Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sweet dream, or a beautiful nightmare.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Sweet dream, or a beautiful nightmare. Empty
PočaljiNaslov: Sweet dream, or a beautiful nightmare.   Sweet dream, or a beautiful nightmare. EmptyPet Jul 05 2013, 20:58

Dream nr. 1

(ovaj san sam inače sanjala kao mala, sa 3-4 godine.)

Trčim na ogromnoj livadi zajedno sa devojčicom koju nikad ranije nisam videla. Spotičem se i upadam u blato. Odjednom nailazi svinja i počinje da me njuši. Fuj. Počinjem da vrištim i govorim devojčici da mi pomogne, ali ona nestaje. Svinja nastavi da me njuši svojom ogromnom slinavom njuškom, a ja ne mogu da se pomerim. Onda dolazi moj deda i nosi neku bocu, poput onih koje koriste kada prskaju voće. Počinje da prska svinju nekom crvenom tečnošću za koju sam pomislila da je krv, ali je ipak bio sos od paradajza. Svinja nestane, a moj deda kaže: Paradajz je uvek dobar izbor! 
I onda sam se probudila.

Tumačenje

Ne znam da li uopšte vredi tumačiti ovaj san, pošto sam ga sanjala odavno. Ipak, mislim da to znači da će mi neko iz porodice ili neka bliska osoba pružiti pomoć kada mi to bude potrebno. Takođe bi trebalo da se pazim groznih debelih ljudi sa ogromnim nosevima. Nepoznata devojčica koja mi ne pruža pomoć znači da ne treba da verujem novim prijateljima. I da, naravno. Trebalo bi više da jedem paradajz.
Nazad na vrh Ići dole
Vlad Lovegood
Normalac
Normalac
Vlad Lovegood


Datum upisa : 14.09.2012

Sweet dream, or a beautiful nightmare. Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweet dream, or a beautiful nightmare.   Sweet dream, or a beautiful nightmare. EmptyNed Jul 07 2013, 10:48

San ti je jako interesantan, pokusacu da objasnim sta znace neki dijelovi, dakle djevojcica koja trckara pored tebe, a ne znas ko je predstavlja sklapanje dobrog i jako korisnog poznanstva. Dalje, trcanje i padanje u blato predstavlja neki neuspjeh u nekom tvom poslicu, skolskom zadatku ili bilo cemu sto je tebi za sad vazno, ali taj posao ili zadatak ce biti novonastali, ne neki stari od pre!

Samo me zanima ako bi mogla da se setis da li je svinja bila izvan ili u blatu? Ako si je samo vidjela ocekuju te neke ogromne pare, ako nisi znala, vidjeti svinju ali da je ne ubijes! predstavlja ogromne dobitke, ponekad cak i na lutriji! Svinja je jako bogata zivotinja i predstavlja bogatstvo nemogucih razmjera, i pazi molim te cak te je i dodirnula njuskom, to je vjeruj mi definitivno dobar znak da ce biti nekih velikih para, ti si je u snu odbijala od sebe koliko sam shvatio.... Nadam se da je to nije otjeralo. Ako je ovo istina sto sam ti pogodio i dobijes pare, castis me, samo da znas, nisam jeftin. XD Ali losa vijest je da je tvoj deda otjerao svinju, to je jako los znak.... Otjerao je zivotinju koja ti ustvari sama prisla i predstavlja bogatstvo, a jos si je i ti sama odbijala. 

Ali ako je svinja bila u blatu to na neki nacin predstavlja da ces voditi malo prljaviji zivot, tj. da neces redovno pospremati, biti malo zapustena i tako te stvari, razumijes me. 

Valjda sam makar malo objasnio.



Ocenjeno!
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Sweet dream, or a beautiful nightmare. Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweet dream, or a beautiful nightmare.   Sweet dream, or a beautiful nightmare. EmptyPon Jul 08 2013, 15:03

Ahahhhahahhaha, pa ok onda x'D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sweet dream, or a beautiful nightmare. Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweet dream, or a beautiful nightmare.   Sweet dream, or a beautiful nightmare. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sweet dream, or a beautiful nightmare.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dream as if you'll live forever.
» Sleep calm and dream on..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: CRNA RUPA :: Zamak i okolina :: Severna kula :: Dnevnici snova-
Skoči na: