Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Seksologija kao nastavni predmet

Ići dole 
+2
Luka McTrowling
Ekriven S. Gryffindor
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
avatar



Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptySre Jul 11 2012, 11:24

Sto mislite o tome? Da li bi bilo dobro da uvedu seksologiju u nastavni program? Jeste li za to? Da, ne, zasto? Prednosti? Nedostaci?
Nazad na vrh Ići dole
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptySre Jul 11 2012, 11:45

Bilo je ovo pre, samo profesorica otišla. Ako se ne varam, mislim da i dalje ima tema u kupatilu Jebajuće Mirte.
Nazad na vrh Ići dole
Luka McTrowling
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Luka McTrowling


Datum upisa : 10.05.2012

Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptySre Jul 11 2012, 11:46

Ne
To ti nije magija,pa , vodi ka drugacijoj magiji u nekim granama, ali ipak...
Prednosti: Nema
Nedostaci: Mentalni
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptySre Jul 11 2012, 11:53

Ma ne tu na forumu nego u stvarnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptySre Jul 11 2012, 11:57

Nepotrebno, ionako će to samo da uništi već razareno školstvo tako što će roditelji da se žale jer zapravo roditelji treba da upućuju svoju decu po tom pitanju. Mada, kad imamo internet, bukvalno nam niko ne treba da saznamo šta želimo.
Nazad na vrh Ići dole
Ever Black
Normalac
Normalac
Ever Black


Datum upisa : 03.07.2012

Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptySre Jul 11 2012, 12:29

Bilo bi super da uvedu a za razlog neda mi se ponavljati ono što sam već 100 puta govorila na parlaonicama DGV-a ali bilo bi dobro jer bi se tako dijecu naučilo o sexsu, spolnim bolestima i ostalo...
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptySre Jul 11 2012, 14:18

Ne bas... imamo roditelje i internet za to.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptyČet Jul 12 2012, 11:12

Eh ovako..ja smatram da je to vrlo dobro, znači treba uvest seksologiju u nastvni program. Zašto? Zato što, naši roditelji, vrlo često guraju pod tepih razgovor o sexu sa svojom djecom. Često im je na ustima ona rečenica: "Ima vremena za to." Ali nisu u pravu, djeci bi već sa 12 i 13 godina trebalo objasniti sve o sexu pa ne bi dolazilo do toga da su djevojčice sa 13 godina majke i da ne znaju tko je otac djeteta. Što se tiče interneta, e pa na Internetu dosta često puta ima grešaka zbog kojih se dešava da dotično devojke uzimaju neke pilule i šta ja znam šta sve ne da ne bi ostale trudne, krivo ih koriste, i na kraju, kad su odrasle, ne mogu da imaju deco. To je jako krivo. I zato bi trebalo da imamo taj nastavni predmet u školu, da ga održavaju stručne osobe koje se bave time i da se o tome govori normalno kao o svakoj drugoj temi. Mi bi bili više informiraniji i ne bi se dešavalo da djeca od 12-13 godina imaju djecu. A najgore je to što takvima roditelji okrenu leđa i izbace ih na ulicu, što je također krivo.
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptySub Jul 14 2012, 18:37

Ja kao stari clan, i kao prva osoba koje je to predlozila, naravno da sam za.

I to pod uslovom da predaju Andrej i Milan.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Gost
Gost
avatar



Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptyNed Jul 15 2012, 03:47

Mogu i ja pomoc Smile
Nazad na vrh Ići dole
Vampire Mek Gangl
Učenik Sliterina
Učenik Sliterina
Vampire Mek Gangl


Datum upisa : 21.02.2012

Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptyNed Jul 15 2012, 23:00

Slažem se.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptyPon Jul 16 2012, 09:45

Trebalo bi dat predlog Milano da uvede Seksologiju kao izborni predmet.
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptyČet Jul 19 2012, 22:29

Ti ne bi mogla da predjaes jer nemas taj sarm koji treba
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Gost
Gost
avatar



Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet EmptyPet Jul 20 2012, 09:38

Hahahah..aha znači za pričanje o sexu treba šarm? Okey..mogla bi onda ti da predaješ, pa da nam usput i pokažeš kako se to radi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Seksologija kao nastavni predmet Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksologija kao nastavni predmet   Seksologija kao nastavni predmet Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Seksologija kao nastavni predmet
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljeni predmet?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica :: Sve i svašta-
Skoči na: