Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Klupa uz jezero

Ići dole 
+11
Crisabelle L. Lannister
Dr. Marija McLaggen™
Mark McTrowling
Sanja H. McTrowling
Staša McTrowling
Laurence Lannister
Dr. Petar McLaggen™
Bella McTrowling
Nathaniel Archibald
Jess McTrowling Prewett
Vampire Mek Gangl
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
avatar



Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyUto Jul 03 2012, 14:30

First topic message reminder :

...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyUto Jul 03 2012, 22:58

Krene s njim.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyUto Jul 03 2012, 23:09

Posle nekog vremena, kada sunce nasloni svoje lice na ivicu jezera, Pera zavrsi sa svojim kokicama, stavi kesu u dzep i useta u Zamak.
Nazad na vrh Ići dole
Laurence Lannister
Profesor
Profesor
Laurence Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptySre Jul 04 2012, 11:13

Lorens je izašao napolje. Morao je da se smiri. Trebao je da konačno dobije prvog zmaja za svoje časove, ali ga nije dobio. Ministarstvo je promenillo odluku. Seo je pod drvo blizu Jezera.
Nazad na vrh Ići dole
Nathaniel Archibald
Normalac
Normalac
Nathaniel Archibald


Datum upisa : 02.07.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptySre Jul 04 2012, 12:01

Nejt je izašao napolje,video je profesora Lorensa kako sedi pod drvetom.
"Dobar dan profesore."reče on i sede pored njega.
"Neki problem?" upita.
Nazad na vrh Ići dole
Staša McTrowling
Normalac
Normalac
Staša McTrowling


Datum upisa : 04.05.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptySre Jul 04 2012, 12:37

-Zdravo, Nejt!- rece Emma, masuci ka njemu, sa osmehom na licu. Sede tik uz jezero, izuvsi svoje crne cipele i brckajuci stopala u toploj vodi, citajuci knjigu.
Nazad na vrh Ići dole
Laurence Lannister
Profesor
Profesor
Laurence Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptySre Jul 04 2012, 14:43

"Trebali smo da dobijemo Dugokrilog... Ali Ministarstvo je reklo da nemamo zadovoljavajuće uslove...", rekao je Laurence, "kako si ti?".
Nazad na vrh Ići dole
Nathaniel Archibald
Normalac
Normalac
Nathaniel Archibald


Datum upisa : 02.07.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptySre Jul 04 2012, 14:51

"Kakva šteta..."reče Nejt"a baš sam se radovao zbog toga."
"Ja sam dobro,mada sam malo iznerviran"odgovori.
Nazad na vrh Ići dole
Laurence Lannister
Profesor
Profesor
Laurence Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptySre Jul 04 2012, 15:02

"Zašto? Mogu li nekako da pomognem?", upitao je.
Nazad na vrh Ići dole
Sanja H. McTrowling
Normalac
Normalac
Sanja H. McTrowling


Datum upisa : 01.06.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptySre Jul 04 2012, 21:17

"Izvinite, da li smetam?", rekoh. "Ako ne smetam, sešću malu uz obalu jezera, da malo izađem iz zamka, udahnem malo vazduha i odmorim se od časova".
Nazad na vrh Ići dole
Sanja H. McTrowling
Normalac
Normalac
Sanja H. McTrowling


Datum upisa : 01.06.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptySre Jul 04 2012, 21:20

Sela sam na obalu jezera malo dalje od klupe i počela čitati neku knjigu koju sam uzela u biblioteci... Nešto o istoriji Hogvortsa...
Nazad na vrh Ići dole
Laurence Lannister
Profesor
Profesor
Laurence Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyČet Jul 05 2012, 01:40

"Naravno da ne", rekao je Lorens Sanji, koja je sela i otvorila knjigu
Nazad na vrh Ići dole
Sanja H. McTrowling
Normalac
Normalac
Sanja H. McTrowling


Datum upisa : 01.06.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyČet Jul 05 2012, 09:38

"Idem ja na livadicu ili gde već" - rekoh i odoh.
Nazad na vrh Ići dole
Mark McTrowling
Normalac
Normalac
Mark McTrowling


Datum upisa : 03.06.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyUto Jul 10 2012, 16:17

Pridje Mark"Cao ljudi.Lorens,cuo sam za tvoj problem,bas mi je zao."rece Mark tuzno.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPet Jul 13 2012, 22:21

Pera pridje klupici i sede na nju, gledajuci kako sipa iz jezera davi nekog ucenika id odvlaci ga pod vodu.
-Pa dobro, desava se - rece Pera slezuci ramenima i vadeci pasulj iz dzepa, prebrojavajuci ga.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPet Jul 13 2012, 22:23

Marija je trazila svog muza vec petnaest minuta, da mu objavi da je trudna. OPET.
Vide ga s prozora na klupici kod jezera, uze svoje stake (od tolikih porodjaja, kukovi su joj se raspali, pa nije mogla da hoda) i zaputi se do jezera, usput povracajuci.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPet Jul 13 2012, 22:27

Pera, poput nekog bledog mitskog stvorenja sa carobnim mocima i karijesom na zbima, oseti bol svoje zene i strecnu se, okrecuci se ka zamku.
-Pa dobro, desava se - rece ponovo slezuci ramenima (levo rame ga je vec zigalo od tolikog sleganja) i izvadi plocice sa runama iz svog drugog dzepa i poce da ih razgledjuje.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPet Jul 13 2012, 22:38

Marija McLaggen navikla je na cudno ponasanje svog muza. Znala je da je stalno broja zrna pasulja koja je nosio u svom dzepu, a dobio ih je od njegove pokojne ujne iz Beca. Znala je da je bio vezan za plocice sa runama. Takodje, znala je nacin na koji mu se trzala leva bradavica (a mogla je da oseti to u ovom trenutku), a to je znacilo da ga nesto muci.
- "Dragi, sta nije u redu? Da se tvojoj majci nije povratio novi simptom kravljeg ludila?", upita Marija, zabrinuto.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPet Jul 13 2012, 22:41

-Ne draga, - rece Pera zamahnuvsi rukom. Miljence se stvori ispod Marine obimne guzice na klupi.
-Da ti se ne pre'ladi besika, - rece on odlazuci pasulj, rune i ovcje papke u dzepove svoje odore.
-Keva mi se preudaje. Dobicu taticu broj 6!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Marija McLaggen™
Profesor
Profesor
Dr. Marija McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPet Jul 13 2012, 22:48

"O, zaboga!", rece Marija, kolutajuci ocima, "Ko je sad pa taj, jos jedan procelavi starkelja pun ko brod, kome je ostalo jos par meseci zivota, da joj prepise sve, i da se tvoja nezasita keva napuni parama?".
Odmah je zazalila sto je ovo rekla. Petar ce biti ljut, pa ce, posle partije wild sexa, ona ponovo zatrudneti. Da, bila je vec trudna, ali Perini spermatozoidi lasirali bi se tacno u Marinu posteljicu i taj embrion rasao bi zajedno sa detetom koje je na putu. Marija uzdahnu, i cekase na Petrov sledeci potez.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/TooLost2BeSaved
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPet Jul 13 2012, 22:56

-Kraljica na I4 - rece Pera povlaceci svoj potez. Bela kraljica glatko kliznu po sahovskoj tabli i razbi glavu Marinom lovcu. Pera se osmehnu.
-Ne znam ko je, i ne brini, nisam ljut - rece Pera citajuci Marine misli u stilu Sedrika DIgorija i Bele Labudice.
-Ali zelim da pricamo i o ovome - rece mlativsi je po glavi novim brojem Cepidlake.
-Kakvi su ti ovo pogledi sa strascu i sa Ekrivenom? - rece spremajuci se da izvuce batinu iz dzepa.
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPon Avg 06 2012, 00:36

Crisabelle je posle duge šetnje oko jezera ugledala obližnju klupu pa je sela da se malo odmori, i da razmisli o svemu što joj se događalo. Imala je taj običaj. Posmatrala je jezero kako miruje u tišini i razmišljala o tome kako bi volela da bar jednom upozna svet iz neke druge perspektive.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPon Avg 06 2012, 00:39

Lunjao sam okolo sam samcat i razmišljao o svemu i svačemu,kao na primjer o smislu života...Tako sam nabasao na vrlo ljupku Crisabelle koja je sjedila na klupici zamišljena u potpunosti.Prišao sam,sjeo do nje i rekao:''Hej..''
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPon Avg 06 2012, 00:40

"Ćao" osmehnula sam se primetivši Majkla kako se približava. Znala sam mnogo o njemu ali sam se pravila da ga jedva poznajem. "Šta radiš ovde?" dodala sam čisto da započnem razgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPon Avg 06 2012, 00:42

''Šetam...Razmišljam...''-Rekoh joj još uvijek malčice zamišljeno. ''Znaš,pomalo mi nadolazi to kako je u životu sve prolazno.Nego,što ti radiš ovdje,ovako usamljena?''-Upitah ju s toplim osmjehom na licu.
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPon Avg 06 2012, 00:45

"Da. Totalno te razumem", potvrdno sam odgovorila uz blagi osmeh. "Ja takođe razmišljam, volim ovde da se odvojim od ostatka i da zaronim u razmišljanje o mnogim stvarima koje se dešavaju", rekoh pogledavši ga pravo u oči.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 EmptyPon Avg 06 2012, 00:49

Pogledala me je pravo u oči.Osjetio sam neku tjeskobu u tom trenutku jer su joj oči imale poseban,jedinstven sjaj kao da je utkan iz same zvijezde na nebu.Nešto me je privuklo u vezi nje,te sam odgovorio:''Zaista ne bih volio rušiti tvoju svijest i tvoje trenutke samoće i razmišljanja...''-Ustao sam se.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Klupa uz jezero - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Klupa uz jezero
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Jezero u sumi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Arhiva RPG-a-
Skoči na: