Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novi novi spisak profesora

Ići dole 
+2
Crisabelle L. Lannister
Dr. Petar McLaggen™
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyNed Maj 06 2012, 19:46

Istorija magije - Milan Lupin-Mclaggen
Čini - Jessica McLaggen-Fudge
Napici - Tix McLaggen
Herbologija - Crisabelle L. Meyers
Astronomija - Ivana Winston
Preobražavanje - Tereza McLaggen
OOMV - Faith Lehane
Letenje - Hermione McLaggen

BOMS - Amy Žnj. Ravenclaw
Aritmanija - Dr. Petar McLaggen™
Drevne rume - Dr. Petar McLaggen™
Predskazivanje - Dr. Petar McLaggen™
Proučavanje Normalaca - Ekriven S. Griffiths


Poslednji izmenio Dr. Petar McLaggen™ dana Čet Maj 10 2012, 04:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyČet Maj 10 2012, 00:12

Napitke predaje Tix, a Astronomiju Ivana Winston.
I Ekriven želi Proučavanje, bio bi red da bude profan Novi novi spisak profesora 253468018 Stavljam ga (:
Nazad na vrh Ići dole
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyČet Maj 10 2012, 00:21

Hvala Jano. Novi novi spisak profesora 3217753424

Spisak je update-ovan.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyČet Maj 10 2012, 04:41

OK, ako se niko ne javi ja cu uzeti Drevne rune i Aritmaniju, taman imam knjigu za to Smile
Super, imamo profe xD
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyČet Maj 10 2012, 04:41

Naravno, ako smislite neki novi magicni cas, dobrodosli ste da ga predajete kao izborni Smile
Nazad na vrh Ići dole
Laurence Lannister
Profesor
Profesor
Laurence Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyČet Maj 10 2012, 10:24

Ja bi opet zmajologiju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyPet Maj 11 2012, 05:05

Moze, postavicu je kao izborni. Skolska pocinje u ponedeljak, imamo 4 lekcije i onda ispiti. Spremite se, dosli su nam novi ljudi, nemojte da ih izgubimo! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyPet Maj 11 2012, 14:01

Mozete da uvedete Magicnu Geografiju. Cini mi se da se tako zove Novi novi spisak profesora 253468018
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptySub Maj 12 2012, 21:46

Je l' svi počinju od prve ?
Nazad na vrh Ići dole
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptySub Maj 12 2012, 21:57

Koliko ja vidim, ne.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyPon Maj 14 2012, 05:00

Da, svi od prve, i nemamo 2. godinu. Svaki predmet traje po godinu dana, sa tim sto mozemo da uvedemo izborne predmete tipa Napredni Napici, ili Predskazivanje 2 ili sta god. Tako da samo 4 lekcije, vi vidite sta zelite da ih naucite na (osnovnom nivou), a ako ucenici zele mogu nastaviti sa "daljim" skolovanjem iz te oblasti (pod uslovom da neki od profesora zeli da predaje "napredni" cas)

Potavite prve lekcije, skola je pocela!

Tix, ako zelis da predajes Magicnu geografiju, stavicu. Ali ne verujem da ce iko to sada uzeti, skolska je vec pocela... Ja mogu da stavim, pa za narednu da imaju
Nazad na vrh Ići dole
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyPon Maj 14 2012, 09:44

Juuuuuuuuu ja sam slučajno ovo editovala i sad ne znam kako da vratim. xD
Ugl. Ekriven je pričao kako niko nije izabrao njegov predmet i da je doživeo samoispalu, i slažem se, jer ni moj predmet niko nije odabrao ..
Mislim da ne može ovako, jer sad on i ja nemamo ša da radimo. >.>

Jana Novi novi spisak profesora 253468018


Ccc, kako te nije samo sramota?! Još si mi izbrisala deo za prijavljivanje za školsku godinu! Nisam znao da se baš na mene ložiš, od toliko njih xD Novi novi spisak profesora 253468018

Da dodam, Pero, što onda stoji u prijavama da se može prijaviti i za 2. i 3. godinu? A sad pričaš da svi idu od prve. Sredi malo to sam sa sobom.

Ekriven


Poslednji izmenio Ekriven S. Griffiths dana Uto Maj 15 2012, 00:28, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyPon Maj 14 2012, 15:58

Ne Petre, ne zelim da to predajem, samo sam navela Novi novi spisak profesora 253468018

I samo zelim da zamolim nekog od admina, da mi fino obrise ono sto je Isabela, dok je bila profesor stavljala. Neka me kontaktira neko od admina, da mu kazem sta treba da mi uradi i otvori Novi novi spisak profesora 253468018
I ne mogu lekcije da postavim dok se ono ne obrise..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Tijana-Isa Winchester
Normalac
Normalac
Tijana-Isa Winchester


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyPon Maj 14 2012, 19:44

op imenjakinja sta sam ja to tebi stavljaala ??? :DDD

mamče li vaš vaše ko me šutnuo iz grupe na fejsu... ?
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyPon Maj 14 2012, 20:40

Isabela, Isabela.

Nisi ti meni nista.
Nego fino posto si predavala napitke, ostali su tamo tvoji postovi i tako to. Kontas? I samo treba neko od Amina to da mi obrise.

Grupe vise nema, neko nas prijavio..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyPon Maj 14 2012, 23:28

Molim pročitajte Ekrivenov zadnji post, i ja se stvarno izvinjavam xD Greška Novi novi spisak profesora 253468018
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyUto Maj 15 2012, 00:48

Moja greska, imamo 3 godine. Ne znam sta da vam kazem sto niko nije izabrao vase predmete, ali ja zaista mislim da je ovako lakse za sve. Ako zelite, mozemo da se vratimo na stari sistem... Ali ne znaci da iduce godine ljudi nece izabrati vas predmet (ili teoretski, kada imamo vise ljudi - vise njih ce izabrati vase predmete).
Opet, ako veliki broj profesora hoce da se vratimo na onaj klasicni nacin, ili ako imate bolju ideju, kazite Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyUto Maj 15 2012, 00:50

Meni je nekako bolja ideja da ne bude Hog 7 godina, nego manje, ali da idalje imaju svi predmeti, mislim, sad mi trba da načekamo da se nakupe članovi da bi mi imali šta da radimo. Jeste da učim i sve to, ali brate mili, ubijam se od dosade koliko je ovo prazno, a ne još i što nemam posla.
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyUto Maj 15 2012, 17:45

Ja mislim da je bolje da bude ono obavezni predmeti i izborni. I da Herbologija bude obavezan Novi novi spisak profesora 253468018
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyUto Maj 15 2012, 21:26

A ja zelim da mi obrisete ovo vise!

http://www.hogwartstk.com/f44-ucionica-napitaka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyUto Maj 15 2012, 22:38

Možeš da obrišeš i sama, imaš dole link u 'Možeš da uređuješ ovaj forum'.
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyUto Maj 15 2012, 22:40

Nemam dozvolu, Ekrivene.

Ne bih smarala i trazila toliko.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Ekriven S. Gryffindor
Normalac
Normalac
Ekriven S. Gryffindor


Datum upisa : 28.01.2012

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyUto Maj 15 2012, 22:42

Sve sam stavio u Arhivu, izvoli sad pa pravi.
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyUto Maj 15 2012, 22:42

Jej!

OU JEA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora EmptyČet Maj 17 2012, 00:26

Ekriven S. Griffiths ::


Ccc, kako te nije samo sramota?! Još si mi izbrisala deo za prijavljivanje za školsku godinu! Nisam znao da se baš na mene ložiš, od toliko njih xD Novi novi spisak profesora 253468018



Ahhh. Priznajem, izvini. :S
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi novi spisak profesora Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi novi spisak profesora   Novi novi spisak profesora Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi novi spisak profesora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» NOVI DIREKTOR
» Novi HP FILM!
» Novi upravnik
» Pomoć? Novi na forumu?
» Obaveštenje o časovima kod profesora Milana.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Biblioteka-
Skoči na: