Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moji snovi lalalala

Ići dole 
AutorPoruka
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Moji snovi lalalala Empty
PočaljiNaslov: Moji snovi lalalala   Moji snovi lalalala EmptyPet Avg 09 2013, 17:39

Pa, vidjet ćemo šta ja to sanjam i šta to znači... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mary Targaryen
Normalac
Normalac
Mary Targaryen


Datum upisa : 28.07.2013

Moji snovi lalalala Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji snovi lalalala   Moji snovi lalalala EmptyPet Avg 09 2013, 17:46

Evo ovako, jedno veče sam sanjala da plava ali skroz plava mačka stoji preda mnom i da me samo gleda, imala je tamne oči. Kad sam se probudila, sjetila sam se da moja drugarica je imala( imala, jer je odapeo jadan)  istog takvog mačka a kojeg je njen brat bio prosuo plavu farbu. Posle sam se čula sa drugaricom i rekla joj da je Rajo (tako se mačak zvao) pozdravlja. A ona mi je rekla da taman gleda nešto slike svojih mačaka i da konta kako joj je Rajo bio najljepši i da sad planiraju njegovu sestru Silviju da ofarbaju u plavo. Čudno.
Nazad na vrh Ići dole
 
Moji snovi lalalala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cornyjevi snovi
» Moji snovi
» Moji snovi :) :)
» Snovi
» Andrejevi snovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: CRNA RUPA :: Zamak i okolina :: Severna kula :: Dnevnici snova-
Skoči na: