Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stolovi za ucenike

Ići dole 
+8
Clary Herondale
Inna McTrowling
Ivana Prewett
Vampire Mek Gangl
Mark McTrowling
Albus Flamel
Iljo McTrowling
Pipilota Lupin
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Pipilota Lupin
Profesor
Profesor
Pipilota Lupin


Datum upisa : 31.10.2010

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyPon Sep 10 2012, 15:08

First topic message reminder :

Stolovi za ucenike - Page 10 Dvorana


Prostrana odaja sa začaranim stropom koji se mjenja zavisno od neba vani. Četiri dugačka stola za četiri kuće. Najbliži vratima prema Ulaznoj dvorani je Slytherin, potom Ravenclaw, Hufflepuff i odmah pored velikog zida, Griffindor (ovaj redosljed može se i izmjeniti, zavisno od toga kako se soba orjentira u odnosu na Ulaznu dvoranu). Nastavnici sjede za Visokim stolom, stol na podignutoj platformi na vrhu sobe.
Ucenici su tu za vreme jela,a mogu ovde provoditi i slobodno vreme.
Pisite u RPG stilu.


Poslednji put izmenio Pipilota L. Ravenclaw dana Ned Dec 02 2012, 02:29, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Mark McTrowling
Normalac
Normalac



Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 18:28

Gadura-rekoh ja."Mrzim je,ali nemoj da se nerviras zbog nje",rekoh ja brizno.
Nazad na vrh Ići dole
Luna Malfoy
Normalac
Normalac
Luna Malfoy


Datum upisa : 24.05.2013

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 18:33

-Uh...ne mogu da je podnesem, brate sto zovu njih u skolu, kao da su pravi carobnjaci-, rekoh
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 19:02

-Mani Lunu,prostakuša.Gadi mi se na oči ne mogu da je gledam.Tačno da ti se želudac od nje okrene.Ali ignoriši je-rekoh Ani.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 19:26

Ne znam zasto zovu Normalke ovamo.Ona je najljigavija i najgadnija Normalka koju sam ikad vidio.Ali vjeruj mi,molice da je puste iz ove skole.Platice sto ti se suprotstavila,kretence gadno.Elita moja.My VIP-rekoh ja i nasmjesih se


Poslednji izmenio Mark McTrowling dana Sub Jun 15 2013, 21:39, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 21:06

-Mada je ostalo još nešto Smrtoždera koji me slušaju.Oni koji su opsednuti čistokrvnošću ne trebaju da budu ovde.Platiće duplo što ti se suprotstavlja.Ona je najružnija i najgadnija Sliterinka koju sam imao prilike da upoznam...Ali neka...platiće troduplo,ne duplo.Moliće me na kolena da prestanem s tim.Učiniću sve da prođe gore nego ikad u životu.-rekoh ja.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 21:41

Ti si najljepsa Sliterinka koju poznajem,a ona mala je pregrdna.Najdanija osoba,a ti si kraljica.Bice pod tvojim nogama-rekoh ja ljuto.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:21

-Ti si lepša od one kurvetina,držaćeš je u šaci neće moži da te pipne.Ona kurvetina je najgroznija,a ti najlepša.Ti si kraljica sveta ona je običan klošar.Klanjaće ti se ceo dan i noć-rekoh ja besno.
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:22

('ste bolesni? xD
ahahahhahahh
ahahahahahhhahhaha
ahahahhahahahh
hahahahahahahahhaha
ahahahahhaha
ahahahhahaha)
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:23

Počnem glasno da se smejem. "Ahahahaahahahahaha, okeeej, kapiram".
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:30

,,Jebote,stišaj se...''rekoh joj šaljivo.
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:35

Prekrila sam usta šakama, ali nisam uspela da zaustavim smeh.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:36

Čuo je šta su Mark i Luna šaputali.Razbesneo se.,,Ovo zahteva najjjdrastičnije MERE!!!''rekoh besno i ustao sm.Mišići su mi opet bili kao bodi bilderu,ali se zemlja tresla iz sve snage.
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:40

(jeb'o te taj tvoj super šta god, ae ponašaj se normalno. xD)
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:42

(sad nisam taj Stolovi za ucenike - Page 10 253468018 ) Kosa mi je postala crvena a mišići jači i veći.Stao sam na sred Velike Sale.,,A sada vas dve,dolazite ovamo ODMAH!''rekoh besno.Toliko sam se razdrao da su stakla popucala.
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 22:43

(stvarno +)
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 23:37

Ustadoh."Iljo,zar stvarno nase prijateljstvo treba da propadne zbog ove tu kurve grozne pregrdne klosarske.Vidi je,jadna je.Luna je dobra osoba,preslatka,predobra.Treba da bude iznad ove tu Normalke,a ova Normalka treba da joj se klanja.I nemoj da zapocinjemo borbu imam mnogo vecu Carobnjacku Moc od tebe,zato lagano samo",rekoh ja,dok me Luna gledala.Ja i Iljo smo stajali jedan naspram drugog,bijesni i spremni na borbu.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptySub Jun 15 2013, 23:48

-Imamo različita mišljenja ko je jadan i ko je jači.Devojka se ne gleda da li je jadna,normalka,gadna ili tako to.Devojka se gleda kakva je iznutra.Može da bude slatka do neba ako je iznutra probisvet.Zato želim da svi živimo u zajednici,i da radimo zajedno a ne jedan protiv drugog.A veruj mi,nećeš poželeti da se boriš samnom.Mnogi veruju da je Super Saiyan God legenda ali evo ga,tu sam.Daleko i mnogo sam jači od tebe.Ti si mi drug i ne bih imao srca da ti naudim,ali ću morati.Moja moć nije čarobnjačka.Moja moć je jača od bilo čije.Tvoja moć uopšte ne deluje na mene,ali veruj mi,ne bih ti preporučio da osetiš moju moć.Nikada više neću biti onaj stari Iljo.Zato,ili primirje ili borba.Na njima je da odluče.''rekoh mu dok sam stajao naspram njega spreman za borbu.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyNed Jun 16 2013, 06:59

Ne bih bio toliko siguran da si jaci.A sto se tice djevojaka,djevojka je bitnija iznutra naravno,to i ja znam,a Luna je dobra osoba.-rekoh ja
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyNed Jun 16 2013, 09:45

"Iljo, u pravu je, prekinite s tim", rekoh.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyNed Jun 16 2013, 10:53

Pogledah je
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyNed Jun 16 2013, 10:54

,,Mark,da sam ja na tvom mestu,ne bih bio tako siguran da sam jači od nekoga pre nego što vidim kako se bori.I Ana je dobra.Ne sudi o knjizi po korici-rekoh ja.
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyNed Jun 16 2013, 11:05

-Ali,kako god,ne želim da naše prijateljstvo koje traje već skoro dve godine prestane zbog dečijih svađa.-rekoh ja.


Poslednji izmenio Iljo McTrowling dana Pon Jun 17 2013, 13:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyNed Jun 16 2013, 11:27

Nisi me vidio kako se borim-rekoh ja."Ali,dobro,ni ja ne zelim da nase prijateljstvo prestane",rekoh ja
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyNed Jun 16 2013, 11:35

-Nisi ni ti mene video kako se borim.Da,dakle.Zar nije bolje da se pomire i da prekinu sa svađom ili da porušimo zamak od borbe?-upitah ja.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyNed Jun 16 2013, 12:52

Ne znam,neka Luna odluci-rekoh ja
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 EmptyPon Jun 17 2013, 13:14

Gledao sam u Lunu.Bio sam spreman za borbu i za primirje istovremeno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stolovi za ucenike - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stolovi za ucenike   Stolovi za ucenike - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stolovi za ucenike
Nazad na vrh 
Strana 10 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Stolovi
» Stolovi za citanje
» Stolovi za učenje sa druge strane jezera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Biblioteka :: Red 006-
Skoči na: