Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Klupa uz jezero

Ići dole 
+11
Crisabelle L. Lannister
Dr. Marija McLaggen™
Mark McTrowling
Sanja H. McTrowling
Staša McTrowling
Laurence Lannister
Dr. Petar McLaggen™
Bella McTrowling
Nathaniel Archibald
Jess McTrowling Prewett
Vampire Mek Gangl
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
avatar



Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyUto Jul 03 2012, 14:30

First topic message reminder :

...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Michael Prewett
Normalac
Normalac



Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 00:49

Pogledala me je pravo u oči.Osjetio sam neku tjeskobu u tom trenutku jer su joj oči imale poseban,jedinstven sjaj kao da je utkan iz same zvijezde na nebu.Nešto me je privuklo u vezi nje,te sam odgovorio:''Zaista ne bih volio rušiti tvoju svijest i tvoje trenutke samoće i razmišljanja...''-Ustao sam se.
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 00:52

"Ej. Nije problem." Ustala je i ona kako bi ga zadržala. "Ionako mi prija tvoje prisustvo" rekla je a onda se blago namrštila, pomislila je kako to možda nije trebala reći.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 00:55

''Oh..''-Ostao sam zapanjen.Ovo nikako nisam očekivao. ''Ovajj...U redu,onda ću ostati...''-Rekao sam,te sjeo natrag na klupu.U meni je sve vrvilo od novih nakupljenih osjećaja koje možda i nisam mogao kontrolirati...
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 00:57

"Hah. Pa, kako se snalaziš ovde?" Nastavila sam razgovor pokušavajući da budem suptilna iako sam se lože držala što se emocija tiče.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 00:59

''Hmmm,snalazim se sasvim u redu...''-Odgovorio sam joj podsvjesno jer sam razmišljao o nečemu stotom koje je također imalo veze s prekrasnom Crisabelle koja me iz trenutka u trenutak sve više očarava i zaluđuje...
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:01

"Ok." odgovorila je odsečno. "Znaš, ako ti nije do razgovora, možeš da odeš, neću se ljutiti" dodala je dok ju je sumnja počela drmati.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:04

''Ne...Nije mi do razgovora.''-Odgovorio sam osjećajući mučninu u želudcu. ''Do ovoga mi je...''-Rekao sam te prislonio svoje usne njenim.Bio je to definitivno jedan od najljepših trenutaka moj života.Crisabelle se nije opirala,no nisam znao kakva će biti njena konačna reakcija,iako sam sumnjao da neće biti povoljna,pomislio sam: ''Ipak vrijedi,ma što god bude...''
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:13

Stajala sam nepomično nekoliko trenutaka gledavši mu u usne koje su upravo dotakle moje. "Ja.." rekla sam ali nisam mogla dovršiti rečenicu. Zacrvenela sam se od neprijatnosti, iako mi je u trenutku možda prijalo. Možda. Ne znam, nisam sebi umela da objasnim osećaj, ali sam i dalje smatrala da sam emocionalno nedostupna, pa sam čekala Majklov sledeći pokret.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:16

Vidio sam kako se Crisabelle cijela zbunila.Na trenutak je i zadrhtala,te sam ju uhvatio za ruku. ''Crissabelle,zaista ne znam što da ti kažem.Ovo sve,ova atmosfera...ponijelo me je možda malo i previše,ali ipak ne osjećam krivnju za ovo što sam učinio...''
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:23

"Ne znam šta bih ti rekla zaista..." i dalje je bila u šoku od poljupca, uzimajući u obzir da je bila udata za Laurence-a.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:28

Ona je još uvijek bila zbunjena s razlogom,a ja sam još jednom uradio ono za što sam mislio da nisam kadar.Poljubio sam ju opet strastvenije ovaj put dok su nam se ruke sklapale.Trajalo je duže nego prvi put nego što sam stao.Ustao sam naglo i okrenuo joj leđa uhvativši se rukama za glavu. ''Što ja to radim?!''-Upitam se naglas.
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:35

"Ne, to je... u redu. Na neki način", odgovorila je ustavši sa klupe dok mu je prilazila. Tada ga je uhvatila za ruku da ga smiri. "Ali, znaš... malo mi je teško jer se sviđaš jednoj mojoj drugarici. I to dosta" dodala je spuštajući pogled na zemlju. "Poznaješ je" dodala je dok je rukom prolazila kroz njegovu kosu.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:42

''Kog..što?!?''-Bio sam smeten aposolutno svakom riječju koju je izrekla,a pogotovo s tim što je došla do mene i uhvatila me za ruku. ''Ma znaš što?!''-Rekao sam zanemarujući njene riječi.''Sviđaš mi se i ja se uistinu ne mogu srediti po pitanju toga,a koliko vidim ni ja tebi nisam potpuni smarač.''-Potom sam ju zagrlio i poljubio po treći put večeras.Za razlliku od prva dva puta ovaj put sam bio odlučan.

Klupa uz jezero - Page 4 6fabf9d9-270a-4329-8711-648ad7e13f70
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:54

"Tij.." taman kad je pokušala da izgovori njeno ime osetila je još jedan nežan poljubac prelepog dečka o kojem je tako puno znala a tako malo je komunicirala. Nije imala snage da se odupre, dok su joj milion misli proletale kroz glavu. Nije smela da prizna sebi da joj je bilo drago, nije mogla. Jednostavno je tu bilo previše stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Michael Prewett
Normalac
Normalac
Michael Prewett


Datum upisa : 14.07.2012

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 01:58

''Pa...Ukoliko me osjećaji i čula ne varaju,ti također osjećaš nešto prema meni i ne možeš vjerovati koliko mi je zbog toga drago.''-Rekoh joj.Utisnuo sam joj još jedan poljubac,te se okrenuo otišao par metara od nje,okrenuo se i viknuo:''Sutra,u jedan sat isto mjesto...Ako smijem reći,volim te...''-Potom sam se okrenuo od nje i otrčao veseliji nego ikad natrag u dvorac.
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 02:02

"Dafuq" prošaputala je sebi u bradu. Voli me? Ne razumem kako možeš nekoga da voliš a znamo se svega pola sata. Plus imam muža, kojeg mi je trebalo dosta dugo da zavolim. Ne razumem. Razmišljala je dok je šetala oko jezera. Tada je zaplakala. Nije mogla da podnese šta joj se sve dešava. Trebalo joj je da se smiri, da nekog zagrli, da joj kaže da je sve u redu. Ali nije bilo nikoga tako da je pokušavala da se sabere i vidi šta će dalje da radi.
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 02:03

"JANO STO PLACES STA SE DESILO?"

Klupa uz jezero - Page 4 90782 (izvnite morala sam da se umijesam vise)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 02:05

"Ne znam šta se desilo, zaista pokušavam da shvatim" odgovorila je brišući suze. "Ništa posebno" dodala je.

(HAHAHA Budalo xD)
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 02:06

"Hajde da sjednemo pa mi sve ispricaj" rekoh sjedajuci na obliznju klupu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 02:08

"Zaista mi treba da razumeš, ali ja moram biti sama. Samo mi jedna osoba sad može pomoći", rekla je ali nije želela da ostavi pogrešan utisak.
Nazad na vrh Ići dole
Tix McTrowling
Normalac
Normalac
Tix McTrowling


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 02:13

"Ma hajde.. Ja sam ti kuma. Meni mozes sve reci.Pricaj" Naredila sam joj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ladygaga.com/default.aspx#!tweets-official
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 14:00

-Samo joj jedna osoba moze pomoci - rece Pera pojavljujuci se sa sve ronilackim odelom iz jezera.
-A to je nas troje. Pipi, Steff, Ivana, izidjite!
Nazad na vrh Ići dole
Steffan Ravenclaw
Normalac
Normalac
Steffan Ravenclaw


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 14:01

Steff dopliva iza Pere noseci svoje sundjerbob gacice za plivanje. "Mi cemo ti pomoci Angie" rece on dramaticno uperivsi prst u devojku sa sjajem zvezdanih ociju... i tako tih stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Pipilota Lupin
Profesor
Profesor
Pipilota Lupin


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 14:04

Isplivah sa Perom u ronilackom odjelu sa ribljom glavom kao maskom. I zapjevah:



Tim Raketa
Mi smo tim Raketa. Gdje je frka tu smo mi. Dosadio nam moto pa pjevamo pjesmu Dzesi i Djems.....
TIM RAKETA.......

Spremite se za frku
Jer mi stizemo u trku
Da zastitimo svijet od razaranja
Da obranimo svijet od glupih pretvaranja
Da istinu i ljubav svi zaborave
Da stignemo do zvijezda u visine prave
PERO !! !!

STEFF !! !!

PIPI!!!
Tim raketa juri ko kometa
Predajte se odmah jer nasa je planeta
Pipi:Meni to ne smeta!!
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 14:18

Pera je samo gledao Pipi u fazonu: Are you done already? & No way beatsch!
Zatim se okrenu ka Jani.
-Anyway... ovde smo radi jedne specijalne misije. Mi cemo proterati Vanessin duh iz tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Crisabelle L. Lannister
Profesor
Profesor
Crisabelle L. Lannister


Datum upisa : 31.10.2010

Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 EmptyPon Avg 06 2012, 15:38

Angie se zanosno okrenu ka svojoj spasilačko ronilačkoj ekipi koja je u svojim super seksi ronilačkim odelima pevala još više seksi pesmicu iz pokemona. "Moji junaci" uzviknu uz uzdisaj srećne majke sunca.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Klupa uz jezero - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Klupa uz jezero   Klupa uz jezero - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Klupa uz jezero
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Jezero u sumi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Arhiva RPG-a-
Skoči na: