Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mary Ann's room...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyPon Jul 29 2013, 11:38

Slika sobe:Mary Ann's room... Cute-Yellow-teenage-girls-bedroo-ideas


Soba otvorena(datum):29. 07. 2013.

Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyUto Jul 30 2013, 00:22

Pokucao sam na vrata. "Hej, hej, znam da ne smem ući ovde, ali mislio sam da ti poželim dobrodošlicu." Pružio je ruku i predao joj je žuti poklon:





Osmehnula se, i otvorila ga je, u njoj se nalazio pehar.





"Pehar Helge Haflpaf. Nije replika, napravio ga je isti tvorac, sa malim izmenama, na bolje. Od neprocenjive je vrednosti. Očekujem da ovo bude poklon sa kojim ćeš se boriti i pobeđivati. Verujem da će ti donositi sreću. Dajem ti ga jer vidim u tebi potencijal, iskoristi ga ovde na Hogvortsu!" Mary Ann's room... 650269930 Nasmešio sam joj se, krenula je nešto da kaže...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyUto Jul 30 2013, 01:01

'Ja... ne znam šta da kažem.' sa čuđenjem sam gledala i okretala zadivljujući predmet koji mi se našao u rukama. 
'Hvala vam profesore. Pokušaću da opravdam vaše povjerenje u mene' uspjela sam nekako sklopiti rečenicu. A onda sam počela crveniti. Iako sam skoro došla u sobi je vladao potpuni haos, bilo mi je neprijatno da profesor vidi takav nered. Nespretno sam se nasmiješila. Pojurila sam da pehar odmah stavim na najvišu drvenu zastakljenu policu kako ne bi bio zagubljen među mojim stvarima. Profesor McLupin me je pratio bistrim pogledom dok sam smještala pehar tamo gdje sam mislila da mu je mjesto.
'Zaista, hvala vam profesore, uopšte nijesam ovo očekivala, istinska mi je čast što ste mi Vi starješina.' osjetila sam kako mi se još boje doliva u obraze. Zaboga, zašto uvijek rumenim kad treba nekom da udijelim kompliment?
Nazad na vrh Ići dole
Milan McTrowling
Normalac
Normalac
avatar


Datum upisa : 31.10.2010

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyUto Jul 30 2013, 01:51

"Ne brini se, verujem da hoćeš!" nasmehnuo se sa svojim perfektno belim zubima. "A sada moram da idem. Ti se raspakuj i pripremi za novu školsku godinu." - poljubio ju je u čelo i izašao iz sobe. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.brbljaonicaportal.tk
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyČet Avg 01 2013, 21:56

Zaslijepio me je svojim blistavim osmijehom, zaboga, 'oću i ja takav. 
Bila sam zahvalna na njegovoj vjeri u mene a zatim sam se bacila na krevet dok su pojedine stvari sa njega odletjele na pod. Pustial se muziku i prepustila se sanjarenju o prvom danu škole.
Nazad na vrh Ići dole
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyČet Avg 01 2013, 22:50

Neprimjetno sam zaspala. Kad sam se probudila  odlučila sam da bi trebalo da pospremim svoju sobu i pripremim stvari za sjutra. Kada je pakovanje bilo gotovo razmišljala sam šta u sad.. Odlučh da odem do Alekse, posudiću neku knjigu.
Nazad na vrh Ići dole
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyNed Avg 04 2013, 01:42

Vrativši se od Alekse bacila sam se na krevet sa knjigom u rukama i par trenutaka samo gledala u plafon. Svašta. ovo je izgleda samo početak, svašta ću ja ovdje da doživim. 
Otvorih knjigu i počeh sa čitanjem. Mary Ann's room... Zov_andjela_gijom_muso
Nazad na vrh Ići dole
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyPon Avg 05 2013, 11:21

Uh, mora da sam opet nehotice zaspala.. ova soba ima takav uticaj na mene... zaboga, već je jutro! Požurih da se spremim za prvi dan škole i brzo istrčah iz svoje sobe nadajući se da nijesam ništa zaboravila.
Nazad na vrh Ići dole
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... EmptyUto Dec 31 2013, 19:52

Dobro sam se sjetila da uđem ponovo u sobu. Pih, šta se prašine nakupilo. Ja više ne znam ni koja sam godina. O brate, a pametna sam, kažem ja sebi.... Bacam knjige Igra prijestolja i ostale djelove na krevet a onda odoh iz sobe da vidim šta su ovako odvratno okrečili školu i da provjerim koja sam godina. Pih, pameti moje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mary Ann's room... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mary Ann's room...   Mary Ann's room... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mary Ann's room...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Angie's room
» Vanessa's room
» Sanja's room
» Monika's room
» Nelly's room

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Ženska spavaonica-
Skoči na: