Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Dobrodošli na najstariji i najbolji forum o Hari Poteru! Iskusite Hogvorts školu iz prve ruke! Registrujte se, i postanite đak u školi o kojoj ste oduvek sanjali! Smatrajte da je vaša sova napokon stigla! Požurite, školska godina uskoro počinje!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Cornyjevi snovi

Ići dole 
AutorPoruka
Corny McDanniels
Normalac
Normalac
Corny McDanniels


Datum upisa : 11.08.2013

Cornyjevi snovi Empty
PočaljiNaslov: Cornyjevi snovi   Cornyjevi snovi EmptyPon Avg 12 2013, 20:30

Datum: 12.8.2013
Vreme: 20:20
Ime sna: Povratak kući
Cornyjevi snovi 2Q==

                                    Povratak kući

Trenutno sam kod rodbine u Valjevu, sa Andrejem, naj boljim drugarom koji je sa svojima.
Jako mi nedostaje Novi Sad, u kojem i živim. To mi je dokazao i san koji sam sinoć sanjao.

                                           Povratak kući

U kolima sam, sa ujakom, ujnom, majkom i očuhom. Ulazimo u Novi Sad, tačnije, izlazimo iz tunela koji vodi pravo u Novi Sad.
Cornyjevi snovi Images?q=tbn:ANd9GcTzdUH7jG9DQk-QJ0EjmObt0vWgCUFqm3S1NATFcy8u40HIBuBLdw
Radujem se, obuzima me sreća, kao i sve prisutne. Prelazimo Most Slobode i ulazimo u Bulevar Oslobođenja, veliki bulevar koji je i naj veća ulica u Novom Sadu. Sledeći prizor, ulazim u stan. Pozdravljam komšinicu koja je pazila o našoj kući, i trčim u susret svom patuljastom zecu, koji je po meni baš velik i grlim ga, mazim ga. Sedam na kauč, i ujna mi daje da malo budem sa njenim sinom, koji je beba, ima 1 godinu, kao i ćerka, Hana, koja ima 2 godine. Uzimam malog Viktora i igram se sa njiime. Sledeća scena je kada sa drugarima sa treninga idem na bazen, koji mi je u komšiluku, i san se tu prekida.

Šta reći, tumačenje je po meni jasno: Nešto mi jako nedostaje, i ispunjava mi se želja da tu i odem, i, eto, nedostaje mi Novi Sad Cornyjevi snovi 650269930
Nazad na vrh Ići dole
 
Cornyjevi snovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Moji snovi lalalala
» Andrejevi snovi
» Moji snovi :) :)
» Moji snovi
» Moji snovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: CRNA RUPA :: Zamak i okolina :: Severna kula :: Dnevnici snova-
Skoči na: