Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Just my dreams :3

Ići dole 
AutorPoruka
Katniss Everdeen
Normalac
Normalac
Katniss Everdeen


Datum upisa : 28.12.2013

Just my dreams :3 Empty
PočaljiNaslov: Just my dreams :3   Just my dreams :3 EmptyUto Dec 31 2013, 18:47

Opis sna:
Kao ja hodam nekom cestom i pored mene ide neka djevojcica,ne znam ko je...Skroz je mrak,nema nikakvog osvjetljenja.Vazduh je maglovit,da kazem.Zaustavim se najednom i vidim da mi sa ruke kaplje krv.Zbunjeno gledam,jer ne osjecam nikakvu bol..Dok ja tako gledam,djevojcica nestaje...Onda se ja kao odjednom valjam u djubretu.U tom trenutku cujem vrisak.Tada se probudim.

Tumacenje:
Smatram da ta nepoznata djevojcica sto ide sa mnom predstavlja sklapanje nekog dobrog prijateljstva.To sto je mrak-mislim da predstavlja neke probleme.Magloviti vazduh mislim da predstavlja potrebu da odlozim svoje poslove?To sto vidim svoju krv,mozda neko zadovoljstvo?Valjanje u djubretu-napustice me sreca mozda.Vrisak koji sam cula predstavlja uznemirenje zbog losih vijesti. Just my dreams :3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
 
Just my dreams :3
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» My dreams
» Epizoda 002 - 69s & Weird Dreams

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: CRNA RUPA :: Zamak i okolina :: Severna kula :: Dnevnici snova-
Skoči na: