Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Finn's Crazy Room

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPon Jul 02 2012, 17:50

Slika sobe:Finn's Crazy Room Ssts-110026-10-o+LAX-antique-finish-process+crazy-room


Soba otvorena(datum): 02.07.2012

Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPon Jul 02 2012, 17:55

Otvorivsi vrate svoje nove sobe odmah sam se bacio u krevet! Bio sam preumoran od svih tih domacih zadataka!
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyČet Jul 05 2012, 18:11

Pošto sam uradio sve domaće zadatke bilo mi je i suviše dosadno pa sam odlučio da malo prilegnem. Razmišljao sam o Vanessinom odlasku koji je sama ona najvila. Mada mislim da ipak to neće da se dogodi, bar se nadam!
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 15:40

Sede na krevet


Poslednji put izmenio Finn G. McLaggen dana Pet Jul 20 2012, 15:48, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 15:43

Kuca na vrata.
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 15:48

Ko je? - upita mamurno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 15:50

- Finn, ja sam.. Nessa. - Reče
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 15:52

Shocked Da joj nisam nešto uradio dok sam bio pjan - Promrmlja Finn sebi u njedra - Uđi slobodno je - Reče.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 15:54

Polako otvori vrata i uđe u sobu, pa ih zatvori za sobom. Pogleda Finna. Grozno je izgledao. - Finn.. - Počne.
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 15:57

Sedi. - Reče joj. Kad sjednu upita je - Šta si ono počela?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 15:58

Udahne duboko. - Zašto si se napio? - Upita ga tiho.
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 16:01

Ja..ovaj.. Pa zbog... nečega ovaj nekoga, mada to i nije bitno. - Odgovori nesigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 16:03

Pogleda ga u oči. - Finn..lažeš mi.. - Reće mu tužno.
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 16:06

Uzdahnu - Ali ja... ja te volim. - Reče tužno - Napio sam se zbog tebe - Usmjeri pogled ka podu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 16:09

Podigne mu brdu prstom. - Finn..znaš da i ja tebe volim..ali kao prijatelja..znaš da sam sa Jacobom već dugo..i znaš da te ne želim povrijediti.. - Reče mu tužno.
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 16:14

Znam, ali ne mogu protiv sebe. Želim sreću i tebi i Jacobu pa mislim da bi ipak bilo bolje da vam više ne pravim smetnje. Milsim da bi trebalo da odem sa Hogvortsa. Nije meni mesto ovde. Imam i prijatelje i sve ali... nemam tebe. - Krenu mu suza iz oka.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 16:16

Obriše mu lagano suzu. - Finn..znaš da nije tako. -
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 16:53

Ne mogu, jednostavno ne mogu da gledam tebe i Jacoba, a ne želim da vam stvaram probleme. Mislim da je to najbolje rešenje. Znam da te nikad neću zaboraviti ali biće mi lakše. - Uze je za ruku. - Mislim da je vreme da kažemo jedno drugom "zbogom" . - Oči mu se ispuniše suzama.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 16:55

- Nema šanse. - Zagrli ga, a suze joj krenu niz lice.
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 17:01

Stegnu je jako - Nemoj plakati zbog mene nisam vredan toga. - Obrisa joj suze. - U redu ostajem samo zbog tebe, ali ne ovakav...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 17:02

Osmjehen se lagano. - Da..bolje da si trezan.. Smile -
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 17:07

Smile Zasmija ga. - Hvala ti - Reče joj. - Da nije tebe... - Zastade. - Ja... ne znam šta bi. - Zagrli je.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 17:09

Uzvrati mu zagrljaj čvrsto. - Znam ja. - Reče. - Ne bi bio pijan sad. - Nasmija se.
Nazad na vrh Ići dole
Finn G. Diggory™
Normalac
Normalac
Finn G. Diggory™


Datum upisa : 02.07.2012

Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 17:11

Smile Osmjehnu se - Blago se onom ko tebe ima. - Reče joj laskavo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
avatar



Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room EmptyPet Jul 20 2012, 17:13

Osmjehne mu se zagonetno. Možda ti se posreći. Pomisli.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Finn's Crazy Room Empty
PočaljiNaslov: Re: Finn's Crazy Room   Finn's Crazy Room Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Finn's Crazy Room
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Vasilisa's Room
» Godric's Room
» Mary Ann's room...
» Jade's Room
» Angie's room

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Muška spavaonica-
Skoči na: