Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptySub Sep 07 2013, 19:38

Ja sam iskulirao englezaru kada me pitala 'How are you?' pa sam dobio neopravdani zbog 'odsustva sa casa'
Nazad na vrh Ići dole
Violent Harmon
Učenik Haflpafa
Učenik Haflpafa
Violent Harmon


Datum upisa : 29.06.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptySub Sep 07 2013, 21:53

Ne sećam se
Nazad na vrh Ići dole
http://superdirectioner3.tumblr.com/
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptyNed Sep 08 2013, 14:00

Haha
streberko Smile:P:)
Nazad na vrh Ići dole
Clary Herondale
Profesor
Profesor
Clary Herondale


Datum upisa : 20.04.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptyPon Sep 09 2013, 14:00

Uf, ne sećam se. Ništa previše strašno (još uvek xd) nisam uradila ove godine. Sakrila sam krede nastavnici matematike. Ništa ogromno.
Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptyUto Sep 10 2013, 12:16

Nasa muzicarka se zove Ildiko (ahahahaha) i nesto prica, a ja pricam sa drugom  u klupi i ovaj mi kaze: 'Budi dobar ili cu te reci Ildiku' i to nekim smesnim tonom, zezao se, i ja puknem od smeha, pa zamnom i on, pa onda nas nastavnica smiri i pita druga nesto, i ovaj pocne da odgovara i ja puknem od smeha,, pa on opet, i ova nas izvede pred tablu, pa mi klasicno nismo nista znali Smile
Nazad na vrh Ići dole
Violent Harmon
Učenik Haflpafa
Učenik Haflpafa
Violent Harmon


Datum upisa : 29.06.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptyUto Sep 10 2013, 16:25

Nisam štreberka kretenu jedan Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  252391
Nazad na vrh Ići dole
http://superdirectioner3.tumblr.com/
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptySre Sep 11 2013, 12:07

Nisi xd
Nazad na vrh Ići dole
Iljo McTrowling
Normalac
Normalac
Iljo McTrowling


Datum upisa : 26.08.2012

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptySre Sep 11 2013, 22:30

Razbio sam staklo s loptom za fudbal koju sam šutnuo iz sve snage.Sigurno je išla 171 na sat,nisam siguran xD Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptyČet Sep 12 2013, 11:24

Aahahahahah, a ja sam na informatici isao na fb i dobio - Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Anja McTrowling
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Anja McTrowling


Datum upisa : 28.06.2013

Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  EmptySub Jan 11 2014, 23:10

Pa ništa strašno, ali sam malo smorila nastavnicu biologije i dala mi je - . Pa nisam ja kriva što ne znaju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D    Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zadnja glupost koju ste napravili u skoli :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koju knjigu trenutno citate?
» Koliko puta ste procitali koju knjigu?
» U koju od cetiri kuce bi voleli da budete razvrstani?
» Koju biste pesmu voleli da puste na vašoj sahrani?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Brbljaonica-
Skoči na: