Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 HP svet u stvarnom životu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Monika Half Blood
Normalac
Normalac
Monika Half Blood


Datum upisa : 18.06.2011

HP svet u stvarnom životu Empty
PočaljiNaslov: HP svet u stvarnom životu   HP svet u stvarnom životu EmptySub Jun 29 2013, 16:16

Dešava li vam se kad da vas nešto podseti na HP svet? Neki dogadjaj, ime, reklama, bilo sta.
Ili neke cudne stvari za koje pomislite da su magicne. Smile
Eto ja npr. neki dan citam knjigu i nailazim na lika koji se zove Ron, odmah me podseti na HP. HP svet u stvarnom životu 650269930
A sto se ovog drugog tice, cesto sam imala neke cudne situacije za koje sam iz zezanja govorila "Ovo su sigurno carobnjaci dosli u nas Normalski svet." Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jess McTrowling Prewett
Normalac
Normalac
Jess McTrowling Prewett


Datum upisa : 31.10.2010

HP svet u stvarnom životu Empty
PočaljiNaslov: Re: HP svet u stvarnom životu   HP svet u stvarnom životu EmptySre Jul 10 2013, 14:12

Interesantna tema.. Ja svaki put kad nosim tortu sjetim se Dobija.. :')
Nazad na vrh Ići dole
Bellatrix Winchester
Normalac
Normalac
Bellatrix Winchester


Datum upisa : 26.07.2013

HP svet u stvarnom životu Empty
PočaljiNaslov: Re: HP svet u stvarnom životu   HP svet u stvarnom životu EmptyPet Avg 02 2013, 00:08

O, da. Kad mi moji govore da treba vise da ucim i pazim na casu (a ipak sam 5,00!) - podsete me na Hermionu.
Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

HP svet u stvarnom životu Empty
PočaljiNaslov: Re: HP svet u stvarnom životu   HP svet u stvarnom životu EmptyNed Avg 04 2013, 11:21

jedan dečak sa igrališta... isti Hari, a prvi rođak mi je narandžast kao Ron HP svet u stvarnom životu 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HP svet u stvarnom životu Empty
PočaljiNaslov: Re: HP svet u stvarnom životu   HP svet u stvarnom životu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HP svet u stvarnom životu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Los Hombres De Paco - Pakov Svet
» Svet Harija Potera- Tira Staufer

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica :: Sve i svašta-
Skoči na: