Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Rec po rec - prica

Ići dole 
+27
T.Lovegood
Ivan Ravenclaw
Teja McLaggen
Monika Half Blood
Iljo McTrowling
Clary Herondale
Jennifer Hemsworth
Nella Ravenclaw
Andrej Mudočanstveni
Penssi P. Ravenclaw
Ivana Prewett
Dr. Petar McLaggen™
Steffan Ravenclaw
Billie Joe McTrowling
Kate Lestrange
Mima Lupin
Bella McTrowling
Pipilota Lupin
Tix McTrowling
Dr. Marija McLaggen™
Maria McTrowling
Luka McTrowling
Nixa McTrowling
Mark McTrowling
Finn G. Diggory™
Vampire Mek Gangl
Staša McTrowling
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyNed Jul 15 2012, 18:30

First topic message reminder :

Dakle, svako kaze po 2 reci, ne racunajuci veznike.

Bila jednom...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Mark McTrowling
Normalac
Normalac



Datum upisa : 03.06.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyPon Jul 23 2012, 16:17

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu...
Nazad na vrh Ići dole
Kate Lestrange
Normalac
Normalac
Kate Lestrange


Datum upisa : 19.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyUto Jul 24 2012, 18:37

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se...
Nazad na vrh Ići dole
Billie Joe McTrowling
Normalac
Normalac
Billie Joe McTrowling


Datum upisa : 21.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyUto Jul 24 2012, 18:38

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto
Nazad na vrh Ići dole
Kate Lestrange
Normalac
Normalac
Kate Lestrange


Datum upisa : 19.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyUto Jul 24 2012, 19:22

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto dogodi sto ti
Nazad na vrh Ići dole
Billie Joe McTrowling
Normalac
Normalac
Billie Joe McTrowling


Datum upisa : 21.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyUto Jul 24 2012, 21:24

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto dogodi sto ti ne ocekujes
Nazad na vrh Ići dole
Kate Lestrange
Normalac
Normalac
Kate Lestrange


Datum upisa : 19.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyUto Jul 24 2012, 23:03

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto dogodi sto ti ne ocekujes ili jos gore

Nazad na vrh Ići dole
Billie Joe McTrowling
Normalac
Normalac
Billie Joe McTrowling


Datum upisa : 21.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Jul 25 2012, 20:47

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto dogodi sto ti ne ocekujes ili jos gore.Ono
Nazad na vrh Ići dole
Kate Lestrange
Normalac
Normalac
Kate Lestrange


Datum upisa : 19.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Jul 25 2012, 22:45

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto dogodi sto ti ne ocekujes ili jos gore.Ono kad sam

Nazad na vrh Ići dole
Billie Joe McTrowling
Normalac
Normalac
Billie Joe McTrowling


Datum upisa : 21.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyČet Jul 26 2012, 12:55

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto dogodi sto ti ne ocekujes ili jos gore.Ono kad sam bio
Nazad na vrh Ići dole
Pipilota Lupin
Profesor
Profesor
Pipilota Lupin


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySub Jul 28 2012, 12:52

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto dogodi sto ti ne ocekujes ili jos gore.Ono kad sam bio u jednoj klaonici
Nazad na vrh Ići dole
Kate Lestrange
Normalac
Normalac
Kate Lestrange


Datum upisa : 19.07.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySub Jul 28 2012, 23:05

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam pored njihove kuce i jako mi se smucilo odjednom, jer sam video/la nesto sto me je nasmrt prepalo. Otišo/la sam do obliznje klanice i tamo sam vidjela krv. Bila sam preplasen/a i otrcala sam u pravcu jedne stare kuce za koju se pricalo da je ukleta i da je puna irvasa. Nisam znala da tamo zivi neki čovek koji je cudan i koji ima jako puno Štrumfova u svojoj spavacoj sobi. Nisam mogla vjerovati da on misli stvarno spavati sa Strumfovima koji su se vec jebali. Misli li se on jebat sa njima?Stvarno je cudno to što smo u istom svjetu. Za neke bi možda bilo volje da se nikad nisu rodili.Zivot je cudan, kad misliš da je sve u redu onda se nesto dogodi sto ti ne ocekujes ili jos gore.Ono kad sam bio u jednoj klaonici vidio sam kako
Nazad na vrh Ići dole
Luka McTrowling
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Luka McTrowling


Datum upisa : 10.05.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyUto Jul 31 2012, 21:47

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku...
Nazad na vrh Ići dole
Steffan Ravenclaw
Normalac
Normalac
Steffan Ravenclaw


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 08:41

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem...
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 08:44

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem KOJI JE... (ovo nema veze sa pocetkom price wtf)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Steffan Ravenclaw
Normalac
Normalac
Steffan Ravenclaw


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 08:46

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit...

(koga brioga xD)
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 08:49

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Steffan Ravenclaw
Normalac
Normalac
Steffan Ravenclaw


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 08:52

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica


(al su ti 2 reci svaka cast xD)
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 08:55

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala

( Rec po rec - prica - Page 3 90782 Ne postujem ja to )
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Steffan Ravenclaw
Normalac
Normalac
Steffan Ravenclaw


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 08:58

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala s korpom...
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 09:03

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala s korpom hleba od..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Steffan Ravenclaw
Normalac
Normalac
Steffan Ravenclaw


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySre Avg 01 2012, 10:07

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala s korpom hleba od najfinijeg ovsa
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyPet Avg 03 2012, 23:13

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala s korpom hleba od najfinijeg ovsa. Kada se
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySub Avg 04 2012, 21:29

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala s korpom hleba od najfinijeg ovsa. Kada se pojavio vuk
Nazad na vrh Ići dole
Luka McTrowling
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Luka McTrowling


Datum upisa : 10.05.2012

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySub Avg 04 2012, 21:43

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala s korpom hleba od najfinijeg ovsa. Kada se pojavio vuk i počeo
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptySub Avg 04 2012, 21:50

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala s korpom hleba od najfinijeg ovsa. Kada se pojavio vuk i počeo da svira
Nazad na vrh Ići dole
Ivana Prewett
Normalac
Normalac
Ivana Prewett


Datum upisa : 01.11.2010

Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 EmptyNed Avg 05 2012, 03:03

Bila jednom jedna žena i imala je tri djeteta. Sva tri djeteta su imali zajedničku igracku. Ta igračka je bila cudnog izgleda. Izgledala je kao da ima djavolju glavu. Jednog lepog dana bio/la sam u parku sa Snupijem koji je nosio biskvit i koji je drkao. Mala Crvenkapica se jebala s korpom hleba od najfinijeg ovsa. Kada se pojavio vuk i počeo da svira po kurcu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rec po rec - prica - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rec po rec - prica   Rec po rec - prica - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rec po rec - prica
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Priča jednog Kristijana
» Naslov u novinama- "Prica o Hariju Poteru (mozda) nije izmisljena!"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica-
Skoči na: