Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moji snovi

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: Moji snovi   Moji snovi EmptyPet Jul 05 2013, 07:38

5.7.2013

Danas sam sanjao veoma čudan san, evo uzbuđen sam se probudio, pisaću dok ne zaboravim sve. Bio sam u nekom ogromnom zatvoru u Njujorku, ne znam razlog. Ljude su samo ubijali, i ubijali i ja još nisam bio na redu. Moji prijatelji su samo nestajali... Uspeo sam da se popnem na 135 sprat tog zatvora, ujedino i poslednji. Tamo je bila direktorova kancelarija. Ja sam prisluškivao dugo vreme, i čuo sam svašta. Zli direktor, njegov grozni pomoćnik, direktorova debela žena koju smo zvali Marija Antoaneta i direktorov sin, koji je samo zbog oca završio osnovnu školu su pričali o tome da će svi radnici ići na godišnji odmor, a da će ih zameniti novi. Otrčao sam nazad u veliku ćeliju u kojoj sam bio, i razmišljao sam. Uspeo sam da ispletem jedno veoma lepo odelo u kojem ću izgledati kao neki buržuj. Sakrio sam ga ispod jastuka, i legao da spavam. Sutradan će biti veliki dan. Kada sam se probudio, pre svih, obukao sam odelo, okupao se pre toga i očešljao se. Kapije su već bile otvorene. Prošao sam kroz kapiju, i udahnuo miris slobode. Preko puta zatvora je bio Ist river. Krenuo sam da trčim ka njemu. Kada sam sišao baš kod pbale, počeo sam da bežim. Video sam kako iznad mene prolaze policijski motori. Sve to zbog mene. Samo sam hodao, i hodao, kada sam stigao do glavnog puta koji je vodio u Njujork. Nisam znao šta je bilo posle toga, jer sam se probudio.
Nazad na vrh Ići dole
Vlad Lovegood
Normalac
Normalac
Vlad Lovegood


Datum upisa : 14.09.2012

Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: San Prvi - Vlad Lovegood   Moji snovi EmptyPet Jul 05 2013, 13:49

Do sad sam sanjao puno snova ali samo par se mogu prisjetiti, neke imam i zapisane. 
Za prvi cu prepricati onaj najskoriji, nakon toga cu i objasniti sam san.

San - Prvi -



Dio sna prvi
Nalazim se u velikom baru sa prijateljima, sva lica su poznata, veoma su jasno izrazena i stoje mi jako blizu, okruzen sam. To je bila neka vrsta izlaska, u pitanju je neka proslava. Konobarica je konstantno dolazila za nas sto i donosila pica, mislim da je u pitanju bilo pivo i da je to bilo vise od 5 tura. Zanimljivost je u tome sto sam svaki put kad je ona donijela novu rundu picu ja prosuo svoje pice po stolu dok su ostala ostajala netaknuta i tako iz kruga u krug konstantno sam proljevao ta pica. 

Dio sna drugi  
Scena se mjenja iz bara u voznju autom. Ja sam za volanom, jos je jedna osoba do mene ali ne znam  ko je. Uopste ne gledam u nju, vec stalno razmisljam ko je to do mene i gledam naprijed. Vani je mrak, cesta je ravna i nepgregledna. Odjednom se pojavljuje rampa ispred koje se zaustavljam, rampa pocinje da se podize i nestaje u vazduh. Nakon toga vrhunac je sto se auto pojavljuje na vrhu nebodera. Tu zavrsava san. 


Objasnjenje oba dijela sna 
Prosipanje pica u toku prvog dijela sna je jasno kao dan da nije dobro, to sam mogao da skontam i sam, po nekim dokumentima za proricanje snova ono samo predstavlja neprilike, ja mislim posto sam bio okruzen prijateljima i da sam ja stalno bio taj koji je proljevao pice ukrug i ukrug da to znaci gubljenje povjerenja od strane nekog od tih prijatelja, prosipanje nikad nije dobar znak i znaci da nesto radite pogresno. Drugi dio predstavlja jos goru pricu, voznja auta po noci, rampa na putu, sva sreca je u tome sto se ta rampa podigla i nestala u vazduh, to je radosniji dio ovog drugog dijela i na kraju auto na zgradi odjednom. Iz ovog dijela mogao sam zakljuciti da cu proci kroz mnoge nevolje, ne sam vec sa nekim ko ce me podrzavati, gurati ali necu znati ko je to (osoba koja sjedi do mene, ne vidi se), to definitivno ukazuje na taj dio zivota. Rampa predstavlja neku ogromnu prepreku u mom zivotu, ali ona se podize sto znace da cu nekako i kroz taj dio pregurati, auto na zgradi i to odjednom moze da oznaci samo neku vrstu izolovanosti? Ja sam to na taj nacin shvatio, manjak socijalizacije, dvoumljenje...


Kraj prepricavanja i tumacenja prvog sna.
Nazad na vrh Ići dole
Tina Potter
Normalac
Normalac
Tina Potter


Datum upisa : 29.06.2013

Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji snovi   Moji snovi EmptyPet Jul 05 2013, 15:34

Andrej, izlazak iz zatvora je svakako dobar znak- to znaci da ces se osloboditi svih briga koje te muce.
Vlad, to sto si se vozio u kolima znaci napredak u radu ali i svadje sa saradnicima. Posto kazes da si se vozio sa nepoznatom osobom verovatno ne obracas dovoljno paznje na nekoga i to ce dovesti do svadje. Prosipati pivo znaci da te ocekuju neprilike.

A sad jedan od mojih snova. Moji snovi su pretty much o tome kako zurim negde ili kasnim, ili da se nalazim u nekoj igrici. Medjutim ima i onih drugacijih i opisacu jedan od njih.

PROROCICA


    Nasla sam se u jednom gradu. Iako nije licio, to je trebalo da bude Nis. Grad je licio na one starijih vremena kada su ulicama isle dame dugih jednobojnih haljina sa sesirima boje haljina i jednim suncobranom, i sve sami dzentlmeni pored njih. Resila sam da odem sa dekom do jedne prorocice na cosku koji spaja sve ulice u samom centru grada. Kada sam sela na njenu stolicu, roze sa nekim dugmicima, jedna macka ispod stola pocela je da me grebe po nozi. Bila je crna i imala je krupne, zle, zelene oci. Nisam se obazirala na to, i kao da me nije bolelo to sto me grebe, vec sam gledala u prorocicu i cekala da mi prorekne sudbinu. Gledala mi je u dlan, dakle Palmistrija je bila u pitanju. Secam se da mi je rekla da sledim svoje snove i da ne dopustim da me neko ko nije mnogo vazan spreci u tome. I jos mi je rekla da moj deka, onaj sa kojim sam dosla (zaboravila sam da napomenem da on zaista zivi u Nisu), mora da ode u neku banju ako dosad nije i da se leci.

[center]TUMACENJE SNA

   
      Iskreno, kada sam to sanjala jako sam se uplasila. Evo kako ga ja tumacim, mada je sve odavde skoro jasno. Kada mi je rekla da ne dopustim da neko rusi moje snove, mislila je da to ne bude u stvari ona crna macka i to je verovatno neka od mojih drugarica. I jeste. Zapravo vise njih, i tu je macka kolektivni junak. To sto je rekla za deku ima smisla. On, doduse, nije otisao u banju kao sto mu je u mom snu receno ali imao je povredu oka i nije mogao da gleda na jedno oko jedno mesec dana, a i ne cuje pa mogu da zamislim kako se uplasi samo kad baka udje u sobu - nit je vidi, nit je cuje. Baka i deka su sada vec mesec dana u selu i cujem da je oboma bolje...Da to je ta banja.
[/center]
Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji snovi   Moji snovi EmptyPet Jul 05 2013, 19:50

AndrejThePotterhead ::
5.7.2013

Danas sam sanjao veoma čudan san, evo uzbuđen sam se probudio, pisaću dok ne zaboravim sve. Bio sam u nekom ogromnom zatvoru u Njujorku, ne znam razlog. Ljude su samo ubijali, i ubijali i ja još nisam bio na redu. Moji prijatelji su samo nestajali... Uspeo sam da se popnem na 135 sprat tog zatvora, ujedino i poslednji. Tamo je bila direktorova kancelarija. Ja sam prisluškivao dugo vreme, i čuo sam svašta. Zli direktor, njegov grozni pomoćnik, direktorova debela žena koju smo zvali Marija Antoaneta i direktorov sin, koji je samo zbog oca završio osnovnu školu su pričali o tome da će svi radnici ići na godišnji odmor, a da će ih zameniti novi. Otrčao sam nazad u veliku ćeliju u kojoj sam bio, i razmišljao sam. Uspeo sam da ispletem jedno veoma lepo odelo u kojem ću izgledati kao neki buržuj. Sakrio sam ga ispod jastuka, i legao da spavam. Sutradan će biti veliki dan. Kada sam se probudio, pre svih, obukao sam odelo, okupao se pre toga i očešljao se. Kapije su već bile otvorene. Prošao sam kroz kapiju, i udahnuo miris slobode. Preko puta zatvora je bio Ist river. Krenuo sam da trčim ka njemu. Kada sam sišao baš kod pbale, počeo sam da bežim. Video sam kako iznad mene prolaze policijski motori. Sve to zbog mene. Samo sam hodao, i hodao, kada sam stigao do glavnog puta koji je vodio u Njujork. Nisam znao šta je bilo posle toga, jer sam se probudio.
Nazad na vrh Ići dole
Dr. Petar McLaggen™
Direktor
Direktor
Dr. Petar McLaggen™


Datum upisa : 31.10.2010

Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji snovi   Moji snovi EmptyPet Jul 05 2013, 20:06

Molim vas da svako od vas otvori zasebnu temu u kojoj ce pisati, radi preglednosti. Hvala Moji snovi 650269930 
Snove pak mozete slobodno komentarisati jedni kod drugih.
Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji snovi   Moji snovi EmptySub Jul 06 2013, 08:36

6.7. 2013
                                  
Sinoć sam sanjao veoma strašan san. Bio sam u svom stanu, kada mi je majka rekla da odem na igralište po sestru jer je već kasno. Sišao sam niz stepenice, i otišao po sestru. Ona je bila na igralištu sa svojom drugaricom i dobacivale su se nečijom tuđom loptom. Na klupi iza njih su sedela dva muškarca koji su im govorili 'Bravo! Bravo!'. Ja sam otišao do sestre i rekao joj da treba da idemo. Ona se protivila i ona dva muškarca su je molila da ostane. Ona je htela da krene samnom do kuće. Prvo nam je kod jedne male ulice neki treći mučkarac rekao da sačekamo, da će nam tu napraviti plažu, ali mi nismo hteli pa smo krenuli da trčimo do kuće. Pojavila su se ona dva muškarca i bacali su na nas neke medicinke. Mi smo krenuli da bežimo ka stane, prošli smo kroz kapiju i krenuli u naš stan koji je bio na 2. spratu. Umesto stepenica ka gornjim spratovima, bile su stepenice koje vode u donji hodnik u kojem su bila skladišta stanara. Mi smo uleteli u neki otvoren, zatvorili velika drvena vrata i zaključali se. Čuli smo one muškarce kako silaze, pa smo svi ućutali, kao i ti muškarci. Onda sam se pprobudio, zahvalan tome što sam kod babe i dede, u svojoj sobi, u Valjevu.

Nije mi baš naj jasnije tumačenje sna, može li neko da pripomogne?
Nazad na vrh Ići dole
Bryan Brennan
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Bryan Brennan


Datum upisa : 28.06.2013

Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji snovi   Moji snovi EmptySub Jul 06 2013, 09:53

Tumačenje sna

1. Sestra se igra sa tuđom loptom i ne obraća pažnju na ljude iza nje koji su verovatno neki pedofili ili kipnaperi.- To bi verovatno moglo značiti da će moja sestra morati obraćati pažnju na one koji su iza ili ispod nje, pod 'ispod' mislim na one koji su lošiji od nje u nečemu, verovatno karateu, jer to i trenira.

2. Krećemo da bežimo.- To bi značilo da ću hteti ja ili moja sestra da odustanemo od nečega i da se sklonimo od toga.- Muškarci od kojih bežimo nas žele zaustaviti medicinkama.- Nešto nas odvraća da se vratimo onome šta smo ostavili.- Treći muškarac nas zaokuplja u maloj ulici.- Verovatno će nas nešto hteti skrenuti sa pravog puta.

3. Promenio se tok stepenica.- Htećemo da promenimo svoje interesovanje sa nečega čime smo se bavili ka nečemu drugom.
Nazad na vrh Ići dole
Anja McTrowling
Učenik Revenkla
Učenik Revenkla
Anja McTrowling


Datum upisa : 28.06.2013

Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji snovi   Moji snovi EmptyPet Sep 20 2013, 21:02

Pa i medicinke imaju neko znacenje. Mozda ce ti biti teski treninzi? Bezanje i sve. Mozda ce ti sve postati jako tesko?
xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moji snovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji snovi   Moji snovi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moji snovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moji snovi
» Moji snovi :) :)
» Moji snovi lalalala
» Snovi
» Andrejevi snovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Biblioteka-
Skoči na: