisa : 25.02.2011

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyUto Mar 01 2011, 18:10

ja sam citala samo 2 dela knjiga pa tako da nzn bas jesu li sta izostawili...meni su super onakwi kakwi su .. mozda kad bih procitala ostale knjige razocarala bih se .. ali nishta od toga nmg da stignem od lektira !
Nazad na vrh Ići dole
Monika Half Blood
Normalac
Normalac
Monika Half Blood


Datum upisa : 18.06.2011

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyPon Jun 20 2011, 11:00

Peti. A i prvi deo sedmog dela pomalo. Ma, nista nije ko knjige. Koji film vas je razocarao? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyPon Jun 20 2011, 20:49

Monika Half Blood ::
Peti. A i prvi deo sedmog dela pomalo. Ma, nista nije ko knjige. Koji film vas je razocarao? 650269930
e, peti! xD
A prvi deo sedmog nisam jos gledala, jer cekam i drugi pa odjednom. xD
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyUto Feb 14 2012, 04:58

Kakva je to scena izmedju Harija i Hermione u Ronovoj viziji? I kakvo je ono djuskanje u satoru? Boze J.K.!
Nazad na vrh Ići dole
VampireKaca
Normalac
Normalac
VampireKaca


Datum upisa : 14.02.2012

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyUto Feb 14 2012, 16:13

svi filmovi su prosečni, mislim ok su, ali ni bliiizu knjigama...
Nazad na vrh Ići dole
Draco McTrowling
Normalac
Normalac
Draco McTrowling


Datum upisa : 21.06.2012

Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? EmptyČet Jun 21 2012, 17:59

Prvi deo sedmog dela DEFINITIVNO
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji film vas je razocarao? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji film vas je razocarao?   Koji film vas je razocarao? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji film vas je razocarao?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Koji je po vama najbolji film?
» Koji film ste poslednji pogledali?
» Koji vam se lik ne dopada?
» Koji vam je omiljeni lik?
» Koji je vas omiljeni citat?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: HP saga :: HP filmovi-
Skoči na: